Київ
Місце для столичних штучок!
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Статті редактора Головченко Наталії


        Головченко Наталія
Головченко Наталія

Копірайтер, редактор, блогер, SMM-ниця, поетеса, автор поза кадрових текстів для відеоконтенту.

Про себе

Любов до слова увібрала з материнським молоком. З дитинства пишу вірші й протягом життя періодично публікуюся в друкованих та інтернет ЗМІ.

Професійно займаюся копірайтингом з 2009 року. З 2011 по 2014 рр. очолювала прес-центр громадської організації «Відкрите серце», яка висвітлювала питання соціального забезпечення.

З 2014 року працювала копірайтером в інтернет-магазині F.ua той самий FOTOS. Писала для блогу експертні статті та закадрові тексти, за якими будувався сценарій для ютуб каналів. Спеціалізувалася на фото-, відео-, аудіотехніці, електроніці, комп'ютерах і смартфонах. Писала також про садові та будівельні інструменти й дитячі товари (оскільки за своє життя побудувала будинок, посадила сад і виростила двох дітей ці питання мені знайомі не з чуток). З 2016 і по 2020-й головний редактор F.ua.

З квітня 2020 року менеджер з контенту та редактор блогу Moyo.ua, який спеціалізується на експертному описі мобільних гаджетів, техніки для дому та офісу.

Пишу пости в соцмережах для клубу Invest Hub, який висвітлює питання інвестиційних інструментів для своїх підписників.
Захоплююся літературою, історією, психологією. Свого часу пройшла авторський курс письменницької майстерності Густава Водички, Вільну школу журналістики, поглиблений курс з копірайтингу Дмитра Кота. Втілюю в життя поради Нори Галь «Слово живе і мертве» та «Пиши, скорочуй» Іль’яхова.

Тут — про телевізори, дивлячись на які навіть пень зацвіте в осінній день!

 

Ці способи розморожування в мікрохвильовій печі сподобаються навіть тим, у кого її немає! Тому що вони прості, швидкі та чимось нагадують фокус

Коли починаєш підключати Нінтендо Світч, швидко розумієш, що до пуття не знаєш, як це робиться. І тут — бац! — наша інструкція!

 

З цим виходить так: спочатку дивишся на нього як на дорогий варіант і відмовляєш себе від покупки, а за кілька днів переглядів розумієш, що не хочеш з ним розлучатися.

Опанувавши навички з цього гайда, ти зможеш дати нове життя своїй бороді, підібравши оптимальну стрижку, довжину волосся та лінії контурів.

Покроковий посібник для лінгвістів та людей, які хочуть прокачати свою читалку. 

Тип підключення чи форм-фактор, направленість чи діапазон частот — що головніше? Поговоримо про базові відмінності!

Історія про те, як десятиліттями формувалася серія топових стратегічних ігор для ПК.

Десятка найкращих продуктів кінця 2021 року. Класика жанру від Arkane Studios, 343 Industries, Anuman Interactive і не лише цих брендів.

Корисні інструкції для тих, кому потрібно прискорити девайс.

 

Трохи приголомшення тобі не зашкодить. Дивись уважно: на твоїх очах пожовклий силіконовий чохол набуває первозданного вигляду. І час звикати до того, що до цього час звикати, тому що перед тобою 7 способів його відбілювання. 

 

Якщо збираєшся придбати портативну акустику, почекай з цим. Бодай до кінця статті. Ми описали дві колонки Jbl, про які ти просто мусиш знати. А далі дивися щодо ситуації.

 

Чоловік і жінка з «бровами Брежнєва» навряд матимуть успіх серед представників протилежної статі. Навіщо ж упускати своє щастя? Розібратися із зайвою рослинністю над очима (і не лише!) допоможе компактний тример.

 

Інтернет — корисна штука, але користування Мережею загрожує серйозними проблемами. Зловмисники викрадають інформацію про кредитки, видають себе за інших людей, щоб виманити гроші, підставити тощо. Ще одна причина завести менеджер паролів — бажання навести в них лад, перенести з паперового носія в безпечне цифрове сховище.

 

Огромные распродажи, ожидания ночь напролет под дверями магазина, драки с другими покупателями за понравившуюся вещь и почти стопроцентные скидки. Все это – Черная пятница, всемирный день распродаж. Подготовьтесь, чтобы урвать самое выгодное предложение.

Налаштування фарбопульта — справа тонка. Три регулятори потрібно виставити таким чином, щоб і товщина покриття була відповідною, і геометрія факела сприяла якісному і швидкому фарбуванню. Читайте про конструкцію фарбопульта, налаштування, тестування. 

 

Діставай свого внутрішнього перфекціоніста, зараз ми будемо ним насолоджуватися! Заодно дізнаєшся, як користуватися 3D ручкою, як підготуватися до роботи, як зарядити, чи потрібно дотримуватися техніки безпеки ... Загалом, читай. 

Найпростіші та найефективніші способи, підтверджені досвідом. Спробуй застосувати їх для прання та сушіння! Не розчаруєшся. 

Щоб купівля планетарного міксера не обернулася придбанням кота в мішку, перечитай цю статтю. А ще краще —  видрукуй таблицю його «плюсів» і «мінусів», щоб холоднокровно обмізкувати покупку і порівняти з іншими типами пристроїв.

І собі, і людям… Ось що називається «подвійне везіння»!

 

Огляди
3 листопада 2021
Топ 10 відеоплеєрів на ПК для Windows

А чому б тобі не подивитися на рейтинг відеоплеєрів для ПК, написаний в цьому огляді, та ще й взяти собі на замітку декілька варіантів!

Категорії