- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Вимірювальний інструмент
- Мультиметри
- NEO Tools
- Мультиметр Neo Tools 94-001

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 6
- Опис
- Наявність в магазинах 1
- Порівняння
- Фото
Мультиметр Neo Tools 94-001
Схожі товари
Мультиметри NEO Tools
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип | Цифровий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Клас електробезпеки | III |
| Функції та можливості | Вимірювання діода, Вимір ємності, Вимірювання напруги, Вимірювання опору, Вимірювання температури, Вимірювання струму, Вимірювання транзисторів |
| Особливості конструкції | Дисплей |
| Напруга постійного струму (DC), V | 2, 20, 200, 200m, 300 |
| Сила постійного струму, A | 10, 2, 2000µ, 200m, 200µ, 20m |
| Напруга змінного струму (AC), V | 2, 20, 200, 300 |
| Сила змінного струму, A | 10, 2, 2000µ, 200m, 200µ, 20m |
| Опір, Ом | 200, 2000, 200k, 20k, 20M, 2M |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер для транзисторів, Документація, Вимірювальні дроти, Мультиметр, Термопара |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Фізичні характеристики
| Матеріал корпусу | Пластик |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 4x12x18 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Артикул | 94-001 |
| Штрихкод | 5907558409154 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Увидел у знакомого отличный прибор для измерения электричества и силы тока мультиметр НЕО 94 001. Я как раз нуждался в таком для работы. Друг мне порекомендовал купить в МОЙО, там где брал сам. Я сравнил цены и пришёл к выводу, что это самый подходящий вариант и меня он устроит. Заказал на сайте этого магазина и успешно пользуюсь теперь. Меня обрадовал этот прибор вполне. Всё предельно просто и понятно, что бы разобраться потратил минимум времени, тем более в инструкции всё доступно описано. Коробка прибора сделана из качественного пластика, стойкого к физическим повреждениям. Провода идут к нему качественные, эластичные. Сам прибор идёт в футляре удобном для хранения. С приобретением этого прибора появилась возможность контролировать напряжение как в носителях так и в электросети.
Доброго дня! Підскажіть, максимальний замір постійного та змінного струму 300 чи 600 вольт?
Максимальна робоча напруга - 600 v
Какое максимальное сопротивление измеряет данный мультиметр?
Здравствуйте, Света. Максимальное сопротивление - 20 МОм
Для измерения напряжения потребовался качественный мультиметр. Товарищ посоветовал купить данную модель, он тоже ей пользуется. Сумма на него была не сильно высокого. Уже успел испытать новое приобретение, работает справно, показывает точную информацию. Стоит отметить компактный размер и прочный корпус. Минусы - пока что ничего не заметил, всем рекомендую данную модель мультиметра.
Опис







- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



