- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ348W Quiet Blue (90NB0X21-M00FK0)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Аксесуари 13
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ348W Quiet Blue (90NB0X21-M00FK0)















694098
Ноутбук ASUS TUF Gaming F17 FX707VJB-HX063 Mecha Gray (90NR0MY5-M002H0)573576
Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX507VI-LP095 (90NR0FH7-M004X0)726896
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S77513 Gentle Grey (90NX0801-M08PS0)543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7430U (Zen 3) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,3-4,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних – 0, встановлена пам`ять розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | SonicMaster Technology |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | ASUS Precision touchpad |
Корпус
| Система охолодження | ASUS IceBlades |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Синій |
| Вага ноутбука, кг | 1,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 232,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 42 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 15x25x5 |
| Вага в упаковці, кг | 2 |
| Артикул | 90NB0X21-M00FK0 |
| Штрихкод | 4711636257473 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 6 ядер, Ноутбуки Asus 15 дюймів, Ноутбуки Asus з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Asus з IPS матрицею, Китайські ноутбуки, Ноутбуки з Windows 11 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
На фото розкладка клавіатури - англійська, а чи є українська
Добрий день, Оксана! Так, українські символи є на клавіатурі
Відео
Опис
Неперевершена потужність
Стильний і функціональний ноутбук ASUS Vivobook 15 допоможе легко впоратися із завданнями де б ви не були. Нове покоління цього ноутбука отримало потужний процесор AMD Ryzen, чіткий дисплей, що розкривається на 180 градусів, та елегантний корпус із сучасними варіантами кольорів. Зробіть своє життя яскравішим вже сьогодні з Vivobook 15!

Висока продуктивність
Vivobook 15 - це повсякденний компаньйон, готовий впоратися з будь-якими завданнями, будь то офісні чи особисті справи, презентації чи ігри. Цей ноутбук оснащується процесором AMD Ryzen, великим об'ємом оперативної пам’яті та швидкісним твердотільним накопичувачем.

Посилене охолодження - вентилятори IceBlades
Кожна модель нової серії Vivobook відрізняється ефективним охолодженням за допомогою оптимізованих компонентів: двох теплових трубок та вентилятора IceBlades. Його 87 лопаток виготовлені із рідкокристалічного полімеру. Вони легше й тонше, ніж у звичайних вентиляторів, а також мають вигнуту форму, продуману з точки зору аеродинаміки. Результат - посилений тиск потоку повітря при меншому рівні шуму. Крім того, вентилятори IceBlades працюють на гідродинамічних підшипниках, які сприяють зниженню вібрації й шуму в порівнянні з підшипниками інших типів.

Комфорт для очей
Працювати за ноутбуком Vivobook 15 - це справжнє задоволення, адже він оснащується високоякісним дисплеєм з тонкою рамкою (технологія NanoEdge). Дисплей має широкі кути огляду та сертифікований TÜV Rheinland, як такий, що випромінює низький рівень синього світла - це зменшує ризик виникнення втоми очей під час тривалої роботи за ноутбуком.

Яскраве оформлення
Ноутбук Vivobook 15 має простий дизайн і доступний у трьох привабливих варіантах кольору: спокійному синьому (Quiet Blue), класичному сріблястому (Icelight Silver) та затишному теракотовому (Terra Cotta). Його корпус досить тонкий, щоб поміститися в будь-який рюкзак і легкий, щоб його можна було без зусиль переносити однією рукою.

Для спільної роботи
Розкрийте максимальні можливості за допомогою зручної конструкції ноутбука з екраном, що відкидається на кут до 180 градусів. Клавіатура VivoBook 15 може мати підсвічування, тому на цьому ноутбуку можна з комфортом працювати за будь-якого освітлення.

Ергономічна клавіатура ErgoSense
ASUS прагне вивести взаємодію людини з технологіями на новий рівень, більш інтуїтивний, ніж усе, що було раніше. Найновіша розробка компанії - клавіатура ASUS ErgoSense - дає змогу максимально зручно взаємодіяти з ноутбуком у гармонії з вашими рухами, відчуттями та дотиком. Ваш комфорт має першочергове значення. Саме тому клавіатура ErgoSense зроблена неймовірно приємною на дотик, з оптимальною віддачею та ходом клавіш, розрахованими з високою точністю. Спробуйте клавіатуру ErgoSense - і ви незабаром виявите, що робота вдається вам без жодних зусиль.

Повнорозмірна клавіатура з інтервалом клавіш 19,05 мм
Час познайомитися з ErgoSense і попрощатися з тісними клавіатурами ноутбуків! Повнорозмірні клавіші розташовані з інтервалом 19,05 мм - як на клавіатурі настільного комп’ютера, тож друк на клавіатурі буде надзвичайно комфортним і точним, і робота буде блискавичною.

Увігнута поверхня клавіш - на глибину 0,2 мм
На поверхні клавіш передбачено вигин глибиною 0,2 мм, який повторює форму кінчиків пальців. Заглиблення з гладкими краями ретельно продумані таким чином, щоб клавіші були зручними та водночас чіткими на дотик: така форма акуратно спрямовує ваші пальці до ідеальної точки контакту з клавішами.

Великий хід клавіш - 1,4 мм
Клавіші повинні мати хорошу тактильну віддачу, щоб ви відчували, коли клавіатура сприйняла ваше натискання. Великий хід клавіш - 1,4 мм - дає вам змогу друкувати, не докладаючи надмірних зусиль. Під кожною клавішею встановлений гумовий купольний елемент, розроблений фахівцями з клавіатур: він гарантує, що тактильна віддача на зусилля, з яким ви натискаєте на клавішу, буде саме такою, як потрібно для підтримання хорошого контакту.

Механічна шторка вебкамери
Вебкамера Vivobook 15 оснащена спеціальною шторкою. Закривши її, можна не боятися випадково активувати відеозв'язок.

Висока якість звучання
Насолоджуйтеся якісним звучанням з аудіосистемою SonicMaster, якою оснащено ноутбук Vivobook 15. Функція DTS Audio Processing використовує спеціальний алгоритм для обробки звуку, що відтворюється через убудовані динаміки. Завдяки їй зменшується рівень спотворень, а низькі частоти звучать більш насичено. DTS Audio Processing покращує звучання та робить його дійсно реалістичним. Крім того, вона забезпечує неймовірний звук у навушниках.

Усунення шумів за допомогою ШІ
Оскільки все більше людей зараз вчаться й працюють із дому, використовуючи як засіб спілкування відеозв’язок, фахівці ASUS розробили технологію ефективного шумозаглушення на основі машинного навчання. Застосовуючи алгоритми машинного навчання, вона ефективно відфільтровує сторонні звуки, залишаючи лише голоси співрозмовників.

Довершеність у кожній деталі
Для швидкого обміну даними з периферійними пристроями Vivobook 15 пропонує повний комплект інтерфейсів, серед яких один порт USB 3.2 Gen 1 Type-C, два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A і порт USB 2.0 Type-A. Для підключення зовнішніх моніторів або проєкторів призначений відеовихід HDMI.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення