Грайте на повну з потужним процесором Intel Core, сучасною відеокартою та великим обсягом оперативної пам’яті.
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP Victus 15-fa0021ua (8F2U5EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 126/36
- Опис
- Аксесуари 15
- Фото
Ноутбук HP Victus 15-fa0021ua (8F2U5EA)
628330
Ноутбук ACER Extensa EX215-24 (NX.EJ5EU.00E)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0138ua (BF1K1EA) 20 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0196ua (CS8M1EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AG1AT) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 26 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 26 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 364 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0197ua (D16CLEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 156 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 101 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 019 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (C5VM9ET) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 58 728 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z0ET) 110 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2009ua (BV8X3EA) 117 781 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 15-fd0003ua (826U9EA) 33 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Victus |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 9 |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-4,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1хUSB 3.2 Gen 1 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | HP Wide Vision |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Bang & Olufsen |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Mica silver |
| Вага ноутбука, кг | 2,29 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 70 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 200W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 10x5x5 |
| Вага в упаковці, кг | 5 |
| Артикул | 8F2U5EA |
| Штрихкод | 197497430226 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки HP, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з Intel Core i5 , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки HP з Intel Core i5 , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2), Ноутбуки для GTA 5 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Купував рік назад. Ноут пушка по начинці. За його ціну топ. Але.. є але нажаль це акум. В магазині не сказали про це. Але нажаль акум відпав через рік. Хоч навіть циклів було лише 45 /1000. Коли рився шукав доки для сервісу бо ноут ще на гарантії, знайшов цікаву бумажку від виробника де йшлось таке « акумулятор який входить в комлект працює рік, ви можете придбати постлений акумулятор який працє 3 роки але за додаткову платню» Коли купував я б одразу поставив такий, але ніхто не попередив. А так ноут ракета
Скоріш за все причина в зарядці 200Вт. Чим швидше зярядка, тим менше циклів в ресурсі. Поміняйте на 60-70Вт і буде Вам щастя на довгії лєта.
Сильно ігровим цей ноут я назвати не можу, але для роботи, фільмів-музики чи не важких ігор його потужності більш ніж достатньо. Доводиться працювати з фотошопом і подібними програмами - все добре. Достатньо тихий, не перегрівається не зависає. Цілком задоволений тим як він працює
Ноутбук отлично справляется со своими задачами, спокойно тянет большинство современных игр. Для работы, программирования и монтажа мощности хватает с большим запасом. Дисплей хороший. Картинка плавная, отклик быстрый, а антиюликовое покрытие спасает от бликов. Внешний вид, на мой взгляд, очень удачный. Он не кричащий, не перегружен красными элементами и выглядит стильно
Работает быстро, без подвисаний. Экран яркий, 144 Гц сразу заметно - всё плавное. Клавиатура удобная, печатать приятно. Игры идут на средних настройках нормально. Иногда слышно, как шумит кулер, и батарея держит не очень долго, но для меня это не критично. Хороший ноутбук за свою цену, выглядит стильно и собран качественно.
Вітаю! Хочу уточнити, до якого числа буде дійсна знижка при якій ціна ноутбука 29999 гривень ?
Добрий день, Дмитро! Термін дії знижни невідомий. Ви можете зафіксувати вартість на 5 днів сформувавши замовлення на цей товар
Ноутбук буде добре тягнути кс , якісь важкі ігри , чи буде сильно шуміти якщо грати без перерви години 2+?
Добрий день, Назар! Інтенсивність роботи вентиляторія залежатиме від "важкості" гри, та встановлених налаштувань графіки.
Яка аудіосистема встановлена у ноутбуці — стерео чи 2.1? Чи підтримує Dolby Atmos або інший об’ємний звук?
Доброго дня, Ольго. У ноутбуці встановлені стереодинаміки. Підтримки абсолютного 2.1 чи окремого сабвуфера в цій моделі немає. Натомість, ноутбук підтримує технологію HP Audio Boost для покращеного звуку.
Опис Ноутбук HP Victus 15-fa0021ua (8F2U5EA)
Швидке залізо

Витончений дизайн
Завдяки меншому розміру та трьом різним кольорам, пристрій виглядає стильним будь-де.

Тут є всі функції, які можуть вам знадобитися
У цьому ноутбуці є все: від оновленої конструкції системи охолодження до HD камери.

Потужний процесор
Процесори Intel Core забезпечують надзвичайну потужність, яка дасть змогу швидко виконувати будь-які справи.
Відеокарта NVIDIA GeForce RTX
Зробіть крок назустріч потужності RTX, що працює на базі сучасної архітектури, відзначеної галузевими нагородами. Штучний інтелект і нові системні оптимізації дозволяють створювати ефективніші ігрові ноутбуки в нових та інноваційних формфакторах.
Неймовірний дисплей
Забудьте про прикрі затримки й двоїння зображення - завдяки дисплею з частотою оновлення 144 Гц і роздільною здатністю FHD ігровий процес завжди буде плавним і чітким.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







