Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
 • MOYO обмін
 • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Як знайти людину за номером мобільного телефону: 3 способи розв'язувати задачу

Дата публікації: 08.08.2022 13:41
Дата оновлення: 08.08.2022 13:41

Іноді в житті трапляється така неприємна ситуація, як втрата смартфону чи планшету. Перше, що треба зробити — знайти втрачений гаджет! Або може виникнути необхідність іншого роду — знайти людину за номером телефону. Вирішити обидві ситуації доволі складно через те, що телефонні компанії суворо дотримуються конфіденційності своїх абонентів. Не можна просто так взяти та зателефонувати до центру обслуговування, щоб дізнатися потрібну інформацію.

як визначити місцеперебування людини за номером

Однак існує декілька способів, кожен з яких у певній ситуації здатний допомогти швидко та ефективно визначити місце людини. Про них і йтиметься далі.

Читайте також: Як перетворити смартфон на відеореєстратор: 5 зручних програм

Варіант 1: за допомогою послуг відстеження в оператора

Існує офіційна опція, що здатна розв'язувати питання «як знайти людину за номером телефону на карті» — мобільні оператори. Компанії не надають повну інформацію іншим користувачам про своїх клієнтів, проте надають деякі послуги, що дозволяють відстежити розташування конкретного смартфона.

Телефон зараз має кожен, а деякі навіть і не один. І якщо людина втратить гаджет, виникає потреба у встановленні місця розташування девайсу. Щоб це було можливо зробити, потрібно виконати головну умову — приєднати номер розшукуємого абонента до певної послуги. Можна скористатися однією з пропозицій операторів мобільного зв'язку. Наприклад:

 1. ЗнайДе від Vodafone (МТС). Такий сервіс працює по принципу GPS-навігатора. Після підключення послуги інформація про знаходження телефону буде доступна після наступних дій: потрібно відправити ім'я людини та номер її мобільного на відповідний код. Після цього відправник отримує смс з інформацією про географічне місце людини. Використання функції доступне за допомогою смс-команд, через вебсайт або мобільний додаток. Оператор надає клієнту 5 днів безплатного користування послугою та можливість використання сервісу під час роумінгу.
 2. Маячок від Київстару. У запиті потрібно набрати номер, далі його додадуть в список контактів для яких буде здійснюватися пошук розташування. Після цього людина отримує смс з підказками, що дозволяють встановити поточну адресу людини. Попереднє підключення не потрібне.

Коротке порівняння двох тарифних планів

Послуга від мобільного оператора
ЗнайДе від Vodafone Маячок від Київстар
За якими номерами можна стежити Абоненти Vodafone Абоненти Київстар
Платна/безкоштовна Перші 5 днів безплатно, можна надсилати до 4 запитів на добу. Вартість тарифу за місяць (на 2021 рік) — 63, 75 грн. Є опція ЗнайДе на день за 1,60 Вартість одного запиту — 2,13 грн. Оператор також має можливість активувати функцію 4 безкоштовних запитів на день. Вартість — 53 коп. на добу
Є можливість відстежувати через WEB (онлайн) Так Так
Чи потрібне підтвердження від абонента Номер телефону для пошуку заноситься до спеціальної картотеки. Вперше абонент має підтвердити, що він бажає, щоб за ним слідкували. У наступні рази підтвердження не потрібне Номер абонента потрібно додати до списку «Сім'я». Людині, що відстежується, надходить повідомлення з проханням підтвердити, що він чи вона згодні з цим. Якщо протягом 15 хвилин відповіді не буде, система відхилить запит
Чи можна користуватися у роумінгу Так, за додаткову плату Немає інформації на сайті мобільного оператора
Точність 300-500 м, якщо користуватися у центрі великого міста. 1-1,5 км для околиці та передмістя Від 300 до 500 м у великому місті. До 1,2 км у маленьких містах та заміській місцевості

Більш детальна інформація про послуги мобільних операторів для клієнтів доступна на сайтах компаній, а користування ними не викликає труднощів. Сервіси доступні для тих, у кого сім-карта вставлена ​​в планшет.

Цікаво: власникам смартфонів також доступні програми, що відстежують абонента за номером телефону. Для їх використання не потрібно налаштовувати спеціальний тариф, треба лише доступ до мобільного інтернету. Є безплатні версії, проте деякий софт може вимагати гроші за певні послуги.

Ми також писали: Як прошити Android-смартфон: 5 етапів

Варіант 2: Пошук по IMEI

Всім гаджетам на виробництві надається спеціальний індивідуальний код — IMEI. Перед тим, як знайти телефон за номером у такий спосіб, потрібно не тільки знати код пристрою для пошуку, але й придбати відповідне обладнання. Також користувач повинен мати базу даних операторів тієї країни, де здійснюється пошук.

