- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS Zenbook 14 UM3406HA-QD156 (90NB1271-M00BM0)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 15/2
- Опис
- Аксесуари 14
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ASUS Zenbook 14 UM3406HA-QD156 (90NB1271-M00BM0)

















734731
Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G615JHR-RV075 (90NR0LL1-M005C0)754803
Ноутбук ASUS Vivobook V16 V3607VM-TK151 (90NB16K1-M00BE0)Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | SGS Eye Care |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 0,2 |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Пікова яскравість екрана, ніт | 600 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8840HS (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,3-5,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 1 х USB 4.0 Gen 3 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Harman Kardon |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | ASUS Precision touchpad, NumberPad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,2 |
| Загальна ширина виробу, мм | 312,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 220,1 |
| Загальна висота виробу, мм | 14,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 75 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM |
| Аксесуари в комплекті | Адаптер USB Type-A – RJ45, Чохол |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 28x8x42 |
| Вага в упаковці, кг | 2,58 |
| Артикул | 90NB1271-M00BM0 |
| Штрихкод | 4711636037006 |
| Додатково | Тонкі ноутбуки Asus, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 ядер, 14-дюймові ноутбуки Asus, Ноутбуки Asus з підсвічуванням клавіатури, Китайські ноутбуки, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
В офісних завданнях, таблицях, презентаціях - все працює швидко, без гальмування. Екран яскравий, чіткий, кольори насичені - дивитися і працювати кайф. Що ще сподобалося - тихий, практично не шумить навіть при навантаженні. І по роз'ємах все нормально: є все, що потрібно - USB, HDMI. Дуже круто, що є зарядка через Type-C.
Отличный рабочий ноутбук. Понравилось решение с цифровым блоком, который встроен в тачпад.
Класний ноутбук! Носити у рюкзаку взагалі неважко. Дизайн стильний, виглядає дорожче за свою ціну. Клавіатура з підсвіткою зручна. Тачпад реагує швидко, ніяких зависань. Усі програми відкриваються миттєво, система працює плавно. Камера хороша, є шторка. Портів вистачає, можна підключити все необхідне без перехідників.
Автономність від акумулятора та швидкість роботи самого ноутбуку порадували. Матриця екрана також якісна в контексті зображення та передачі картинки. Трохи важко було звикнути до нового місцярозташування намлока - але це все діло звички. Частоти екрану в 60 Гц для моєї роботи більш ніж достатньо
Не зрозумів по тачпаду, там як мишка чи як цифри?
Доброго для, Богдане! Тачпад об'єднує два в одному, там і керування як мишкою, так і віртуальна клавіатура, все завдяки технології Quiet Keyboard, щоб було максимально комфортно
він нормально потягне роботу у фігмі чи це чисто офісна модель
Андрію, добрий день! Ноутбук без проблем справляється з роботою у Figma та базовими задачами з дизайну. Завдяки сучасному процесору, швидкій пам’яті та якісному OLED-дисплею робота з графічними інтерфейсами, прототипами та версткою відбувається плавно й комфортно.
Відео
Опис
Zenbook зі штучним інтелектом
Отримайте нові можливості з витонченим і сучасним ультрапортативним ноутбуком Zenbook 14 OLED. Його тонкий і легкий корпус вміщує в собі потужний процесор AMD з підтримкою технологій штучного інтелекту і графікою Radeon. Акумуляторна батарея з подовженим терміном служби забезпечує живлення протягом усього дня, а повний набір портів розширює можливості підключення периферійних пристроїв. Шарнір ноутбука дає змогу розкривати екран на 180 градусів, а яскравий дисплей OLED і сучасні динаміки дарують неймовірні відчуття під час роботи та розваг. Ще одна перевага цього елегантного ноутбука - екологічний дизайн, що враховує всі вимоги до захисту навколишнього середовища.

Мобільність без турбот
Насолоджуйтеся неперевершеною портативністю завдяки тонкій, легкій і міцній конструкції ноутбука з плавними гранями. Zenbook 14 OLED готовий до будь-яких викликів, де б ви не були!

Заряд на цілий день
Не прив’язуйте себе до електромережі, працюйте ефективно де б ви не були. Zenbook 14 OLED забезпечить вам необхідну потужність на цілий день і навіть більше. А коли прийде час підзарядитися, технологія швидкого заряджання допоможе зробити це швидко й легко!

Сила штучного інтелекту
Працюйте ефективно із Zenbook 14 OLED! Інтегрований у процесор прискорювач штучного інтелекту AMD Ryzen AI, швидкісний SSD-накопичувач місткістю, великий об'єм оперативної пам’яті та бездротовий модуль стандарту Wi-Fi 6E зменшують час на очікування і підвищують ефективність незалежно від того, де ви працюєте.

Барвисте, плавне зображення
Дисплей OLED зробить кожну мить перегляду неймовірною. Він має зручне для перегляду вебсторінок співвідношення сторін 16:10 і тонку рамку, завдяки чому співвідношення екрана до корпусу становить цілих 87%.

Чудове звучання
Незалежно від того, що ви слухаєте, потужний, кришталево чистий звук, який видають динаміки, інтелектуальний підсилювач і технологія ASUS Audio Booster, подарує вам справжню насолоду.

Більше комфорту, менше відволікання
Ексклюзивна технологія Quiet Keyboard елегантно усуває нав’язливі шуми, зберігаючи комфорт як у вашому особистому просторі, так і в оточенні. Для полегшення роботи з числами тачпад обладнаний віртуальною цифровою клавіатурою ASUS NumberPad 2.0.

Зручне підключення периферії
Zenbook 14 OLED оснащений усіма необхідними повнофункціональними портами для швидкого й безперебійного з'єднання в дорозі, тож вам не доведеться носити із собою надокучливі адаптери й перехідники. Є навіть зручний аудіороз’єм!

Найкраща якість спілкування онлайн
Камера ASUS AiSense робить все, щоб ви виглядали у найкращому світлі під час віртуальних конференцій.

Чітко чуйте та будьте почуті
Технологія двостороннього інтелектуального шумозаглушення використовує велику базу даних, складену методом глибинного навчання, щоб усувати фонові шуми мікрофона та вхідного аудіо.
Миттєве розблокування
Функція Windows Hello дозволяє швидко й безпечно розблокувати ноутбук за допомогою камери з інфрачервоним (ІЧ) сенсором.

Механічна шторка вебкамери
Вебкамера ноутбука оснащена спеціальною шторкою. Закривши її, можна не боятися випадково активувати відеозв'язок.

Відповідність військовому стандарту США
Ноутбуки ASUS відзначається підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ними випробувань на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD 810H. Такі випробування містили перевірку працездатності в найсуворіших умовах експлуатації. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення