- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- ARTLINE
- Моноблок 27" ARTLINE Gaming G77 (G77v41Win)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 8
- Відео 1
- Фото
Моноблок 27" ARTLINE Gaming G77 (G77v41Win)
529423
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M63 (M63v03)529425
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M63 (M63v04)529424
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M63 (M63v03Win)650058
Моноблок 31.5" HP OmniStudio X (B46JKEA)651686
Моноблок 31.5" HP OmniStudio X (B46JMEA)Схожі товари
Моноблоки ARTLINE
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v86) 66 747 ₴
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v76) 73 173 ₴
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v88) 73 173 ₴
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v98) 79 596 ₴
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v99) 79 596 ₴
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v75) 80 079 ₴
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v87) 80 079 ₴
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v77) 93 939 ₴
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v89) 93 939 ₴
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v101) 100 365 ₴
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v101Win) 106 041 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для програмування, Для роботи, Ігровий моноблок |
| Серія | Artline Gaming |
Дисплей
| Діагональ екрана | 27" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | VA |
| Покриття екрана | Матове |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Тип підсвічування екрана | LED-підсвічування |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core i5-12400F (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,5-4,4 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 1000 (NVME SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel B660 |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Вбудовані динаміки | Стереодинаміки |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2 x 2,0 Вт |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ac |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 4.0 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 4 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | Ні |
| Порт HDMI (mini/micro) | 2 x HDMI |
| Порт DisplayPort | 3 x DisplayPort 1.4a |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Вхід для мікрофона/лінійний вхід mini-jack 3.5 mm, Вихід для навушників/ лінійний вихід mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 300 Вт |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Слот для карт пам'яті |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 12 |
| Загальна висота виробу, мм | 492 |
| Загальна ширина виробу, мм | 615 |
| Загальна довжина виробу, мм | 67 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Документація, Кабель живлення, Моноблок |
| Гарантія, міс. | 38 |
| Країна-виробник | Україна |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 100x70x50 |
| Артикул | G77v41Win |
| Додатково | Великі моноблоки |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Зовні модель ARTLINE Gaming G77v41Win схожа на ігровий просунутий монітор діагоналлю 27" дюйма з FullHD-роздільною здатністю і якісною швидкою 144 Гц VA-матрицею з великими кутами огляду.
З протилежного боку екрана, приховані тиловою панеллю, згрупувалися внутрішні компоненти.
Продумана конструкція моноблока дозволяє встановити прогресивну материнську плату B660i-P з підтримкою 12-го покоління чіпів Intel, розроблена спеціально для розкриття їхнього потенціалу, та максимально зручним доступом до всіх необхідних портів.
Якісну та плавну графіку в іграх для ARTLINE Gaming G77v41Win створить новинка 2022 року, побудована на базі високопродуктивної архітектури NVIDIA Ampere – відеокарта Palit GeForce RTX 3050 8 ГБ. Побудована на чіпі GA106-150 з 2560 ядрами CUDA, вона стала чудовим рішенням для створення потужної ігрової платформи для сучасних ігрових новинок з підрісшими вимогами.
Вкрай необхідним елементом у підтримці обчислювального потенціалу графічного адаптера в моделі G77v41Win виступає чіп 12-го покоління Intel Core i5-12400F родини Comet Lake – 6-ти ядерний кристал з 12 потоками обробки та частотою до 4.4 ГГц, тим самим забезпечуючи відмінну продуктивність.
У відповідні слоти плати встановлено оперативну пам'ять 64 ГБ DDR4-3200. Підключений NVMe SSD-накопичувач на 1 ТБ гарантує швидке завантаження системних файлів попередньо встановленої ОС Windows 11 Home та програм.
Вбудована камера з роздільною здатністю FullHD 1920x1080 забезпечує якісну картинку.
Електроживлення комп'ютера забезпечує блок потужністю 300 Вт. Додатково встановлений Wi-Fi 802.11ac-модуль допоможе організувати бездротовий доступ до мережі Інтернет.
Сучасний моноблок ARTLINE має великий запас потужності, що дозволить з комфортом використовувати його вдома, не захаращуючи корисний простір столу великим корпусом з безліччю проводів.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