 пошук місцеперебування телефону через IMEI

Важливо: детальну базу мають представники правоохоронних органів. Саме тому при крадіжці смартфона варто, насамперед, звертатися до поліції. У крайньому разі можна спробувати пошукати телефон самостійно через спеціальні програми.

Програм та софтів для здійснення подібних операцій багато. Деякі з них платні та мають тестову версію. Такий підхід дозволяє оцінити переваги програми, встановивши її на ноутбук, та вирішити необхідність подальшого придбання.

Порада: щоб дізнатися про свій IMEI, можна спробувати комбінацію *#06#. Він з'явиться відразу після введення символів.

Ми рекомендуємо: ТОП-10 найкращих виробників смартфонів — Рейтинг 2017 року

Внаслідок ефективності та якості функціонування таких програм можна швидко відстежити людину за номером телефону. Недолік такого методу полягає в необхідності встановлення програми на девайс, що розшукується.

Ще один простий та ефективний спосіб пошуку телефону по IMEI — зареєструватися в базі LoSToleN. Вона працює на території України. Люди, що займаються покупкою б/у смартфонів, часто перевіряють IMEI на цьому сервісі. При отриманому збігу телефон можуть повернути власнику за винагороду. Чим більша сума, тим вище можливість отримати свій пристрій назад.

Корисно прочитати: Як правильно заряджати смартфон. 5 простих порад, які допоможуть продовжити термін служби батареї

Варіант 3: за допомогою спеціальних програм та сервісів

Також існують спеціальні програми, що допомагають знайти місцеперебування абонента по номеру.

знайти становище телефону через програми

Наприклад, можна застосувати додаток Sygic Family. Софт підходить як для iOS, так і Android. За допомогою цієї програми визначити географічне становище за номером телефону досить просто:

 • у вікні софту користувач натискає кнопку SOS,
 • програма починає пошук людей за номером телефону,
 • потрібна інформація відбивається на екрані.

Програма також пропонує вбудовану платформу для обміну повідомленнями між друзями та родичами. Проте ця функція — платна.

Також цікаво: Як підключити телефон до телевізора: 10 способів

Інша програма — Android Device Manager. Відповідно, використовується лише для смартфонів на однойменному програмному забезпеченні. Цей софт надає послуги з пошуку телефонів та віддаленому блокуванню гаджетів.

Особа, що шукає іншу людину, повинна мати доступ до облікового запису Google. Виконання дій всередині застосунку також потребує наявності комп’ютера та доступу до мережі. Програма показує ряд даних:

 1. Час, коли надійшла інформація.
 2. Приблизну адресу, в радіусі якої знаходиться девайс.

Третій варіант софту — програма для власників Apple, називається Find my iPhone та не вимагає оплати.

Щоб знайти телефон за номером завдяки цій платформі, користувач повинен мати доступ до облікового запису власника iCloud. Дії виконуються аналогічно описаним у попередньому додатку.

знайти становище телефону через спеціальні застосунки

Для користувачів доступні інші пропозиції від розробників мобільних додатків. Так, для власників «яблучних пристроїв» доступний сервіс Find my friends. Для моделей на платформі Android найбільш актуальним рішенням буде Talklog.

Як і в попередніх випадках, потрібно завантажити програму на смартфон людини, що потрібно знайти. Тому подібний софт варто додавати на мобільний одразу після його придбання. Завдяки цьому можна отримати результат з точністю до 1 м.

Аналогічні програми поширені у величезній кількості. Відмінності софту — мінімальні. Головне — попередньо встановити програми на смартфон та ноутбук. Є простіший варіант — використати Google-сервіси. Для цього необхідно:

 • зайти у пошук браузера;
 • вибрати меню та натиснути на «Мій обліковий запис»;
 • пролистати сторінку вниз;
 • вибрати «Пошук телефону».

як знайти місце людини за номером телефона

Для доступу до облікового запису потрібно ввести пароль від свого облікового запису Google. Після чого сервіс відразу ж визначає географічне місце гаджета. Головна умова — телефон повинен бути синхронізований з цим акаунтом та на ньому повинен бути увімкнений GPS. Більш детально про цей спосіб можна дізнатися з відеоролика наприкінці статті.

Ми рекомендуємо: Як зробити скріншот на смартфоні: 4 способи, що працюють

Що вибрати?

Є простіші та складніші варіанти, вони застосовуються за зовсім різних умов. Отже, і витрати тут відрізняються — залежно від функціонала та призначення софту. Користувач може користуватися програмами батьківського контролю, додатками-шпигунами та іншими рішеннями, тому остаточний варіант визначається безпосередньо поставленим завданням.

Корисно прочитати: Як під’єднати смартфон до комп'ютера: 3 простих варіантів

Коментарі
Залиште коментар
Ю
24.06.2019 17:48

На телефон приходит уведомление, что устройство найдено и это паливно

Категорії