Київ
Місце для столичних штучок!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 197955

MOYO Установка газових плит і вбудованої техніки Стандарт

Закінчується

599 грн
У обране

Натисніть, аби збільшити

MOYO Установка газових плит і вбудованої техніки Стандартфото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
MOYO Установка газових плит і вбудованої техніки Стандарт

Опис MOYO Установка газових плит і вбудованої техніки Стандарт

З нашою послугою установки техніки ви отримаєте максимум задоволення від роботи з Вашим новим пристроєм. У Вас не буде потреби займатися підключенням техніки самостійно або просити знайомих, витрачати час на пошуки того, хто вміє це робити або звертатися до маловідомих сервісів. Кваліфіковані співробітники нашої компанії не тільки якісно виконають підключення і установку Вашого товару, а й зроблять перевірку працездатності товару, дадуть якісну консультацію по доглядом за товаром і навчать як користуватися. Скористайтеся нашим сервісом і отримаєте задоволення від всіх можливостей Вашої техніки. Умови, при яких можливо зробити установку: Вільний доступ до місця установки Наявність встановленої розетки змінного напруги 220В поблизу з місцем установки техніки Підготовлено місце для установки (проведені всі столярні роботи, вирізи підігнані під техніку) Наявність газового крана на відстані 2 м від місця установки техніки Перелік проведених робіт: Розпакування товару і перевірка на механічні дефекти Підготовка товару до установки. Демонтаж старого пристрою Установка згідно вимог виробника Установка електричного кабелю (кабель у вартість не входить) Підключення до мережі і газову трубу Налаштування тиску газу Тестовий запуск, перевірка працездатності у всіх режимах Перевірка точок підключення Консультація по обслуговуванню і використанню техніки Ми точно підключимо техніку в таких містах: Житомир Київ Біла Церква Одеса Рівне Харків Камянець-Подільський Хмельницький Чернівці · Демонтаж старого пристрою

Відгуки та питання MOYO Установка газових плит і вбудованої техніки Стандарт

5
Відгуки  5
Питання 0
Будьте першим, хто задасть питання
А
2 січня 2019, 08:59

Покупала на этом сайте плиту и не знала мастера, который с выездом на дом по совести ее установит. Приятно удивило предложение работницы киевского отделения на Вовчка - установка плиты. По факту все сделали за меня - демонтировали старую плиту, распаковали новую и проверили ее визуально и функционально на брак. Установили все по правилам, как предписано в инструкции, так же занялись электрикой (подключили кабель). Подключились к газовой трубе, проверили давление, показали как плита работает и рассказали как ее использовать, чтобы не было проблем и поломок. Все, что надо было от меня - свободное пространство на кухне, розетка и газовый кран рядом. Все. Сработали на отлично. Денег взяли не много. Приехали в удобное для меня время. Спасибо!

Переваги:
Качество, скорость. Подстраиваются под клиента
Недоліки:
Кабель для электрического подключения покупала сама (можно брать его на вызов к клиенту, так удобнее)
В
24 листопада 2018, 05:36

Можно ли будет заказать данную услугу в городе Киев?

Переваги:
Недоліки:
М
24 листопада 2018, 04:54

Здравствуйте, Виктор. В Киеве услугу заказать можно

А
2 листопада 2018, 12:36

Вместе с газовой плитой заказала и данную услугу по ее подключении от магазина Мойо. Это очень удобно, для установки необходимо было всего лишь подготовить место, все остальные работы провел сам мастер. Включая распаковку и проверку самого товара. Кроме того в конце дал исчерпывающую консультацию по эксплуатации новой техники.

Переваги:
Быстро, просто и недорого, квалифицированные сотрудники.
Недоліки:
Очень довольна, нет минусов.
Е
27 жовтня 2018, 05:46

Мастер может установить любую встроенную плиту ?

Переваги:
Недоліки:
М
28 жовтня 2018, 12:49

Здравствуйте, Евгений. Да, можно установить любую встроенную плиту

Л
23 жовтня 2018, 06:04

Удивила оперативность и пунктуальность работников. Пришли в договоренное время, без опозданий. Сразу заметен профессиональный уровень, оценили ситуацию, приступили к работе без лишних вопросов, предложили свой вариант установки плиты для безопасного пользования в дальнейшем. С легкостью демонтировали старую технику, не повредили. Правильно настроили новую, затем протестировали все ее функциональные режимы. Такой услугой осталась довольна.

Переваги:
Нужный сервис и недорогой.
Недоліки:
Без замечаний.
MOYO Установка газових плит і вбудованої техніки Стандартфото
MOYO Установка газових плит і вбудованої техніки Стандарт
  • Все про товар
  • Опис
  • Відгуки 5
MOYO Установка газових плит і вбудованої техніки Стандартфото1