Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума

Як вибрати шумозаглушуючі навушники – 4 ключові критерії

Дата публікації: 12.06.2018 16:06
Дата оновлення: 12.06.2018 16:06

Любителям слухати музику де завгодно: у парку, тролейбусі, вдома і в офісі – однозначно знадобляться шумоподавляющіе навушники. Вони не тільки ізолюють користувача від навколишнього шуму, але і не дадуть почути, що грає, сусідам по автобусу, колегам і домашнім.

классные шумоподавляющие наушники

У статті розповідається, що таке АШП навушниках, як воно працює, в чому його переваги, а в чому – вади. Короткий огляд 4 ключових критеріїв підбору навушників з системою, активно пригнічує шуми, допоможе придбати кращий варіант.

Що таке шумозаглушення активного типу?

Активне шумозаглушення (АШП) реалізується за допомогою спеціально згенерованих звуків, які накладаються один на одного. В теорії все просто: основа для створення системи АШП базується на накладення звукових хвиль. Іншими словами, шум зникає, коли дві хвилі (Або більше) складаються в просторі, де в різних точках слабшає або, навпаки, посилюється амплітуда результуючої хвилі.

Читайте також: Підбираємо навушники – де і як будуть використовуватися: 10 головних критеріїв

Як працюють такі навушники

Якщо в теорії все виглядає просто, то в технологічному сенсі зробити таку систему нелегко, адже вона повинна потрапити в протифазу дуже точно. АШП добре гасить монотонний, низькочастотний звук. А ось із середніми та високими все складніше. У випадках істотного невідповідності фази і антіфази таких сигналів може чутися шипіння.

как работает система активного шумоподавления в наушниках

Щоб придушувати сторонні звуки, навушники оснащують:

  • мікрофонами, які встановлюють ступінь фонового шуму;
  • динаміками, які генерують хвилі з перевернутої фазою (антіфазой) на тій же амплітуді.

В Внаслідок хвилі гасять один одного так, як описано вище. Через це сторонні звуки приглушаются.

Рада: хочеться компактний варіант, який буде відмінно заглушати сторонні звуки, MDR-EX750NA h.ear in NCЗ потужним басом підійде як не можна краще.

Цікаво: Внутрішньоканальні вакуумні навушники – 4 особливості і 9 критеріїв вибору

Недоліки та переваги системи шумозаглушення

Навушники, які оснащені АШП, мають свої достоїнствами. Так, основна перевага моделей, які оснащені такою системою, проявляється в можливості поліпшити якість звучання файлу. Повне занурення в атмосферу музичної композиції, фільму або гри, можливість «поставити на паузу», що відбувається в навколишньому світі – ще один плюс.

 противошумные наушники QuietComfort 35 II

ДО того ж, навушники подібного роду гарантують деяку безпеку для вух: не доведеться накручувати гучність до показників, які згубно впливають на слух, адже все і так буде прослуховуватися відмінно.

Рада: потрібні класні протишумні навушники з потужним акумулятором, Sony WH-1000XM2 те, що треба. Вони вміють програвати музику 30 годин поспіль, мають пристойними характеристиками і вміють підключатися через Bluetooth або NFC.

Мінуси у системи шумозаглушення активного типу теж є. Так, у деяких власників протигаласливих навушників з незвички може розігратися головний біль. Ще один недолік – система потребує підживлення. Це означає, що бездротовим моделям потрібен більш потужний акумулятор (іноді він здатний помітно погіршити пристрій), а провідні моделі можуть швидше «посадити» джерело звуку: смартфон, планшет або мп3-плеєр.

Лікнеп: Як вибрати бездротові навушники – 6 головних порад

Як вибрати навушники з активним шумозаглушенням?

Протишумові навушники створюють багато просунуті фірми, наприклад, BOSE, SONY, Philips. Але який же варіант вибрати? В першу чергу варто звернути увагу на тип моделі. Цінителям компактності знадобляться таблетки або варіанти. Геймерам і любителям слухати музику, дивитися кіно в поодинці підійдуть повнорозмірні або накладні.

Hi-Fi наушники с шумоподавлением Monster Inspiration Active Noise Canceling

Основні технічні параметри
частотний діапазон впливає на деталізацію
імпеданс (високоомні, низькоомні) краще вибирати, виходячи з джерела звуку, до якого будуть підключені навушники
чутливість впливає на діапазон гучності

Стаття в тему: Підбираючи навушники – увага на характеристики: 7 головних параметрів вибору

Спосіб підключення – ще один значимий критерій. За цим параметром все навушники ділять на 2 види:

  1. Провідні. Краще підбирати протишумні навушники з шнуром довжиною приблизно 1,3 метра. Цього вистачить, щоб він не обмежував рухів. Добре якщо провід буде з опліткою, товстим або плоским, а штекер – Г-образним. Такі різновиди кабелів менше заламувати.
  2. Бездротові. Для спорту краще вибирати блютуз-пристрої, для будинку підійдуть і Bluetooth-гарнітури, і радіонавушники, і вай-фай моделі. Місткість акумулятора теж важлива: чим її більше, тим довше можна слухати музику без перерви.

наушники с активным шумоподавлением MDR-EX750NA h.ear in NC

Мікрофон - не сама значуща, але іноді потрібна опція. Вона стане в нагоді тим, хто любить гуляти або готувати під музику: щоб відреагувати на дзвінок, не доведеться діставати смартфон з кишені або бігти в іншу кімнату. Любителям онлайн-ігор і розмов по Скайпу така деталь теж стане в нагоді.

Дивіться також: Бездротові гарнітури Sony WI-SP500 і WI-SP600N: такі схожі, але такі різні

Від навушників, які активно глушать зовнішні звуки, можна отримати чималу користь. Власник такої моделі не завадить оточуючим, коли буде слухати музику, грати або дивитися кіно. До того ж при широкому частотному прибудові звуки будуть прослуховуватися чіткіше. Тим, кому важлива компактність і свобода дій, краще вибирати бездротові вставні варіанти, для ігор і відеоспілкування хороші протишумні моделі з мікрофоном. Цінителям максимально щільного, деталізованого звучання знадобиться модель класу Hi-Fi повнорозмірніMonster Inspiration Active Noise Canceling). У них є мікрофон, а провід – досить довгий і міцний. ДО того ж є 3,5 мм штекер і 6,3 мм джек. Завдяки цьому варіант вільно підключається як до смартфону, так і до апаратури для профі: міді-клавіатур, а також аудіокарта.

Коментарі
Залиште коментар
Категорії