- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS ZenBook Flip S OLED UX371EA-HL508T (90NB0RZ2-M12880)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 25
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ASUS ZenBook Flip S OLED UX371EA-HL508T (90NB0RZ2-M12880)





















Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Zenbook Flip S13 OLED |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 13.3" |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | Pantone Validated |
| Яскравість екрана, ніт | 550 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Tiger Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1135G7 (Tiger Lake) |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра / 8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,2 |
| Сертифікат Intel Evo | Так |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4X – XXXX МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 10 Home (можливе автоматичне оновлення до Windows 11 без запиту користувача) |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.0 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2xThunderbolt 4 Type-С (supports display/power delivery) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Ні |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Harman Kardon, SonicMaster Technology |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | NumberPad, Сенсорний екран |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,2 |
| Загальна ширина виробу, мм | 305 |
| Загальна довжина виробу, мм | 211 |
| Загальна висота виробу, мм | 13,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 67 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Аксесуари в комплекті | Стилус |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29x10x44 |
| Вага в упаковці, кг | 2,86 |
| Артикул | 90NB0RZ2-M12880 |
| Штрихкод | 4711081443834 |
| Додатково | Ноутбуки Asus з сенсорним екраном, Ноутбук трансформер Asus, Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки Asus з процесором Intel Core i5, Ноутбуки Asus 4 ядра, Ноутбуки Intel Core i5 4 ядра, Ультрабуки трансформери, Ноутбуки Asus 13 дюймів, Ноутбуки Asus для роботи і навчання, Китайські ноутбуки, Ноутбуки з стилусом, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Універсальний трансформер з розкішним дизайном
ZenBook Flip S13 OLED – це універсальний ультрапортативний ноутбук-трансформер, що володіє вишуканим дизайном і передової конфігурацією, яка включає в себе процесор Intel Core 11-го покоління з графічним ядром Intel Iris Xe і розкривається на повні 360° тонкорамочний OLED-дисплей NanoEdge з дозволом до 4K. Висока швидкість, широка функціональність і крапелька розкоші – ультракомпактний ZenBook Flip S є прекрасним зразком сучасного мобільного комп'ютера.

Ідеальне виконання
Нефритових-Чорна обробка корпусу з мідно-червоними акцентами і дзеркально полірована декоративна смужка над повнорозмірною клавіатурою – ZenBook Flip S виділяється серед інших моделей своїм витонченим дизайном.

Тонкий і легкий корпус
Витонченість завжди було відмінною рисою ультрабуків ASUS, і модель ZenBook Flip S продовжує цю славну традицію. Щоб зробити пристрій максимально мобільним, інженери знизили його вагу до 1,2 кг і зменшили товщину корпуса до 13,9 мм.

Тонкорамочний OLED-дисплей формату 4K
ZenBook Flip S наділений тонкорамочним HDR-дисплеєм NanoEdge з дозволом до 4K/UHD. Його OLED-панель видає соковиті кольори з глибоким чорним, який відповідає стандарту VESA DisplayHDR True Black 500. Кінематографічний колірний обхват (100% DCI-P3), точна передача кольору (сертифікація PANTONE Validated) і відмінна ергономіка (сертифікація TÜV Rheinland) роблять даний дисплей ідеальним і для розважальних програм, і для професійної роботи.

Неймовірна продуктивність
У витонченому, невагомому корпусі ZenBook Flip S ховаються потужні компоненти, які дозволять легко впоратися з будь-якими завданнями – і в офісі, і вдома, і в дорозі. Окремі конфігурації пристрою мають сертифікацію Intel Evo, яка є підтвердженням мобільних можливостей преміум-класу, чудової якості зображення і відмінною енергоефективності.

Тривалий час автономної роботи
Акумулятор високої ємності наділяє ZenBook Flip S13 OLED здатністю працювати цілий день без підзарядки, а підготовка пристрою до нових справ не відніме багато часу: технологія прискореної підзарядки забезпечує зростання рівня заряду акумулятора від до 60% всього за 49 хвилин! Крім того, завдяки сумісності з різними зарядними пристроями стандарту USB-C (технологія ASUS USB-C Easy Charge) цей ноутбук легко заряджати в мобільних умовах, в тому числі від зовнішніх акумуляторів.

Зручність підключення
ZenBook Flip S13 OLED володіє повноцінним комплектом сучасних інтерфейсів, включаючи повнорозмірний HDMI, два порти Thunderbolt 4 (USB-C) і роз'єм USB 3.2 Gen1 Type-A.

Ексклюзивна технологія ASUS WiFi Master Premium
В ультрапортативний ноутбук ZenBook Flip S13 OLED фахівці ASUS реалізували повноцінне бездротове рішення стандарту WiFi 6, яка отримала назву WiFi Master. Воно включає в себе ексклюзивні технології WiFi Stabilizer і WiFi SmartConnect. Перша з них служить для фільтрації перешкод від інших бездротових пристроїв, а друга автоматично вибирає найкращу точку доступу Wi-Fi з усіх доступних.

Усунення шумів за допомогою ІІ
Оскільки все більше людей зараз працюють з дому, використовуючи як засіб спілкування відеозв'язок, фахівці ASUS розробили технологію ефективного шумозаглушення на основі машинного навчання. У додатку MyASUS є функція ClearVoice Mic, яка здатна фільтрувати фонові шуми при звукозапису, а в режимі Multi-Presenter – ще і вирівнювати гучність окремих голосів під час конференц-дзвінків. Функція ClearVoice Speaker аналогічно усуває шуми і виділяє голос з одержуваного аудиопотока, щоб користувач ультрабука чітко чув своїх співрозмовників.

Комфорт для користувача
ASUS NumberPad 2.0 – це тачпад, поєднаний з цифровим клавіатурним блоком. Причому навіть коли додаткова функція NumberPad активована, він продовжує працювати за своїм первинним призначенням: інтелектуальний алгоритм автоматично визначає, вводите ви цифри або керуєте курсором.

Аудіосистема від Harman Kardon
Над Можливостей аудіо ZenBook Flip S13 OLED інженери ASUS працювали в співпраці з фахівцями фірми Harman Kardon, які володіють величезним досвідом зі створення високоякісних акустичних систем. Пара стереодинамиков створює ефект просторового позиціонування, немов у кінотеатрі, а інтелектуальний підсилювач гарантує чисте звучання, усуваючи спотворення навіть на максимальному рівні гучності. ZenBook Flip S13 OLED – це безпрецедентне для таких компактних мобільних комп'ютерів якість звуку!

Наднадійний ультрабук
Ультрабук ZenBook Flip S13 OLED настільки міцний, що успішно пройшов випробування на відповідність військовому стандарту надійності MIL-STD 810G. Тестування включало в себе перевірку в найсуворіших умовах. Крім того, ми піддали цей ультрабук серії власних тестів, які значно перевищують загальноприйняті в комп'ютерній індустрії стандарти.

* Технічні характеристики можуть відрізнятися в залежності від конкретної конфігурації.







































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
