- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS Expertbook B1 B1503CVA-S70584 (90NX0801-M00M00)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 19
- Фото
Ноутбук ASUS Expertbook B1 B1503CVA-S70584 (90NX0801-M00M00)


















573576
Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX507VI-LP095 (90NR0FH7-M004X0)660098
Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2684 (90NB10J2-M036R0)594596
Ноутбук HP Victus 15-fa1015ua (A31W7EA)Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | ExpertBook B1 |
| Клас | Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | ASUS Splendid, ASUS Tru2life Video |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 20 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake-U |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U (Raptor Lake-U) |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер /8 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 2 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,9-4,7 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,2-4,7 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 0,9-3,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – XXXX МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2хUSB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Audio by Dirac |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | ASUS ExpertCool |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Gentle Grey |
| Вага ноутбука, кг | 1,65 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 232,2 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x8x50 |
| Вага в упаковці, кг | 3,07 |
| Артикул | 90NX0801-M00M00 |
| Штрихкод | 4711636317054 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки Asus для роботи і навчання, Ноутбуки Asus 15 дюймів, Ноутбуки Asus з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Asus з IPS матрицею, Китайські ноутбуки, Ноутбуки Asus сірі, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Легкий, сучасний, надійний
ASUS ExpertBook B1 – це бізнес-ноутбук, який пропонується у варіантах конфігурації, оптимізованих для різних вимог. Він підтримує сучасні функції на основі штучного інтелекту, спрямовані на підвищення продуктивності, такі як AI ExpertMeet, Copilot в Windows і інтелектуальне усунення шумів, щоб ви могли працювати з максимальною віддачею. Ноутбук працює на базі новітнього процесора Intel Core 3 100U і проходить тестування відповідно до військово-промислового стандарту. Він може похвалитися повним набором портів, швидким бездротовим модулем стандарту Wi-Fi 6E і розширеними функціями безпеки. Легкий, з тривалим часом автономної роботи і приголомшливими дисплеєм і аудіосистемою, він гарантує комфорт, де б ви не працювали. ExpertBook B1 — сучасне рішення для продуктивної роботи.

Для кращої продуктивності
Щоб допомогти легко впоратися з будь-якими завданнями, ASUS ExpertBook B1 пропонує сучасну конфігурацію, до якої входить процесор Intel Core 3 з графічним ядром Intel Graphics. Цей бізнес-ноутбук також оснащений оперативною пам'яттю об'ємом 16 Гб і ємним накопичувачем для роботи з великими масивами даних і швидкого доступу до необхідного контенту. Безперебійне підключення до мережі забезпечує модуль Wi-Fi 6E і повний набір інтерфейсних портів.

Водяний знак камери
Розмістіть свою візитку у вигляді водяного знака прямо на екрані відеоконференції, щоб було видно ваше ім'я, посаду, компанію та контактну інформацію. Це допоможе якомога швидше налагодити ефективну комунікацію з іншими учасниками.

Водяний знак на екрані
Щоб захистити конфіденційну інформацію під час відеоконференцій, наприклад під час розповіді про майбутні проекти діловим партнерам, ви можете скористатися водяним знаком. Навіть якщо ваш співрозмовник зробить знімок екрана, такий знак свідчитиме про те, що зображення йому не належить.

AI Translated Subtitles
AI ExpertMeet допоможе впоратися з мовними бар'єрами за допомогою субтитрів, що автоматично генеруються штучним інтелектом. Підтримується до восьми мов, у тому числі спрощений і традиційний китайський, англійський, французький, італійський, німецький, іспанський, португальський і японський.

Розпізнавання доповідачів
AI ExpertMeet пропонує також функцію перетворення голосу в текст з додаванням унікальних ідентифікаторів спікерів. Вона створює аудіофайл із записом зустрічі, а потім аналізує цей файл, ідентифікуючи доповідачів і виділяючи основні тези кожного виступу.

Підсумки зустрічі
З AI ExpertMeet вам більше не потрібно буде витрачати час на написання протоколів онлайн-зустрічей під час або після їх проведення. Штучний інтелект професійно узагальнить основні моменти: виконає розшифровку зустрічі та згенерує коротке резюме з основними її тезами.
На максимальній швидкості
Функція Copilot в Windows, що працює на основі штучного інтелекту, зробить вашу роботу більш ефективною. Крім того, для поліпшення якості відеоконференцій ASUS ExpertBook B1 пропонує функцію усунення шумів на основі ШІ.

Copilot у Windows
Copilot у Windows із захистом комерційних даних — ваш надійний помічник зі штучним інтелектом. Підвищуйте свою продуктивність із Copilot і досягайте більшого, витрачаючи менше часу та зусиль. Скористайтеся помічником за допомогою спеціальної клавіші Copilot. Лише одне натискання для безлічі відкриттів.
Технологія двостороннього інтелектуального шумозаглушення
Оскільки багато людей зараз працюють з дому, використовуючи як засіб спілкування відеоконференції, фахівці ASUS розробили технологію шумозаглушення, яка працює на основі штучного інтелекту. Застосовуючи алгоритми машинного навчання, ASUS ExpertBook B1 ефективно фільтрує сторонні звуки, залишаючи тільки голоси співрозмовників.

Новий дизайн, легкість обслуговування
ExpertBook B1 виконаний в новому корпусі з оптимізованим охолодженням. Цей ноутбук легко обслуговувати, зокрема замінювати акумулятор.
Сучасний дизайн
ASUS ExpertBook B1 може похвалитися витонченим корпусом, дизайн якого натхненний архітектурними ідеями. Його корпус з елегантною обробкою сірого кольору більш ніж на 25% виготовлений з перероблених матеріалів. Екран пристрою відкривається під будь-яким кутом до 180°.

Оптимізоване охолодження
Система охолодження ASUS ExpertCool B1 гарантує стабільну роботу ноутбука в будь-якій ситуації – як при відкритій, так і закритій кришці – і при будь-якому навантаженні. При цьому тепле повітря виводиться назовні через вентиляційну решітку в задній частині корпусу, подалі від руки з мишкою.

Легкість обслуговування, апгрейд акумулятора
Конструкція ASUS ExpertBook B1 полегшує його обслуговування. Нижня панель корпусу кріпиться всього чотирма гвинтами, а кріплення акумулятора здійснюється без гвинтів. Пристрій сумісний з акумуляторами різної ємності, які можна легко замінювати.

Зручність використання
ASUS ExpertBook B1 створений для виняткової зручності користувача. Його інтерфейсні порти розташовані таким чином, щоб створити вільний від кабелів простір з правого боку пристрою для комфортного використання миші. Хід клавіш клавіатури становить 1,35 мм, що сприяє комфортному набору тексту.

Для роботи в будь-яких умовах
Куди б ви не вирушили, ASUS ExpertBook B1, що важить всього 1,6 кг, стане вам у нагоді. Акумулятор великої ємності (до 63 Вт·год) гарантує тривалий час автономної роботи, а бездротовий модуль Wi-Fi 6E забезпечує надійне підключення до мережі. Для бездротового підключення периферійного обладнання ноутбук пропонує інтерфейс Bluetooth 5.4.

Чудове зображення
ASUS ExpertBook B1 оснащений 15,6-дюймовим NanoEdge-дисплеєм з тонкими рамками формату 16:9, який видає чудове зображення. Матова панель мінімізує відблиски навіть в умовах яскравого освітлення. Ергономічність дисплея сертифікована лабораторією TÜV Rheinland.

Якісний звук
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 забезпечує виняткову якість звуку завдяки аудіотехнології Dirac. Крім того, він оснащений масивом з двох мікрофонів, які гарантують, що ваш голос буде чітко чути під час конференцій.

Широкий набір інтерфейсів
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 оснащений різноманітними портами для будь-яких потреб. Серед них можна виділити два повнофункціональних порти USB 3.2 Gen 2 Type-C, що підтримують режими електроживлення (Power Delivery) і виведення зображення (DisplayPort). Також є два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A для підключення USB-пристроїв, порт HDMI 4.1b для зовнішнього монітора і комбінований 3,5-міліметровий аудіороз'єм для звукового обладнання. Слот Kensington Nano допоможе захистити ноутбук від крадіжки, а роз'єм RJ-45 – підключитися до дротової мережі.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення