- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- APPLE
- Ноутбук APPLE MacBook Air 15.3" M4 16/256GB 2025 (MW1L3UA/A) Midnight MW1L3

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 11/1
- Опис
- Аксесуари 23
- Фото
Ноутбук APPLE MacBook Air 15.3" M4 16/256GB 2025 (MW1L3UA/A) Midnight MW1L3
617577
Ноутбук APPLE MacBook Air 15.3" M3 16/256GB New (MC9G4UA/A) Midnight MC9G4Схожі товари
Ноутбуки APPLE
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | MacBook Air |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.3" |
| Тип матриці екрана | Liquid Retina |
| Роздільна здатність екрану | 2880х1864 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), True Tone |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Apple |
| Модель процесора | Apple M4 |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Apple M4 Graphics (10 cores) |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 256 ГБ (SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | macOS Sequoia |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | Ні |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Вихід для навушників/ лінійний вихід mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 12 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Датчик освітлення |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Трекпад Force Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Пасивна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Синій |
| Оригінальний колір | Midnight |
| Вага ноутбука, кг | 1,51 |
| Загальна ширина виробу, мм | 340,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 237,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 11,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 66,5 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 35W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29x8x39 |
| Вага в упаковці, кг | 2,66 |
| Артикул | MW1L3UA/A |
| Штрихкод | 195949842139 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Просто монструозна продуктивність, здається що перевантаження йому не знайоме
На одному заряді можу працювати кілька днів. Зображення на екрані чітке, насичене. Ноут супер універсальний за призначенням
Синий цвет выглядит необычно, корпус тонкий и легкий, удобно брать с собой. Работает практически бесшумно, даже когда открываю много вкладок. Батарея держит долго, хватает на несколько часов без подзарядки. Экран яркий, с хорошей картинкой, глаза не напрягаются. Клавиатура с норм ходом клавиш, приятно нажимать, есть подсветка.
Хоч і голосно, але заявляю- найкращий ноут за всі мої роки. Швидкість, плавність, чіткість- на рівні
Скажіть будь ласка чому ця модель дешевша за аналогіну https://www.moyo.ua/ua/noutbuk_apple_macbook_air_15_3_m4_16_256gb_2025_mc7a4ua_a_sky_blue_mc7a4/638397.html Якийсь заводський брак чи помилка?
Добрий день, Михайло! Просто на ці 2 моделі діють різні акційні умови. Обидва товари нові, офіційно завезені і відрізняються тільки ціною та кольором
Опис
MacBook Air - найпопулярніший ноутбук у світі не просто так. Насправді з багатьох причин. Час автономної роботи - до 18 годин. Чип M4 відкриває абсолютно новий рівень продуктивності для роботи та розваг. Вбудована система Apple Intelligence допоможе вам робити все без зайвих зусиль. З ідеально портативним MacBook Air ви будете готові взятися за що завгодно і де завгодно.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










