- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Оргтехніка, друк і сканування
- БФП
- EPSON
- БФП струменевий Epson EcoTank L3266 з Wi-Fi (C11CJ66411)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 7/6
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 7
- Фото
БФП струменевий Epson EcoTank L3266 з Wi-Fi (C11CJ66411)
Схожі товари
БФП EPSON
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для домашнього використання, Для офісу |
| Технологія друку | Струменева |
| Серія | Epson EcoTank |
| Підтримка ОС | Mac OS X, Windows |
| Дисплей | Кольоровий |
Основні характеристики
| Оснащення | Дисплей, СБПЧ |
| Особливості пристрою | Друк з телефону, Підтримка AirPrint |
| Особливості друку | Без полів, Дуплекс |
| Тип друку | Кольоровий |
| Кількість картриджів | 4 |
| Конфігурація картриджів | C13T00S14A, C13T00S24A, C13T00S34A, C13T00S44A, C13T00S64A |
| Формат друку | 10х15 см, A4 |
| Макс. роздільна здатність, dpi | 5760x1440 |
| Швидкість чорно-білого друку, стор/хв | 33 |
| Швидкість кольорового друку, стор/хв | 5 |
| Швидкість друку фотографії, 10х15 см, сек/фото | 69 |
| Ресурс чорного картриджа, стор | 3600 |
| Ресурс кольорового картриджа, стор | 6500 |
| Формат паперу | 10 x 15 см, 13x18, A5, A6, B5, DL, А4, Конверти C5, Конверти №10 |
| Макс. щільність паперу, гр/м2 | 256 |
| Мін. щільність паперу, гр/м2 | 64 |
| Тип сканера | Планшетний |
| Роздільна здатність сканера | 1200x2400 |
| Лоток прийому | 30 |
| Лоток подачі | 100 |
| Двохсторонній друк | Ні |
| Прямий друк | AirPrint, Email Print, Epson Smart Panel App, Google Cloud Print, iPrint, Wi-Fi Direct |
Інтерфейси підключення
| Тип підключення | Бездротовий (мережевий), Дротовий |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Дротові інтерфейси | USB Type B |
Фізичні характеристики
| Колір | Білий |
| Розмір | Середній |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 179х375х347 |
| Вага, кг | 4 |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Філіппіни |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель живлення, Контейнер із чорнилом – 4 шт., БФП |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 24x41x43 |
| Вага в упаковці, кг | 5,7 |
| Артикул | C11CJ66411 |
| Штрихкод | 8715946684673 |
| Додатково | Кольорові БФП Epson , Струменеві БФП Epson , БФП Epson із СБПЧ , БФП Epson для будинку , БФП з Wi-Fi для будинку, БФП з СНПЧ для будинку, БФП з СНПЧ і Wi-Fi, Кольорові БФП для офісу, Кольорові БФП з СНПЧ, Кольорові БФП А4, Струменеві БФП для дому, Струменеві БФП для офісу, Струменеві БФП з СНПЧ, Струменеві БФП з СНПЧ для будинку, Струменеві кольорові БФП , Струменеві кольорові БФП для дому, Струменеві кольорові БФП з СНПЧ |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Придбала Epson EcoTank L3266 у MOYO – і задоволена майже на всі 100%! Компактний, зручний, легко підключається та чудово друкує, навіть на дизайнерському папері. Окрема подяка за інтуїтивно зрозумілий процес налаштування через застосунок. Плюси: компактний, економний у витраті чорнил, просте підключення через Wi-Fi, підтримка друку зі смартфона, якісне сканування, інтуїтивний додаток із покроковими інструкціями. Можливість друку на щільному та фактурному папері; Мінуси: обмежена кількість кольорів для фотодруку, немає можливості друкувати на власному форматі (потрібно підлаштовуватись під стандартні). MOYO приємно вражає сервісом! Швидке оформлення замовлення, оперативна доставка, продумане пакування. Купувати у вас комфортно й зручно – від першого кліку до отримання товару! Дякую! #відеорозпакуванняMOYO
Довго шукав для дому хороший,невеликий,кольоровий принтер з wi-fi,простий в обслуговуванні,особливо в заправці кольорів,Як на мене дана технологія від епсон немає аналогів(кожна баночка з кольром має різні направляючі,що унеможливлює помилки),може дозаправити дитина,Ціна 4-х баночок адекватна.Якість фото нормальна,головне придбати хороший фотопапір.Швидкість друку задовільна,особливо радує невеликий лед екран,на якому є вся інформація ,яка необхідна для роботи і сервісу.Рекомендую.
Качество печати просто отличное, все букви схеми четкие, без преривыстих линий и тд, сканирует тоже прекрасно, изображение так же четкое, видны все детали. В использовании очень удобный, управление не сложное, все легко и просто, без всяких заумных инструкций. Собран тоже видно хорошо. Так же без проблем можно найти сменные картриджи.
Здравствуйте! Скажите пожалуйста, без полей А4 печатает?
Добрий день, Катерино. Так, друкує.
Красивий пристрій з чудовим дизайном - це перше на що я звернув увагу і зацікавився. Подивившись детальніше на характеристики, відразу зрозумів, що варто брати. Своїх грошей девайс однозначно вартий. Тепер про сам пристрій: чорнило вистачить на довгий час, друк швидкий (навіть і не думав, що струменевий принтер так швидко може друкувати), економний режим – дозволяє друкувати більше в рази, при цьому погіршення якості я не помітив. Легка зручна заправка, зручний дисплей. Придбанням залишився задоволеним.
Добрий день, чи можна друкувати з айпаду через AirPrint?
Добрий день! Так, звісно. БФП має функцію AirPrint
Підкажіть, будь ласка, чи є можливість друкувати з планшета на цьому багатофункціональному пристрої?
Добрий день! Пристрій Epson EcoTank L3266 з WI-FI, тому Вам буде легко під'єднатися з будь-якого пристрою та роздруковувати з нього.
Интересует возможность печати на конвертах и фотобумаге на МФУ струйное Epson EcoTank L3266 с WI-FI и есть ли возможность печати без полей?
Вітаю! Цей пристрій дає можливість робити роздруківки на фотопапері та конвертах. Можливість друку без полів також є.
Опис
Epson EcoTank L3266
Epson L3266 – це стильне БФП 3 – в – 1 (принтер, сканер та копір), нового покоління з фронтальними ємностями для поповнення чорнила, чорнильними контейнерами з вбудованим клапаном від випадкового проливання та вдосконаленою системою заправки «Key Lock». Додатковою перевагою Epson L3266 є можливість бездротової роботи з мобільних пристроїв на базі iOS і Android. Завдяки функції Wi-Fi Direct.
"Key Lock" – унікальна система безпомилкової заправки чорнила
Процес поповнення чорнильних ємностей став ще зручнішим — контейнери різних кольорів мають різну форму носика для заправки, що підходить лише до одного заправного отвору за принципом ключа із замком.
Клапан "Ink Lock" – ні краплі повз
Чорнильні контейнери нового покоління оснащені спеціальним вбудованим клапаном, що захищає від випадкового проливання.
При установці контейнера в отвір для заправки клапан відкривається, і чорнило починає надходити в систему друку. Як тільки ви виймаєте контейнер із заправного отвору — клапан закривається, і чорнило залишається всередині, навіть якщо контейнер перевернутий.
У 25 разів вигідніше картриджних пристроїв
Контейнери з чорнилом коштують у 2,5 рази дешевше за аналогічні картриджі, при цьому чорнила в контейнерах у 10 разів більше, ніж у картриджах. Не обмежуйте себе у пресі, з «Epson EcoTank» ви отримуєте більше чорнила за менші гроші.
Друкуйте до 3-х років без придбання витратних матеріалів
Вам не потрібно купувати додаткове чорнило, тому що в комплект поставки вже входить набір контейнерів з чорнилом. Одного набору контейнерів вистачить, щоб роздрукувати до 7500 кольорових та 4500 ч/б документів.
Зручність використання з РК-екраном 3,7 см та покращеною панеллю керування
Ви можете налаштовувати бездротове з'єднання Wi-Fi або з'єднуватися з мобільними пристроями без використання ПК, завдяки зручному РК-екрана, діагоналлю 3,7 см. Крім того, за допомогою екрана, ви можете копіювати і сканувати, а також виконувати сервісні функції, такі як перевірка дюз безпосередньо з вашого друкуючого пристрою, а завдяки текстурному рельєфу ви зможете уникнути слідів від пальців на панелі керування.

