- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Сантехніка
- Кухонні мийки
- Deante
- Набір для кухні Deante ZORBA (ZQZC211A)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Фото
Набір для кухні Deante ZORBA (ZQZC211A)
Схожі товари
Кухонні мийки Deante
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип | Набір |
| Модель | Zorba ZQZC211A |
| Варіант виконання | Обертова |
Фізичні характеристики
| Габарити мийки (ШхДхГ), см | 58х40х16,4 |
| Габарити чаші (ШхДхГ), мм | 343х365х150 |
| Мінімальна ширина шафи, см | 50 |
| Форма | Прямокутна |
| Тип монтажу | Вpізний |
| Особливості конструкції | Отвір під змішувач, З крилом |
| Кількість раковин | 1 основна |
| Комплектація | Документація, Мийка, Сифон, Змішувач |
| Отвір під змішувач | Так |
| Бортик | 3,7 см |
| Сифон | Так |
| Матеріал | Граніт |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 216 |
| Країна-виробник | Польща |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 33x59x67 |
| Вага в упаковці, кг | 14,3 |
| Артикул | ZQZC211A |
| Штрихкод | 5907650835516 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Властивості граніту Deante
Гранітний композит - це поєднання кварцового піску та смол в ідеальних пропорціях. Завдяки цьому мийки стійкі не тільки до ударів, а й до високої температури (250°C), знебарвлення і теплового удару - відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310 Вони не вбирають запахи та мають гідрофобні властивості, відштовхуючи молекули води. Граніт благородний і непідвладний часу, а завдяки широкій колірній гамі підходить для будь-якої кухні - футуристичної та класичної. Гранітні мийки Deante виробляються в Польщі, на одному з найсучасніших заводів у Європі. Передові технології виробництва дають змогу забезпечити найвищі стандарти якості виготовлення та аудиту, що зумовлює не тільки прекрасний зовнішній вигляд виробу, а і його особливі властивості.
Аксесуари з автоматичним перекриттям зливу
Система автоматичної заглушки зливу дає змогу регулювати відтік води за допомогою ручки. Для цього достатньо одного непомітного регулятора, розташованого у верхній частині раковини. Важливою перевагою цієї технології є те, що достатньо одного руху, щоб миттєво перекрити відтік води, без необхідності мочити руки.
Гідрофобні властивості відштовхують молекули води
Гідрофобність - одна з природних властивостей граніту, дуже корисна на кухні. Поверхня мийки відштовхує краплі води, тому вони вільно стікають, забираючи з собою частинки бруду. Усе це значно спрощує підтримання чистоти і не потребує використання скребків або спеціалізованих хімічних засобів.
Реверсивна мийка - можливість встановлення чаші з лівого або правого боку
Просвердлені на заводі отвори в раковині мають кілька переваг. Перш за все, вони дають змогу вибрати правий або лівий бік, де буде розташовуватися злив, тому мийка є «реверсивною». Монтаж простий і позбавляє вас необхідності самостійно свердлити отвори.
Компактний сифон, що полегшує сортування відходів
Раковина оснащена інноваційним сифоном «Space Saver». Якщо вас дратують труби і коліна, що займають більшу частину простору у вашій шафі, це рішення для вас. Спеціальна телескопічна конструкція дає змогу регулювати форму сифона відповідно до ваших потреб. Завдяки цьому в шафі легко знайти набагато більше місця, наприклад, для домашніх заготовок або контейнерів для сортування сміття. Також до сифона можна підключити пральну або посудомийну машину. І найголовніше - ви отримуєте сифон у комплекті!
Змішувач оснащений аератором потоку
Змішувач оснащений аератором, завдяки якому потік води стає ідеально аерованим і м'яким. Таке рішення підвищує комфорт використання і одночасно обмежує витрату води, що призводить до зниження комунальних платежів. Ви також робите свій внесок у турботу про нашу планету.
Покриття, збагачене іонами срібла, надає антисептичних властивостей
Антисептична поверхня, створена компанією Deante, була створена за допомогою передової наночастикової технології з використанням іонів срібла найвищої чистоти. Розчин цього металу додається на етапі виробництва в масу, з якої згодом формуються раковини. У результаті він рівномірно перемішується по всьому виробу, даючи змогу домогтися довговічності та ефективності, що значно перевищують параметри використання тільки верхнього покриття.







- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



