- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- APPLE
- Ноутбук APPLE MacBook Air 15.3" M4 16/512GB 2025 (MW1H3UA/A) Silver MW1H3

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 21
- Фото
Ноутбук APPLE MacBook Air 15.3" M4 16/512GB 2025 (MW1H3UA/A) Silver MW1H3
638398
Ноутбук APPLE MacBook Air 15.3" M4 16/512GB 2025 (MC7C4UA/A) Sky Blue MC7C4638401
Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M4 16/512GB 2025 (MW0X3UA/A) Silver MW0X3638403
Ноутбук APPLE MacBook Air 13.6" M4 16/512GB 2025 (MW103UA/A) Starlight MW103Схожі товари
Ноутбуки APPLE
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | MacBook Air |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.3" |
| Тип матриці екрана | Liquid Retina |
| Роздільна здатність екрану | 2880х1864 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), True Tone |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Apple |
| Модель процесора | Apple M4 |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Apple M4 Graphics (10 cores) |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | macOS Sequoia |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | Ні |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Вихід для навушників/ лінійний вихід mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 12 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Датчик освітлення |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Трекпад Force Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Пасивна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,51 |
| Загальна ширина виробу, мм | 340,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 237,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 11,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 66,5 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 35W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29x8x39 |
| Вага в упаковці, кг | 2,66 |
| Артикул | MW1H3UA/A |
| Штрихкод | 195949840722 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис Ноутбук APPLE MacBook Air 15.3" M4 16/512GB 2025 (MW1H3UA/A) Silver MW1H3

MacBook Air. Літає з легкістю

MacBook Air дюймів із чипом M4 дає змогу легко справлятися з роботою та іграми — все просто літатиме. Великий дисплей Liquid Retina, до 18 годин роботи від акумулятора, неймовірно легкий й тонкий корпус — цей ноутбук створений для тривалої роботи звідусіль.


Підтримка до двух зовнішніх дисплеїв



ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
З ТУРБОПОТУЖНІСТЮ M4
Чип M4 від Apple додає ще більше швидкості та плавності в усьому, що ви робите: від роботи в кількох додатках одночасно до редагування відео чи запуску ігор із потужною графікою тощо.
ЧУДОВИЙ ВИГЛЯД. ВІДМІННЕ ЗВУЧАННЯ
Завдяки камері 12MP Center Stage, трьом мікрофонам і шістьом динамікам із підтримкою просторового аудіо зображення та звук просто неймовірні.
ДО 18 ГОДИН РОБОТИ ВІД АКУМУЛЯТОРА
MacBook Air забезпечує виняткову продуктивність незалежно від того, працює він від акумулятора чи його підʼєднано до мережі.
ВСЕ ПІДКЛЮЧЕНО
MacBook Air оснащено двома портами Thunderbolt 4, зарядним портом MagSafe, портом для навушників, Wi-Fi 6E та Bluetooth 5.3. А ще до нього можна підʼєднати до двох зовнішніх дисплеїв.
ПОРТАТИВНИЙ ДИЗАЙН
MacBook Air надзвичайно легкий і завтовшки трохи менше ніж півтора сантиметра, тож він легко поміститься у вашу сумку й без проблем впишеться у ваше життя.
ДОДАТКИ НА MACOS ПРОСТО ЛІТАЮТЬ
Усі ваші улюблені додатки, включно з Microsoft 365, Adobe Creative Cloud і Google Workspace, блискавично працюють на macOS.
ДИВОВИЖНИЙ ДИСПЛЕЙ
Дисплей Liquid Retina 15,3 дюйма підтримує 1 мільярд кольорів. Фотографії та відео відтворюються з високою контрастністю й чіткими деталями, а текст має надчіткий вигляд.
ЯКЩО ВИ ЛЮБИТЕ IPHONE, ВИ ПОЛЮБИТЕ MAC
Mac має магічний зв’язок з іншими пристроями Apple. Переглядайте вміст на екрані iPhone та керуйте ним із комп’ютера Mac за допомогою функції «Дублювання iPhone». Копіюйте контент на iPhone і вставляйте його на Mac. Спілкуйтесь у Повідомленнях або телефонуйте чи відповідайте на виклики FaceTime на Mac.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