Бездротовий друк з Wi-Fi Direct — просто, два, три
Вбудований модуль Wi-Fi Direct дозволяє безпосередньо з'єднати між собою принтер та мобільний пристрій без додаткового проміжного ланки у вигляді роутера. Ваш принтер з'явиться у списку доступних бездротових з'єднань — підключіться до нього, а потім запустіть одну з програм Epson Connect. Тепер ви можете друкувати фотографії та документи, сканувати зображення на смартфон, стежити за рівнем чорнила та багато іншого.
Підтримка програми Epson Smart Panel
Скористайтеся новим додатком Epson Smart Panel, який дозволяє друкувати безпосередньо з вашого смартфона, а також підтримує такі функції, як просте підключення через QR-код, відстеження рівня чорнила, сканування та багато інших аж до увімкнення/вимкнення вашого друкуючого пристрою.
Удосконалена система фотодруку
Epson L3266 використовує вдосконалену систему фотодруку – тепер у формуванні відтінків беруть участь не тільки кольорове, але й чорне чорнило. Це дозволяє підвищити контрастність фотографій та отримати більш насичений чорний колір.

Висока якість друку та надійність
Завдяки унікальній технології друку Epson Micro Piezo та точному контролю тиску в ємностях із чорнилом ви завжди отримуєте відбитки чудової якості. Спеціально розроблені матеріали, на основі яких виготовлені компоненти пристрою, забезпечують тривалий термін служби принтера та роботу без поломок. На Epson L3266 дається офіційна гарантія від виробника, яка складає 12 місяців або 30 000 відбитків.
*Швидкість друку на принтерах та БФП залежить від багатьох факторів. Детальну інформацію про використання/тестування конкретного приладу та використовувані стандарти слід дивитися в товаросупровідної документації та на сайті виробника.















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення












