- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP 15s-fq5011ua (6D9B3EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Аксесуари 11
- Фото
Ноутбук HP 15s-fq5011ua (6D9B3EA)
543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)628330
Ноутбук ACER Extensa EX215-24 (NX.EJ5EU.00E)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 395 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 27 295 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 364 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 301 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (B9YP0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 156 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 245 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 019 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 45 992 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 104 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG1ET) 107 599 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP Probook 440-G10 (8A4X6EA) 73 375 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Laptop 15s |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | 3-в-1 (SD/miniSD/microSD; SDHC; SDXC) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 4.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Natural Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,69 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 242 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x7x49 |
| Вага в упаковці, кг | 2,305 |
| Артикул | 6D9B3EA |
| Штрихкод | 196548768714 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки HP з Intel Core i5 , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки для студента |
Інструкції
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Добрый день! А какая видеокарта на нем установлена?
Добрий день! В цій моделі інтегрована графіка - Intel Iris Xe Graphics
Опис
Легкий ноутбук для роботи або розваг, де б ви не були
Робіть свої справи, цілий день і де завгодно, завдяки ноутбуку HP 15,6" з легким дизайном і тривалим часом роботи від акумулятора. Насолоджуйтеся комфортною роботою з екраном без мерехтіння та надійною продуктивністю завдяки процесору Intel Core. Крім того, цей ноутбук, створений з турботою про планету, має сертифікат EPEAT Silver та ENERGY STAR.
Тонкий і легкий з дисплеєм з мікрокраями
Надзвичайно портативний, з легким дизайном і більш комфортним переглядом на дисплеї без мерехтіння з мікрокраями.
Залишайтеся на зв'язку завдяки тривалому часу роботи від акумулятора
Тривалий час роботи від акумулятора та технологія швидкої зарядки HP дозволяють працювати, дивитися фільми та залишатися на зв'язку протягом усього дня.
Надійна продуктивність на кожен день
Виконуйте щоденні завдання з легкістю завдяки процесору Intel Core і великому обсягу пам'яті вашого ноутбука.
Дисплей з роздільною здатністю Full HD
Влаштуйтеся зручніше і насолоджуйтеся кришталево чистим зображенням у 2 мільйони пікселів. Роздільна здатність 1920x1080 надає всьому вашому цифровому контенту нового виміру.
Антивідблискова панель
Насолоджуйтесь сонцем і улюбленим контентом з цією антивідблисковою панеллю. Завдяки антивідблисковій панелі ви не будете бачити відблисків, перебуваючи на вулиці.
Накладки клавіш містять перероблений пластик
Ми робимо наші клавіатури більш екологічними, використовуючи кришки клавіш, виготовлені з переробленого пластику.
Твердотільний накопичувач PCIe
Блискавичне завантаження за лічені секунди завдяки твердотільному накопичувачу PCIe ємністю до 512 ГБ.
Wi-Fi 5 (1x1) та Bluetooth 4.2
Залишайтеся на зв'язку з Wi-Fi та аксесуарами Bluetooth за допомогою бездротових технологій.
Підтримка MU-MIMO
Якщо у вас вдома є кілька пристроїв MU-MIMO, підтримка MU-MIMO працює в поєднанні з маршрутизатором MU-MIMO, щоб максимізувати мережевий трафік для більш плавної роботи в Інтернеті.













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





