- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- Gigabyte
- Ноутбук GIGABYTE G5 MF-E2KZ333SD (G5_MF-E2KZ333SD)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 3/4
- Опис
- Фото
Ноутбук GIGABYTE G5 MF-E2KZ333SD (G5_MF-E2KZ333SD)















696122
Ноутбук GIGABYT Gaming A16 (GAMING_A16_3VHK3UA893SD)696126
Ноутбук GIGABYTE AERO X16 (AERO_X16_1TH93UAC94AH)658550
Ноутбук GIGABYTE AERO X16 (AERO_X16_1WH93UAC64DH)Схожі товари
Ноутбуки Gigabyte
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | G5 |
| Клас | Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Ігровий |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-12500H (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,5-4,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об'єм відеопам'яті | 6 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x USB 3.2 Type C (Gen 2 up to 10Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | 1 x miniDisplayPort |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Вхід для мікрофона/лінійний вхід mini-jack 3.5 mm, Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська |
| Тип підсвічування | 15 LED кольорових профілів |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | WINDFORCE |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,9 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360 |
| Загальна довжина виробу, мм | 230,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 22,7 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 54 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 150W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34x10x50 |
| Вага в упаковці, кг | 3,47 |
| Артикул | G5_MF-E2KZ333SD |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з Intel Core i5 , Ігрові ноутбуки з SSD , Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки із ігровою відеокартою , Ноутбуки 12 ядер, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Дійсно мультифункціональний нотбук, який увібрав в себе: непоганий екран 144 Гц, потужна відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4050, та процесор Intel Core i5-12500H , і все це на ССД, тому його вистачить на те, щоб пограти в ігри, попрацюівати(якщо задача не надто специфічна) чи просто зайнятися буденною справою з комфортом. Особисто мені не вистачає більш якісного екрану, вбудованих динаміків та української розкладки клавіатури, тому робив гравіювання, але по цій ціні це ідеальний варіант
Мощный и производительный, оснащен процессором Intel Core i7-11800H и видеокартой NVIDIA GeForce RTX 3060, что обеспечивает быструю и плавную работу даже для требовательных игр и программ. Кроме того, много оперативной памяти 16 ГБ и SSD-накопитель на 512 ГБ, что позволяет обеспечить быструю загрузку и запуск программ. Также хороший звук и графику. Клавиатура удобна для письма , с подсветкой, что позволяет комфортно использовать ноутбук даже в темном помещении. Но заметил, что может стать достаточно шумным во время интенсивной работы.
Хороший ноутбук, покупал с расчетом, что буду на нем только работать, но как оказалось игра на нем тоже приносит не мало удовольствия. Качественный пластик корпуса работает тихо и бесшумно, показатели у него норамльные и производительностью доволен. Нравится, что есть подсветка, что делает особенно комфортной работу в темное время суток.
Добрий день. Він не дуже гріється?
Доброго дня, Назар. Цей ноутбук оснащений високоефективною системою охолодження WINDFORCE.- два вентилятори з 59 ультратонкими лопатями, тепловими трубками та великими вентиляційними отворами охолоджують обладнання. Завдяки цьому ноутбук завжди матиме оптимальну температуру.
Який процесор встановлений в цьому ноутбуці?
Доброго дня, Віталій. Ноутбук GIGABYTE G5 MF-E2KZ333SD оснащено 12-ядерним процесором Intel Core i5 12-го покоління. Він забезпечує швидку обробку мультимедійних даних і максимально плавний ігровий процес.
Какая видеокарта установлена в этом ноутбуке?
Доброго дня, Костя. В ноутбуці GIGABYTE G5 MF-E2KZ333SD установлена інтегрована відеокарта Intel Iris Xe Graphics та дискретна NVIDIA GeForce RTX 4050. З таким потужним чіпом можна без жодних побоювань вмикати технологію трасування променів, і при цьому ігри будуть працювати досить плавно.
Добрый день, подскажите, какой экран?
Доброго дня, Сергій. Ноутбук Gigabyte G5 MF оснащений дисплеєм, якого цілком достатньо для комфортної роботи за комп’ютером. IPS-матриця забезпечить приємні кольори та великі кути огляду, щоб зображення не втрачало якості, навіть якщо ви сидите не зовсім рівно. Крім того, висока частота оновлення 144 Гц дозволить оцінити плавність всіх анімацій.
Опис
Грай по-своєму
Ігровий ноутбук GIGABYTE - це абсолютно нові ігрові елементи майбутніх трендів у поєднанні з потужною продуктивністю нового покоління. GIGABYTE Gaming Laptop оснащений процесором Intel Core i5 12-го покоління, графічними процесорами NVIDIA GeForce RTX 40 серії та дисплеєм з високою частотою оновлення 144 Гц. Завдяки інструментам для кожного завдання, цей ноутбук може бути поруч з вами, коли ви виконуєте різні ролі, підтримуючи не лише боротьбу, а й повсякденне життя. Новий стильний дизайн свідчить про потужну силу ігрового ноутбука GIGABYTE. Завдяки великій площі, покритій візерунком Mecha, він створює особливу і модну атмосферу ігор, ідеально поєднуючи в собі продуктивність і дизайн.
Легкий і тонкий дизайн
Завдяки тонкій рамці екрану GIGABYTE Gaming Laptop має легкий корпус, зменшений на 22%, який зручно тримати в руці, не знижуючи при цьому його високу продуктивність. Ви можете насолоджуватися іграми, виходячи на вулицю, одночасно виконуючи більше завдань.

