Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
 • MOYO обмін
 • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Статті редактора Головченко Наталії


        Головченко Наталія
Головченко Наталія
Пише для блогу MOYO з 03.04.2020

Копірайтер, редактор, блогер, SMM-ниця, поетеса, автор поза кадрових текстів для відеоконтенту.

Про себе

Любов до слова увібрала з материнським молоком. З дитинства пишу вірші й протягом життя періодично публікуюся в друкованих та інтернет ЗМІ.

Професійно займаюся копірайтингом з 2009 року. З 2011 по 2014 рр. очолювала прес-центр громадської організації «Відкрите серце», яка висвітлювала питання соціального забезпечення.

З 2014 року працювала копірайтером в інтернет-магазині F.ua той самий FOTOS. Писала для блогу експертні статті та закадрові тексти, за якими будувався сценарій для ютуб каналів. Спеціалізувалася на фото-, відео-, аудіотехніці, електроніці, комп'ютерах і смартфонах. Писала також про садові та будівельні інструменти й дитячі товари (оскільки за своє життя побудувала будинок, посадила сад і виростила двох дітей ці питання мені знайомі не з чуток). З 2016 і по 2020-й головний редактор F.ua.

З квітня 2020 року менеджер з контенту та редактор блогу Moyo.ua, який спеціалізується на експертному описі мобільних гаджетів, техніки для дому та офісу.

Пишу пости в соцмережах для клубу Invest Hub, який висвітлює питання інвестиційних інструментів для своїх підписників.
Захоплююся літературою, історією, психологією. Свого часу пройшла авторський курс письменницької майстерності Густава Водички, Вільну школу журналістики, поглиблений курс з копірайтингу Дмитра Кота. Втілюю в життя поради Нори Галь «Слово живе і мертве» та «Пиши, скорочуй» Іль’яхова.

У наш час бажано мати хоча б малопотужний повербанк. З ним комфортніше, коли пропадає світло: можна зарядити смартфон, увімкнути Usb-лампу. Деякі моделі навіть здатні запитати батарею ноутбука.

Лазерна рулетка — маленьке диво інженерної думки. Працювати з нею одне задоволення. Використання приладу не вимагає особливих знань, освоїти його під силу кожному. Читайте, що і як можна вимірювати лазерним далекоміром.

Робот-пилосос перетворює нудне прибирання на захопливий процес. Щоб повною мірою розкрити потенціал автоматизованого прибирача, потрібно знати особливості налаштування та догляду за ним.

Кондиціонер працює, але дренажна трубка суха. Її закорковування призвело до того, що з внутрішнього блоку капає вода. Що робити у такій ситуації? Як досягти переходу спліт-системи в штатний режим роботи?

 

Хочете, щоб ваш системник був схожим на інопланетний космічний корабель? За наявності прозорої панелі та відеокарти з RGB-підсвічуванням завдання допоможе вирішити вертикальне встановлення адаптера.

Прочитай сам і перейшли друзям! Автор у темі тому поділився своїми одкровеннями з приводу Flip Essential.

Ці пристрої ти сотні разів бачив(ла) і, напевно, знаєш як вони називаються. Настав час з'ясувати, як з'єднувати ними поливальні шланги.

 

18 розділів, прочитавши які кожен з нас відчує себе експертом у питанні вибору фена. Приємне відчуття у цьому випадку.

 

Важливі моменти, про які багато хто забуває (не знає).

Читаємо, запам'ятовуємо та перевіряємо на практиці — ефект гарантований!

Ми знаємо все про те, як, коли й куди наносити кондиціонер для приголомшливого ефекту, і ділимося цим з вами.

 

Світлодіодні стрічки вже давно знайшли застосування в інтер'єрах, підсвічуванні одягу, колісної техніки, реклами та іншого. При відключеннях електроенергії люди підключають діодні стрічки до повербанків, організовуючи у такий спосіб тимчасове освітлення.

Найкращі рецепти найсмачніших кексів, які випікають у НВЧ.

 

Користувачі цінують не лише практичність, а й красу при виборі клавіатури. Часто звертають увагу на наявність підсвічування. Для зміни основних налаштувань — включення, відключення, додавання та зменшення яскравості, як правило, використовують одну-дві комбінації клавіш.

Провідні бренди вкладають у розробку периферії значні кошти, радуючи покупців моделями з винятковою функціональністю. Відстежити свіжі тенденції ринку та зробити правильний вибір допоможе ТОП механічних клавіатур.

 

 

Блендер — начебто дрібниця, але без нього ентузіазм готувати у багатьох йде на спад, звідси актуальність хитриків, які допоможуть привести до тями прилад.

Принтер може не друкувати з безлічі причин, серед них дріб'язкові проблеми та неполадки, що вимагають звернення до сервісу. Йтиметься про несправності, з якими зможе впоратися будь-який більш-менш просунутий користувач.

 

Іноді новачкові-фотографу може допомогти чужий досвід.

 

Встанови час і перевір себе на уважність. Якщо знайдеш у новенькій НВЧ хоч одну ваду, у тебе розвинена надмірна спостережливість. А якщо ні —  читай статтю. Тут підказки.

 

Телефони не лише для дзвінків — ми це знаємо. Як і те, що в них обмежений обсяг внутрішньої пам'яті. Отже, саме час очистити кеш.

 

Ті самі рекомендації, коли редактору навіть додати нічого. Точніше, вісім тих самих рекомендацій

Категорії