- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- LENOVO
- Моноблок 23.8" LENOVO ThinkCentre 30a 24 Gen 4 AIO (12K00036UI)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 10
- Фото
Моноблок 23.8" LENOVO ThinkCentre 30a 24 Gen 4 AIO (12K00036UI)
722924
Моноблок 23.8" LENOVO IdeaCentre AIO 24AKP10 Luna Grey (F0JC000MUO)Схожі товари
Моноблоки LENOVO
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для програмування, Для роботи |
| Серія | ThinkCentre |
| Функції та можливості | TPM-модуль |
Дисплей
| Діагональ екрана | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 14 |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
| Дисплей (контрастність номінал) | 1000:1 |
| Тип підсвічування екрана | LED-підсвічування |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 89 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 89 |
| Глибина кольору екрана | 16,7 млн (8 bit) |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,9 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 1024 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1x2.5" HDD, 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | DVD±RW |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel SoC Platform |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Вбудовані динаміки | 2х3 Вт |
| Виробник акустики | High Definition Audio |
| Формат акустики | 2.0 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC256 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.2 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 х USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | Ні |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 90W |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 6,7 |
| Загальна висота виробу, мм | 433,8 |
| Загальна ширина виробу, мм | 541 |
| Загальна довжина виробу, мм | 207,5 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | USB Клавіатура чорна, USB Миша чорна, Адаптер живлення, Документація, Моноблок |
| Гарантія, міс. | 60 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Артикул | 12K00036UI |
| Додатково | Моноблоки Lenovo Intel Core i7, Моноблоки з оптичним приводом |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Для всього, що ви робите
ThinkCentre 30a Gen 4 може стати ідеальним офісним компаньйоном. Конструкція "все в одному", де ПК і дисплей функціонують як єдине ціле, поміститься практично будь-де. Моноблок оснащений першокласним процесором Intel Core. Незалежно від того, чи зосереджуєтесь ви на деталях, чи розробляєте нові продукти, чи виконуєте декілька завдань одночасно, цей гнучкий моноблок допоможе вам впоратися з усім.

Невеликий розмір, висока продуктивність
У вас багато роботи, але маленький стіл? Втомилися від кабелів, які, здається, всюди? Завдяки 23,8-дюймовому FHD-дисплею ThinkCentre 30a Gen 4 забезпечує чітке, яскраве зображення з великою робочою зоною на екрані для підвищення продуктивності, а конструкція "все в одному" економить простір та зменшує кількість кабелів. Цей мінімалістичний підхід, який подобається користувачам, поширюється навіть на упаковку, що на 65% складається із вторинної сировини, переробленої після споживання, та пластику з океану.

Розумний. Підключений. Безпечний
Простота використання є відмінною рисою лінійки моноблоків ThinkCentre. І 30a Gen 4 забезпечує її, маючи кілька портів USB та інших портів для підключення додаткових пристроїв. Але ви отримуєте більше, ніж зручність - ви також отримуєте душевний спокій.

Готовий до роботи сьогодні та завтра
Моноблок ThinkCentre 30a Gen 4 має функції, які вам потрібні, і функції, які ви хочете. Зручна висувна веб-камера, яку можна активувати для офісних зустрічей або сімейних відеодзвінків, а потім знову заховати, коли ви не хочете, щоб її бачили. Пам'ять і сховище даних не менш важливі. Швидкий накопичувач та великий об'єм оперативної пам'яті дозволяють вам з легкістю виконувати будь-які завдання.

Залишайтесь прохолодними
ThinkCentre 30a Gen 4 оснащений інтелектуальною системою охолодження (ICE) 5.0 з чотирма режимами роботи, адаптованими до різних умов. Навіть якщо на роботі вам доводиться працювати у спеку, ICE 5.0 забезпечує безперебійну роботу пристрою, використовуючи віртуальну систему інтуїтивного керування енергоспоживанням і внутрішньою температурою.
















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






