- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS PRO B5302CEA-L50742R (90NX03S1-M00BV0)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Фото
Ноутбук ASUS PRO B5302CEA-L50742R (90NX03S1-M00BV0)
















Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | ExpertBook B5 |
| Клас | Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 13.3" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 470 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Tiger Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1135G7 (Tiger Lake) |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра / 8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,2 |
| Сертифікат Intel Evo | Так |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 - XXXX МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 10 Pro (можливе автоматичне оновлення до Windows 11 без запиту користувача) |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.0 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2xThunderbolt 4 Type-С (supports display/power delivery) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI, 1 x micro-HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Smart Amp Technology |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | NumberPad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Алюмінієво-магнієвий сплав, Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюмінієво-магнієвий сплав |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,1 |
| Загальна ширина виробу, мм | 309 |
| Загальна довжина виробу, мм | 210,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 16,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 66 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 27x7x43 |
| Вага в упаковці, кг | 2,21 |
| Артикул | 90NX03S1-M00BV0 |
| Штрихкод | 4711081545972 |
| Додатково | Ультрабук Asus, Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки Asus з процесором Intel Core i5, Ноутбуки Asus 4 ядра, Ноутбуки Intel Core i5 4 ядра, Ультрабуки трансформери, Ноутбуки Asus 13 дюймів, Ноутбуки Asus для роботи і навчання, Ноутбуки Asus з IPS матрицею, Китайські ноутбуки, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Портативний, потужний, бізнес-орієнтований ASUS ExpertBook B5 – сучасний ноутбук для корпоративних користувачів, виконаний на базі новітнього процесора Intel Core 11-го покоління. Його корпус з мінімалістичним дизайном вивірений у кожній деталі, щоб досягти максимальної легкості при міцності, що вимагається від мобільного пристрою. Дана модель може похвалитися приголомшливою автономністю – до 14 години без підзарядки! – і наявністю двох твердотільних накопичувачів із підтримкою RAID-масивів. Також вона оснащена системою інтелектуального шумоподавлення та ексклюзивним тачпадом NumberPad 2.0. Її спрямованість на бізнесменів підкреслюється наявністю розвинених засобів інформаційної безпеки, включаючи сканер відбитків пальців та криптопроцесор TPM 2.0, які допоможуть забезпечити конфіденційність комерційних даних. Неймовірно компактний, але в той же час потужний і міцний ноутбук ExpertBook B5 стане ідеальним партнером у світі сучасного бізнесу.
Легше, міцніше, мобільніше
Верхня та нижня панелі ноутбука ExpertBook B5 виготовлені з чистого алюмінію, а область навколо клавіатури – з магній-алюмінієвого сплаву, тому його вага складає всього 1 кг. Він легко поміститься в портфель і готовий супроводжувати вас скрізь – і в офісі, і поза ним.

Працюйте легко!
Щоб допомогти вам легко і швидко справлятися з будь-якими робочими завданнями, ноутбук ExpertBook B5 має сучасну конфігурацію, доповнену гнучкими засобами адміністрування корпоративного класу. За його високу продуктивність відповідає процесор Intel Core 11 покоління з графічним ядром Iris Xe, а бездротовий модуль Intel Wi-Fi 6 забезпечує швидкісне підключення до мережі. Опціональна пара твердотільних накопичувачів є швидким і ємним сховищем для файлів, причому для додаткового підвищення швидкості передачі або захисту даних їх можна об'єднати в RAID-масив.

Антибликове покриття
ExpertBook B5 наділений тонкорамковим дисплеєм з покриттям антивідблиску, яке дозволяє з комфортом користуватися ноутбуком при будь-якому освітленні. Відмінна ергономіка, підтверджена сертифікацією TÜV Rheinland, робить цей дисплей ідеальним і для розважальних програм, і для професійної роботи.

Тривала автономність
ExpertBook B5 ніколи не підведе вас під час напруженого робочого дня або тривалого авіаперельоту, адже він зможе довго протриматися в автономному режимі. Втім, наступна підзарядка не забере багато часу: рівень заряду акумулятора піднімається від до 60% всього за 39 хвилин!

Шумопридушення за допомогою ІІ
Ноутбук ExpertBook B5 підтримує технологію інтелектуального шумоподавлення, що підвищує якість голосового зв'язку. Заснована на штучному інтелекті з машинним навчанням, вона покращує як вихідний, так і аудіосигнали, що входить, відфільтровуючи сторонні звуки.

ДО служби готовий!
Ноутбук ExpertBook B5 легко впорається з мінливістю мобільного життя, адже він відповідає вимогам американського військово-промислового стандарту MIL-STD-810H і успішно пройшов суворі внутрішні тести ASUS, включаючи випробування на удари та падіння, роботу при екстремальних температурах тощо .д. Власник такого пристрою може бути повністю впевненим у його бездоганній надійності.

Підключення різної периферії
Ноутбук ExpertBook B5 наділений повноцінним комплектом інтерфейсів, що включає Thunderbolt 4 (40 Гбіт/с, підтримка дисплеїв формату 4K, прискорена підзарядка, сумісність з USB 4), USB Type-A та відеовихід HDMI. Також є можливість підключення до провідних мереж з індивідуальною MAC-адресою – зручно для адміністрування пристрою в рамках корпоративної інфраструктури.

Підключення трьох дисплеїв
ExpertBook B5 дозволяє легко організувати робоче місце під час «віддалення». Завдяки двом портам Thunderbolt 4 та відеовиходу HDMI 2.0 до нього можна підключити відразу три зовнішні дисплеї формату 4K – на додаток до власного дисплея ноутбука.

Захист даних та конфіденційності
У сучасному діловому світі інформація має найбільшу цінність, тому ноутбук ExpertBook B5 оснащений повноцінними засобами захисту, як фізичною, так і інформаційною. Серед них – слот для кенсінгтонського замку, криптопроцесор TPM 2.0, апаратна шторка для блокування веб-камери, сканер відбитків пальців.

NumberPad 2.0
NumberPad 2.0 – це тачпад, поєднаний із цифровим клавіатурним блоком. Достатньо одного дотику до піктограми NumberPad у верхньому правому куті тачпада – і на ньому відобразяться клавіші для введення чисел, причому їхню яскравість можна регулювати натисканням на піктограму у верхньому лівому кутку. Навіть коли функцію NumberPad активовано, тачпад продовжує працювати за своїм початковим призначенням: інтелектуальний алгоритм розпізнає рухи пальців і автоматично визначає, чи вводите ви цифри чи керуєте курсором.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту – див. сторінку специфікацій. Всі зображення служать лише для цілей ілюстрації.































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
