- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1500KA-EJ276 (90NB0VI5-M00E10)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 53/8
- Опис
- Аксесуари 20
- Фото
Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1500KA-EJ276 (90NB0VI5-M00E10)
640681
Телевізор Samsung 40F6000 (UE40F6000FUXUA)613952
Ноутбук ASUS Zenbook 14 UX3402VA-KP783 + Фірмовий чохол (90NB10G6-M017J0)681802
Смартфон TECNO Spark 40 PRO+ (KM7) 8/256Gb Nebula Black (4894947096334)Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | VivoBook 15 |
| Клас | Базовий, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 200 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Jasper Lake |
| Модель процесора | Intel Pentium Silver N6000 (Jasper Lake) |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра / 4 потоки |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,1-3,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 - XXXX МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає, 1xSTD 2.5” SATA HDD |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ac |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | SonicMaster Technology |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Indie Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 234,9 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 37 |
| Кількість осередків акумулятора | 2 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 33W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29x6x49 |
| Вага в упаковці, кг | 2,5 |
| Артикул | 90NB0VI5-M00E10 |
| Штрихкод | 4711387582961 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Asus 4 ядра, Ноутбуки 8 Гб оперативної пам'яті 4 ядра, Ноутбуки Asus для роботи і навчання, Ноутбуки Asus 15 дюймів, Ноутбуки Asus з 8 Гб оперативної пам'яті, Ноутбуки Asus з IPS матрицею, Китайські ноутбуки, Ноутбуки для студента, Ноутбуки для дому |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Він дуже легкий і компактний, спеціально шукали, щоб було простіше брати у поїздки чи відрядження. Цілком стандартна IPS матриця, не дуже яскрава. Досить швидкий при роботі з офісними програмами та у браузері. Досить маркий корпус, незважаючи на нематовий корпус – відбитки рук та пальців залишаються на ура. Це некритично, може колір підкреслює цей нюанс.
Не дорогой, простой ноутбук, держит заряд до 7 часов в экономном режиме, программы рабочие и не только не требовательные тянет. Включается быстро, почти не слышно охлаждения, тихий
Сам ноутбук виявився набагато кращим, ніж я собі уявляла, бо запускається швидко, програми (браузер, офісні додатки) працюють без помітних гальм. Звісно, це не ігровий монстр, але для повсякденної роботи достатньо спритний. Легкий і досить тонкий, його зручно носити з собою. Виглядає стильно, без зайвих деталей
Покупал этот ноутбук для работы дома. Экран хороший, Full HD хватает для фильмов и работы с документами. Оперативки 8 ГБ для офисных и рабочих программ достаточно. Не виснет даже когда открыто несколько вкладок. Процессор слабый для игр, но пробывал поиграть только в одну. Батарея держит в среднем 4–5 часов
Я часто працюю у Word, Excel, Google Docs і беру роботу додому. Чи вистачить цього ноутбука?
Добрий день, Костянтине! Так, ноутбук відкриває і зберігає файли без затримок завдяки швидкому SSD. Клавіатура має цифровий блок для зручної роботи з таблицями, а завдяки легкості і тонкому дизайну його легко носити між офісом та домом.
На клавиатуре какой язык букв?
Добрий день, Владлен! На клавіатурі є українські, російські та англійські літери
Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи потягне він такі програми як Автокад та Ревіт? Потрібно працювати саме в двух одночасно. А також разом до цих Фотошоп та Ілюстратор. Потягне дані програми?
Добрий день, Яна! Ви перерахували достатньо "важкі" програми. На жаль, цей ноутбук не зможе продуктивно працювати з ними. Ми можемо допомогти у підборі моделі. Для цього зателефонуйте за номером 0800 507 800, або зверніться в наш чат
Опис
Мобільна платформа для продуктивної роботи
ASUS Vivobook 15 – це універсальний ноутбук початкового рівня, який поєднує в собі стильний дизайн і сучасні технології. Він пропонує користувачеві всю потужність процесора Intel у поєднанні з опціональною дискретною відеокартою NVIDIA та оперативною пам’яттю обсягом до 16 ГБ. Ноутбук оснащений матовим тонкорамковим дисплеєм NanoEdge і широкими (178°) кутами огляду, а для зберігання файлів він може оснащуватися двома накопичувачами: високошвидкісним твердотільним PCIe.

Швидкість та ефективність
У максимальній конфігурації Vivobook 15 оснащується процесором Intel Core та відеокартою NVIDIA GeForce, що дозволяє йому з успіхом справлятися з різними завданнями.

Для продуктивної роботи
Vivobook 15 поєднує переваги накопичувачів різних типів: великий обсяг і збільшену швидкість передачі даних. На швидкий твердотільний накопичувач рекомендується встановлювати операційну систему й програм, а жорсткий диск використовувати для зберігання великих обсягів даних, наприклад, колекцій фільмів і музики, фотоальбомів. Крім того, ноутбук підтримує пам’ять Intel Optane, яка може застосовуватися як кеш-буфер для прискорення обміну даними з жорстким диском.

Тонкі рамки
Завдяки тонкій екранній рамці дисплей NanoEdge видає зображення, що зачаровує. РК-матриця формату Full HD, яка використовується в Vivobook 15, має покриття проти відблисків і широкі кути огляду: кольори залишаються насиченими й контрастними навіть при погляді збоку.

Для мобільного стилю життя
Ноутбук Vivobook 15 виконаний у компактному корпусі масою не більше 1,8 кг, що робить цю модель ідеальним вибором для мобільних користувачів. Пристрій відрізняється стильним дизайном і доступний у двох колірних варіантах: сріблястому (Transparent Silver) і чорному (Indie Black).

Авторизація одним дотиком!
Вбудований у тачпад Vivobook 15 сканер відбитків пальців забезпечує зручну й швидку авторизацію в операційній системі Windows. Для цього більше не потрібно вводити пароль – досить лише одного дотику!

Ергономічна клавіатура
Клавіатура Vivobook 15 може мати підсвічування, тому на цьому ноутбуку можна з комфортом працювати за будь-якого освітлення. Повнорозмірна клавіатура відрізняється також оптимальним ходом клавіш (1,4 мм) для максимально комфортної роботи.

Постійне підключення до Мережі
У Vivobook 15 вбудований симетричний порт USB-C 3.2, що дозволяє підключати USB-роз’єм будь-якою стороною, позбавляючи користувача від дратівливої необхідності шукати правильне положення. Його пропускна здатність у 10 разів перевищує можливості USB 2.0. Крім порту USB Type-C, ноутбук оснащений також портом USB 3.2 Type-A, портами USB 2.0 і роз’ємом HDMI — так що до нього можна з легкістю підключити всю необхідну периферію, монітор або проєктор.

Посилений корпус і захист жорсткого диска
Ноутбук Vivobook 15 виконаний в особливо міцному корпусі, а його жорсткий диск забезпечений додатковим захистом E-A-R, що запобігає втраті даних у результаті ударів і струсів.
E-A-R: захист жорсткого диска
Відсік, у який встановлюється жорсткий диск, оброблений спеціальним амортизаційним матеріалом (технологія E-A-R), а система сенсорів прискорення допомагає забезпечити збереження даних під час перенесення ноутбука.

Посилений корпус
Під клавіатурою ноутбука розташовується металева опорна пластина, яка збільшує структурну міцність корпусу під час інтенсивного використання та захищає від пошкоджень дисплейний шарнір і внутрішні компоненти.

Посилена кришка
Бічні грані кришки ноутбука було спеціально посилено, щоб захистити дисплей і його шарнір від фізичних ушкоджень.

Усунення шумів за допомогою ШІ
Оскільки все більше людей зараз вчаться й працюють із дому, використовуючи як засіб спілкування відеозв’язок, фахівці ASUS розробили технологію ефективного шумозаглушення на основі машинного навчання. Застосовуючи алгоритми машинного навчання, вона ефективно відфільтровує сторонні звуки, залишаючи лише голоси співрозмовників.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










