- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkPad T15p (20TN0019RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkPad T15p (20TN0019RA)














689017
Ноутбук LENOVO V15 G5 IRL Business Black (83GW00C4RA)693296
Ноутбук LENOVO V15 G5 IRL Business Black (83GW00CDRA)572765
Ноутбук HP Pavilion Aero 13-be2013ua (9E434EA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Comet Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-10750H (Comet Lake) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,6-5,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
| Об'єм відеопам'яті | 3 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 2933 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 10 Pro (можливе автоматичне оновлення до Windows 11 без запиту користувача) |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB-C 3.2 Gen 2 (Thunderbolt, DisplayPort, Power Delivery) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | ThinkShutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 2,07 |
| Загальна ширина виробу, мм | 366,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 250 |
| Загальна висота виробу, мм | 22,7 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 68 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 135W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 10x35x55 |
| Вага в упаковці, кг | 3,725 |
| Артикул | 20TN0019RA |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i7, Ноутбуки Windows, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки 6 ядер, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Китайські ноутбуки, Ноутбуки з двома відеокартами, Ноутбуки Lenovo чорні |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Надвисока продуктивність
Ноутбук ThinkPad T15p (15) можна перевести в режим надвисокої продуктивності, щоб досягти безпрецедентного рівня швидкодії системи. Системи повітряного охолодження та тепловідведення оптимізовані, щоб підтримувати ефективну та продуктивну роботу пристрою. Це ідеальна система для досвідчених користувачів, які прагнуть максимально реалізувати можливості свого ноутбука у роботі та розвагах.

Коли важливий кожен піксель
Якщо точність кольору та яскраві візуальні ефекти мають вирішальне значення для вашої роботи, ноутбук ThinkPad T15p (15) вам ідеально підходить. Виберіть дисплей з найкращою у своєму класі ширококутною панеллю 4K HDR400 з підтримкою технології Dolby Vision, яскравістю 600 нит, 100-відсотковим покриттям колірного простору Adobe та сертифікатом VESA. Завдяки підтримці Dolby Audio та опціональній відеокарті NVIDIA GeForce цей ноутбук дозволяє повністю поринути у світ віртуальних розваг, а також реалізувати власний творчий проект.

Подаруйте собі трохи часу
Ноутбук ThinkPad T15p (15) підвищує продуктивність завдяки клавішам керування викликами, які заощаджують ваш час. ПІД час конференц-зв'язку ви зможете натисканням однієї з функціональних клавіш F9–F11 з легкістю прийняти або здійснити дзвінок, а також вимкнути з'єднання.

Залишайтеся на зв'язку в будь-якому місці
З ноутбуком ThinkPad T15p (15) ви завжди будете на зв'язку. Високошвидкісний стандарт бездротового зв'язку Wi-Fi 6 забезпечить швидке та надійне підключення навіть до завантажених мереж. А вибравши модель з опціональною карткою LTE-A, можна буде підключатися до Інтернету в зоні обслуговування будь-якого оператора мобільного зв'язку. Тепер ви завжди будете на зв'язку.
Надійна конструкція
Ми протестували ноутбук ThinkPad T15p (15) на відповідність вимогам 12 військових стандартів, а також виконали понад 200 перевірок якості його роботи в екстремальних умовах. На ці ноутбуки можна покластися в арктичній глушині і під час курної бурі в пустелі, в умовах невагомості та під зливою.
Інтелектуальні функції безпеки
У ноутбуці ThinkPad T15p (15) реалізована система ThinkShield – вбудований пакет інструментів для забезпечення безпеки. Сканер відбитків пальців Match-on-Chip шифрує ваші біометричні дані у системі. Дискретний модуль довірчої платформи (dTPM) виконує шифрування критично важливої інформації, що суттєво знижує ймовірність злому. Використовуючи створену для бізнесу опціональну платформу Intel vPro, ви можете бути впевнені, що маєте у своєму розпорядженні все необхідне для продуктивної, безпечної та економічної роботи в режимі 24/7.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту – див. блок специфікацій.
*Всі зображення служать лише для цілей ілюстрації.



























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення