- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad 3 15ITL6 (82H800UKRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 8/6
- Опис
- Аксесуари 11
- Відео 1
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad 3 15ITL6 (82H800UKRA)


















Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | IdeaPad 3 |
| Клас | Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | TN+film |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Tiger Lake |
| Модель процесора | Intel Core i3-1115G4 (Tiger Lake) |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 4 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,0-4,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних - 0) |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 256 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 256 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ac |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.0 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,65 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 38 |
| Кількість осередків акумулятора | 2 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29x8x48 |
| Вага в упаковці, кг | 2,2 |
| Артикул | 82H800UKRA |
| Штрихкод | 195890198712 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i3 , Китайські ноутбуки, LENOVO IdeaPad, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Я купив для використання вдома та в подорожах. Я вражений його легкістю та портативністю. Він має достатньо потужності для роботи з офісними програмами та стренькими іграми
Ноутбук подобається. вже пів року не підводить, старі ігри запускає сталкер і варкрафт, все чітко. Тримає довго, рекомендую
Спочатку вподобала зовнішній вигляд. Гадала, що метал, а виявилось так виглядає пластик. Зовсім не маркий. Приємний у роботі. Клавіатура повнорозмірна, м'який тиск. Працює тихо. Довго тримає батарея. Є захист відбитку пальця. Коли в тебе мала дитина, що може пустити під відкос всю твою роботу. Гарний захист) За параметрами повністю відповідає опису на сайті. Працює без перебоїв. Для моїх потреб максимально класний. Легкий, тому зручно транспортувати при надобності. Відсутній порт для подачі інтернета через кабель. Але переважно працюю вдома, тому постійно на вайфаї. А так треба перехідник.
Ноутбук LENOVO IdeaPad 3 15ITL6 купили ребенку-десятикласснику для учебы с перспективой на первые курсы университета. Достаточно тонкий и легкий, ничего лишнего в нем нет. Демократичная цена. Работает шустренько за счет ССД и 8 гб оперативной памяти, сильно не шумит и не греется. Достаточно не только для учебы, но и поиграть во что-то не особо требовательное к начинке, посмотреть фильм или просто полазить в интернете. По автономности также неплох - если снизить яркость и закрыть ненужные программы, работает часа 4-4,5 точно.
Добрый день. Сколько видеопамяти у этого ноутбука?
Доброго дня, Анатолій! У цього ноутбука інтегрована відеокарта. Це означає що пам'ять для відео виділяється з оперативної пам'яті. Конкретну кількість можна вказати в налаштуваннях BIOS.
Доброго дня. Якого року процесор цього ноутбуку?
Доброго дня, Дмитро! Якщо мається на увазі, коли саме він був випущений, то цей процесор належить до 11 покоління. Він був випущений у третьому кварталі 2020 року.
Не люблю тачпади прям ЗОВСІМ. Чи є можливість його відключити в цьому ноуті?
Доброго дня, Вікторія! Так, така можливість є. Це легко можна здійснити якщо натиснути відповідну комбінацію клавіш. Скоріш за все, це буде комбінація Fn+відповідна клавіша з позначкою вимкнення тачпаду.
Насколько он удобен для офисной работы?
Доброго дня, Мирослав! Цей ноутбук є готовим рішенням для офісних задач. У нього зручний тачпад, присутній num-блок на клавіатурі. Його характеристики оптимізовані для комфортної роботи з необхідними програмами.
Відео
Опис
Продуктивність без обмежень
Ноутбук IdeaPad 3i Gen 6 (15) допоможе впоратися з будь-яким завданням завдяки безпрецедентній швидкості та інтелектуальним можливостям процесорів Intel Core 11-го покоління, а вбудована відеокарта Intel Iris Xe забезпечить високу якість зображення. Потужності ноутбука вистачить для запуску найскладніших програм та ігор AAA. При цьому його інтелектуальні функції забезпечать оптимальну продуктивність найновіших процесорів, якими оснащено пристрій, – все для ефективної роботи та приємних розваг удома.

Поліпшена якість зображення
Ноутбук оснащений 15,6-дюймовим дисплеєм стандарту FHD з вузькими рамками, які не відривають від зображення — тепер ви зможете побачити все до найдрібніших деталей. З цим пристроєм приємно працювати, на нього приємно дивитися. Завдяки звуженим рамкам ноутбук IdeaPad 3i Gen 6 (15) відрізняється одним із найвищих коефіцієнтів активної площі екрана серед пристроїв свого класу.

Особлива увага до збереження здоров`я
Ноутбук IdeaPad 3i Gen 6 (15) підтримує інтелектуальні функції, спрямовані на боротьбу з негативним фізичним та психологічним впливом від тривалого перебування перед екраном. Він допоможе зберегти зір і менше відриватися. Ноутбук скорочує навантаження на очі під час тривалої роботи за комп`ютером, а також пригнічує шум фону і накладання звуку під час дзвінків.

Конфіденційність понад усе
Останнім часом багато хто потрапляв у незручні ситуації, пов`язані з випадковим увімкненням вебкамери. Іноді це було швидше кумедно, іноді — принизливо… Іноді й те й інше одночасно. Щоб гарантувати конфіденційність вашого особистого простору, камера ноутбука IdeaPad 3i Gen 6 (15) оснащена фізичною шторкою – варто тільки її закрити, і вам більше не доведеться турбуватися про те, чи не залишили ви випадково камеру, увімкнену після завершення дзвінка.

Висока продуктивність без перегрівання
Тепер ви зможете заробляти бали у улюблених іграх, редагувати відео та виконувати багато інших завдань без перегрівання процесора. Ноутбук IdeaPad 3i Gen 6 (15) підтримує як механічні, так і інтелектуальні системи охолодження, які забезпечують необхідну температуру для оптимальної роботи процесора. Більш того, ви можете самостійно керувати роботою цих систем за допомогою Q-control, наприклад, налаштовувати швидкість обертання вентиляторів оптимізації продуктивності чи економії заряду акумулятора.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту – див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
