- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP ZBook Create G7 (1J3U0EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Фото
Ноутбук HP ZBook Create G7 (1J3U0EA)
650496
Ноутбук ACER Aspire 15 A15-51M (NX.JKVEU.008)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0138ua (BF1K1EA) 20 303 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AG1AT) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 26 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 26 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 464 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 415 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0197ua (D16CLEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (B9YP0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 099 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 172 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (C5VM9ET) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z0ET) 110 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP OMEN 16-n0005ua (7X8E5EA) 63 763 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | ZBook Create |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Ігровий, Мультимедійний, Робоча станція |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Comet Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-10750H (Comet Lake) |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,6-5,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 10 Pro (можливе автоматичне оновлення до Windows 11 без запиту користувача) |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.0 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x USB 3.2 Type C Gen2 (Thunderbolt 3 up to 40Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | Ні |
| Порт DisplayPort | 1 x miniDisplayPort |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.2 |
| Виробник акустики | Bang & Olufsen |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Вологозахищена клавіатура, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Turbo Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,92 |
| Загальна ширина виробу, мм | 353,8 |
| Загальна довжина виробу, мм | 234,7 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 83 |
| Кількість осередків акумулятора | 6 осередків |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x56 |
| Вага в упаковці, кг | 3,07 |
| Артикул | 1J3U0EA |
| Штрихкод | 195122966812 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки HP, Ноутбук HP з сенсорним екраном, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом , Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ігрові ноутбуки з Intel Core i7 , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки HP з Intel Core i7 , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 6 ядер, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Продуктивність, гідна професіоналів
Вперше міць і продуктивність Z доповнені приголомшливими можливостями графічного адаптера NVIDIA GeForce. Працюйте над проектами, обробляйте зображення, грайте або ведіть прямі трансляції, де б ви не знаходилися, з пам'яттю об'ємом до 32 Гбайт, процесором Intel Core аж до i9 і накопичувачем NVMe ємністю до 4 Тб. Неважливо, наскільки складні завдання перед Вами стоять.
Створено для підвищення мобільності
Представляємо найкомпактніший 15-дюймовий ноутбук HP для ігор і творчості. Це наше інноваційне рішення, яке дало змогу створити ідеальне мобільний пристрій з майже безрамковий екраном, тривалим часом автономної роботи і легким алюмінієвим корпусом, стійким до подряпин і інших пошкоджень.
Зручність. Технічна досконалість. Натхнення
Сучасні інженерні рішення в поєднанні з продуманим дизайном. Максимальна продуктивність для творчих проектів і самих вимогливих ігор завдяки революційній системі охолодження з конденсатором охолодження і рідкокристалічними полімерними термоелементами. Наша надзвичайно тиха і зручна клавіатура тепер поставляється з опціональною креативної розкладкою.
* Технічні характеристики можуть відрізнятися в залежності від регіону/моделі.















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






