- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL 15 DC15255 (DC15255MDO851UA_UBU)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук DELL 15 DC15255 (DC15255MDO851UA_UBU)
721281
Ноутбук DELL Pro 15 Essential (PV15255MDO851UA_UBU)721283
Ноутбук DELL Pro 15 Essential (PV15255MDO850UA_UBU)721284
Ноутбук DELL Pro 15 Essential (PV15255MDO851UA_W11H)649723
Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-33P (NX.D62EU.001)Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ComfortView |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 35 |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 2 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5500 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 0,92 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2,5 Вт |
| Виробник акустики | High Definition Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська |
| Маніпулятори | Precision TouchPad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,9 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235,56 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,99 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Швидка зарядка акумулятора (ExpressCharge), Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,65 |
| Артикул | DC15255MDO851UA_UBU |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Dell 15 дюймів, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 Гб оперативної пам'яті 4 ядра |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Завжди ефективний
Закінчіть свої справи в найкоротші терміни з процесорами AMD Ryzen, створеними для повсякденних обчислень.

Залишайтеся на зв'язку
Насолоджуйтеся якісними розмовами у відеочатах за допомогою вбудованої вебкамери високої чіткості, яка допоможе вам виглядати якнайкраще. Вбудований мікрофон забезпечує кришталево чистий звук під час кожного дзвінка. Витрачайте більше часу на те, що вам подобається, за допомогою програмного забезпечення Dell ComfortView, яке допомагає зменшити шкідливе випромінювання синього світла, щоб ваші очі почувалися комфортно під час тривалого перегляду.

Прості деталі, неперевершені враження:
- Заряджайте розумніше. Залишайтеся зарядженими протягом усього дня завдяки енергоефективному керуванню акумулятором і підтримці функції ExpressCharge, яка дозволяє зарядити його на 80% за 1 годину.
- Друкуйте з легкістю. Швидко друкуйте та обчислюйте за допомогою великої клавіатури, окремого цифрового блоку та гарячих клавіш.
- Ергономічна підтримка. Зберігайте зап'ястя в комфорті завдяки конструкції, яка забезпечує ергономічний кут нахилу для набору тексту.
Адаптуйтеся до будь-якої ситуації
Адаптивна система охолодження забезпечує ефективну роботу ноутбука незалежно від того, чи ви працюєте за столом, чи на колінах. Ваш Dell 15 інтелектуально регулює потужність і температуру, щоб підтримувати його безперебійну роботу.

Турбота про навколишнє середовище
Корпус Dell 15 на 30% складається з переробленого пластику. Ноутбук поставляється в упаковці, виготовленій на 100% з перероблених або відновлюваних матеріалів.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







