Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Вимірювальний інструмент
- Мультиметри
- Tolsen
- Мультиметр цифровий Tolsen, 0-300В, ЖК-дисплей з підсвіткою (38031)

Мультиметр цифровий Tolsen, 0-300В, ЖК-дисплей з підсвіткою (38031)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Фото
1 369 ₴
Мультиметр цифровий Tolsen, 0-300В, ЖК-дисплей з підсвіткою (38031)
Код товару:
632874Код скопійовано
Закінчується
1 369 ₴
+ 14 ₴
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати сьогодні з 8:00
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати завтра
99 ₴
У поштомат "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати завтра
59 ₴
До відділення Укрпошти
Дивитись на карті
Відправимо сьогодні
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати сьогодні з 09:00 до 20:00
99 ₴
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 12 міс. Детальніше


Натисніть, аби збільшити
Ключові особливості
Схожі товари
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип | Цифровий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Функції та можливості | Вимірювання діода, Вимірювання напруги, Вимірювання опору, Вимірювання струму, Тестування батарейки |
| Особливості конструкції | Дисплей |
| Напруга постійного струму (DC), V | 2, 20, 200, 200m, 300 |
| Сила постійного струму, A | 10, 200m, 200µ, 20m, 2m |
| Напруга змінного струму (AC), V | 2, 20, 200, 300 |
| Сила змінного струму, A | 10, 200m, 20m |
| Опір, Ом | 200, 200k, 20k, 20M, 2k, 2M |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Батарейка – 2 шт., Документація, Мультиметр |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Фізичні характеристики
| Матеріал корпусу | Пластик |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 6x13x23 |
| Вага в упаковці, кг | 0,49 |
| Артикул | 38031 |
| Штрихкод | 6933528738213 |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Точність вимірювань
Цей компактний та легкий мультиметр забезпечує точні електричні вимірювання та зручність у використанні завдяки великому РК-дисплею та додатковим функціям, таким як утримання даних та автоматичне вимкнення.
Зручне живлення
Живлення мультиметра відбувається за допомогою 2 батарейок AAA 1,5В. Вони наявні в комплектації пристрою, тож він відразу готовий до роботи.
Якісні матеріали
Захисний чохол мультиметра виконано із термопластикової гуми з висувною підставкою.

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Мультиметр цифровий Tolsen, 0-300В, ЖК-дисплей з підсвіткою (38031)


Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