Ноутбуки серії GeForce RTX 40
За межею швидкості для геймерів і творців. Графічні процесори для ноутбуків NVIDIA GeForce RTX 40 серії оснащують найшвидші в світі ноутбуки для геймерів і творців. Створені на основі ультраефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, вони забезпечують якісний стрибок у продуктивності завдяки DLSS 3 з підтримкою ШІ та реалістичні віртуальні світи з повною трасуванням променів. Крім того, набір технологій Max-Q оптимізує продуктивність системи, енергоспоживання, час роботи від батареї та акустику для максимальної ефективності.

Продуктивність на основі штучного інтелекту та реалістична графіка
Отримайте якісний стрибок у продуктивності в іграх і творчих програмах завдяки DLSS 3 на базі штучного інтелекту та створіть реалістичні віртуальні світи з повною трасуванням променів.
Прискорте реалізацію своїх ідей
NVIDIA Studio виводить ваші творчі проекти на новий рівень. Розблокуйте прискорення RTX і ШІ в найкращих творчих програмах, драйвери NVIDIA Studio для максимальної стабільності та набір ексклюзивних інструментів для прискорення вашої творчості.
Оптимізована потужність і продуктивність
NVIDIA Max-Q - це передовий набір технологій на базі ШІ, які оптимізують вашу систему для максимальної ефективності. Це дозволяє створювати надзвичайно швидкі, тонкі, тихі ноутбуки з дивовижним часом автономної роботи.
Процесор Intel Core i5 12-го покоління
Ігровий ноутбук G5 оснащений 12-ядерним процесором Intel Core i5 12-го покоління. Користувачі можуть транслювати потокове відео, записувати ігровий процес і запускати кілька додатків без жодних компромісів. G5 забезпечує швидку обробку мультимедійних даних і максимально плавний ігровий процес.

Відмінна компетентність
Ексклюзивна технологія охолодження WINDFORCE забезпечує комфортну роботу навіть під час ігор з високим навантаженням або при обробці мультимедійних даних. Вона не тільки допомагає G5 досягти 100% продуктивності CPU і GPU, але і залишається тихою і стабільною в той же час.

Здолайте всіх ворогів завдяки підтримці Wi-Fi 6E з наднизькою затримкою
Wi-Fi 6E значно зменшує затримку, спричинену переповненим з'єднанням, і ви отримуєте ігровий досвід у реальному часі без мілісекундної затримки, що дозволяє вам бути останнім, хто залишився в живих.

DTS: X Ultra Пориньте у світ
Ігровий ноутбук G5 підтримує інноваційну технологію об'ємного звуку, яка забезпечує неперевершені звукові враження та продуктивність. Від ігор, перегляду фільмів до конференц-дзвінків - DTS: X Ultra забезпечує справжній 3D-ефект об'ємного звучання, а голосовий зв'язок стає чистішим, ніж будь-коли, завдяки технології двостороннього шумозаглушення зі штучним інтелектом, яка видаляє шуми з вхідного та вихідного звуку.

* Усі зображення та описи мають виключно ілюстративний характер. Технічні характеристики, функції та зовнішній вигляд продукту можуть відрізнятися залежно від продукту. Детальні технічні характеристики див. на сторінці технічних характеристик продукту.





























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення