- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S74844 (90NX0801-M05B90)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S74844 (90NX0801-M05B90)




















585526
Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ325 (90NB0X21-M00EU0)694097
Ноутбук ASUS TUF Gaming A17 FA707NUG-HX152 Mecha Gray (90NR0EF5-M00940)640206
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 FA607NU-RL061 (90NR0MU3-M00450)617797
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001BRA)651674
Ноутбук HP Victus 15-fb3021ua (BF1P1EA)Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 20 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2хUSB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Audio by Dirac |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,68 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 232,2 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 63 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,65 |
| Артикул | 90NX0801-M05B90 |
| Штрихкод | 4711636069571 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки Asus з процесором Intel Core i5, Ноутбуки Asus 15 дюймів, Ноутбуки Asus з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Asus з IPS матрицею, Китайські ноутбуки, Ноутбуки Asus сірі, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Легкий, сучасний, надійний
ASUS ExpertBook B1 – це бізнес-ноутбук, який пропонується у варіантах конфігурації, оптимізованими для різних вимог. Він підтримує сучасні функції на основі штучного інтелекту, спрямовані на підвищення продуктивності, як-от AI ExpertMeet, Copilot у Windows та інтелектуальне усунення шумів, щоб ви могли працювати з максимальною віддачею. Ноутбук працює на базі новітнього процесора Intel і проходить тестування відповідно до військово-промислового стандарту. Він може похвалитися повним набором портів, швидким бездротовим модулем стандарту Wi-Fi 6E і розширеними функціями безпеки. Легкий, з тривалим часом автономної роботи та приголомшливими дисплеєм і аудіосистемою, він гарантує комфорт, де б ви не працювали. ExpertBook B1 – сучасне рішення для продуктивної роботи.

Сучасний дизайн
ASUS ExpertBook B1 може похвалитися витонченим корпусом, дизайн якого натхнений архітектурними ідеями. Його корпус із елегантним оздобленням сірого кольору більш ніж на 25% виготовлений із перероблених матеріалів. Екран пристрою відкривається на будь-який кут до 180°.

Оптимізоване охолодження
Система охолодження ASUS ExpertCool B1 гарантує стабільну роботу ноутбука в будь-якій ситуації – як при відкритій, так і закритій кришці – і за будь-якого навантаження. При цьому тепле повітря виводиться зовні крізь вентиляційну решітку в задній частині корпусу, подалі від руки з мишкою.

Легкість обслуговування, апгрейд акумулятора
Конструкція ASUS ExpertBook B1 полегшує його обслуговування. Нижня панель корпусу кріпиться лише чотирма гвинтами, а кріплення акумулятора здійснюється без гвинтів. Пристрій сумісний з акумуляторами різної ємності, які можна легко замінювати.

Зручність використання
ASUS ExpertBook B1 створений для виняткової зручності користувача. Його інтерфейсні порти розташовані таким чином, щоб створити вільний від кабелів простір із правого боку пристрою для комфортного користування мишкою. Хід клавіш клавіатури становить 1,35 мм, що сприяє комфортному набору тексту.

Для роботи в будь-яких умовах
Куди б ви не вирушали, ASUS ExpertBook B1, який важить усього 1,6 кг, стане вам у пригоді. Акумулятор великої ємності (до 63 Вт·год) гарантує тривалий час автономної роботи, а бездротовий модуль Wi-Fi 6E забезпечує надійне підключення до мережі. Для бездротового підключення периферійного обладнання ноутбук пропонує інтерфейс Bluetooth 5.3.

Надійність військового рівня
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 тестується відповідно до суворих вимог американського військово-промислового стандарту MIL-STD‑810H.
Крім того, він пройшов не менш ретельні внутрішні тестування ASUS, що імітують експлуатацію в реальних умовах. Висока надійність зводить до мінімуму технічне обслуговування, тож цей ноутбук завжди працюватиме з максимальною віддачею.

Надійний захист
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 оснащений сучасними засобами для захисту даних і забезпечення конфіденційності користувача. Ноутбук підтримує стандарт NIST SP 800-155 для прошивки BIOS і стандарт Secured-core PC для операційної системи Windows 11, що забезпечує додатковий захист критично важливих даних: від програмного забезпечення і прошивок до апаратних компонентів. Ноутбук оснащено вебкамерою з механічною шторкою та сканером відбитків пальців для швидкої й безпечної автентифікації. Крім того, технологія кіберзахисту McAfee Smart AI на основі штучного інтелекту виявляє й усуває всілякі ризики, пов’язані із захистом конфіденційної інформації. Цей ноутбук поєднує в собі функції безпеки бізнес-класу з можливостями штучного інтелекту, які адаптуються до нових загроз кібербезпеки та нейтралізують їх у режимі реального часу.

Чудове зображення
ASUS ExpertBook B1 оснащується 15,6‑дюймовим NanoEdge-дисплеєм із тонкими рамками формату 16:9, який видає чудове зображення. Матова панель мінімізує відблиски навіть в умовах яскравого освітлення. Ергономічність дисплея сертифікована лабораторією TÜV Rheinland.

Якісний звук
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 забезпечує виняткову якість звуку завдяки аудіотехнології Dirac. Крім того, він оснащений масивом із двох мікрофонів, які гарантують, що ваш голос чітко звучатиме під час конференцій.

Широкий набір інтерфейсів
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 оснащений різноманітними портами для будь-яких потреб. Серед них можна виділити два повнофункціональних порти USB 3.2 Gen 2 Type-C, що підтримують режими електроживлення (Power Delivery) і виведення зображення (DisplayPort). Також є два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A для підключення USB-пристроїв, порт HDMI 4.1b для зовнішнього монітора й комбінований 3,5-міліметровий аудіороз’єм для звукового обладнання. Слот Kensington Nano допоможе захистити ноутбук від крадіжки, а роз’єм RJ-45 – підключитися до дротової мережі.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації







































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення