- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL 15 DC15250 (DC15250RPLU003UA_UBU)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 58
- Фото
Ноутбук DELL 15 DC15250 (DC15250RPLU003UA_UBU)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 35 |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість продуктивних ядер | 2 |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,6 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,3-4,6 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,3-3,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Precision TouchPad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Вага ноутбука, кг | 1,94 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 234,9 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,65 |
| Артикул | DC15250RPLU003UA_UBU |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки Dell 15 дюймів, Ноутбуки Dell з Intel Core i5 , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки до 35000 грн, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн. |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Стильно, ефективно без зусиль
Виконуйте список справ швидко та легко з ноутбуком Dell 15, створеним для щоденних завдань на базі процесорів Intel. Доступний у кольорах: платинове срібло та вугільно-чорний.

Розроблений для легкого навчання
Покращуйте дистанційне навчання завдяки зручному входу за допомогою опційного сканера відбитків пальців і комфортному набору тексту в умовах слабкого освітлення з опційною підсвіткою клавіатури. Енергоефективні батареї та підтримка технології Express Charge допомагають зосередитися та залишатися продуктивними довше.

Завжди на зв’язку з тим, що важливо
Насолоджуйтеся якісними відеодзвінками завдяки вбудованій камері з механічною шторкою, що забезпечує вашу конфіденційність. Подвійні мікрофони та інтелектуальне шумозаглушення забезпечують чистий звук під час кожного дзвінка. Проводьте більше часу за екраном із комфортом завдяки технології Dell ComfortView, що зменшує шкідливе синє світло й допомагає зберігати зір при тривалому перегляді.

Пристосовується до будь-якої ситуації
Адаптивна система охолодження забезпечує ефективну роботу ноутбука як на столі, так і на колінах. Dell 15 інтелектуально регулює потужність і температуру для стабільної роботи.

Дбайливе ставлення до природи
Dell 15 виготовлений із використанням 30% переробленого пластику в області під долоні та 50% — у нижній панелі. Упаковка повністю складається з перероблених і відновлюваних матеріалів.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







