- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Оргтехніка, друк і сканування
- БФП
- HP
- БФП лазерний HP Color LaserJet Pro 3303sdw з Wi-Fi (499M6A)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 10
- Фото
БФП лазерний HP Color LaserJet Pro 3303sdw з Wi-Fi (499M6A)














Схожі товари
БФП HP
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для домашнього використання, Для офісу, Для навчання |
| Технологія друку | Лазерна |
| Серія | HP Color LaserJet Pro |
| Підтримка ОС | Android, iOS, iPadOS, Linux, Mac OS, Windows |
| Дисплей | Кольоровий сенсорний |
Основні характеристики
| Оснащення | Дисплей |
| Особливості пристрою | Друк з USB носіїв, Друк з телефону, Сканування на USB-накопичувач, Пристрій автоматичної подачі документів |
| Особливості друку | Дуплекс, Дистанційний друк |
| Тип друку | Кольоровий |
| Кількість картриджів | 4 |
| Конфігурація картриджів | W2220A, W2220X, W2221A, W2221X, W2222A, W2222X, W2223A, W2223X |
| Формат друку | A4 |
| Макс. роздільна здатність, dpi | 600x600 |
| Час виходу першої сторінки, с | 10,9 (ч/б), 11 (колір) |
| Швидкість чорно-білого друку, стор/хв | 25 |
| Швидкість кольорового друку, стор/хв | 25 |
| Навантаження, ст/міс | До 40000 |
| Рекомендований об'єм друку стр/міс | 150-2500 |
| Ресурс чорного картриджа, стор | 600 |
| Ресурс кольорового картриджа, стор | 500 |
| Формат паперу | 10 x 15 см, 16K, A5, A5R, A6, B5, B6, Double Japan Postcard, Japanese Postcard, Oficio, А4, Конверт DL, Конверти B5, Конверти C5 |
| Макс. щільність паперу, гр/м2 | 200 |
| Мін. щільність паперу, гр/м2 | 60 |
| Поля друку | 5 мм |
| Тип сканера | Планшетний з пристроєм автоматичної подачі документів (АПД) |
| Роздільна здатність сканера | 300х300 |
| Коефіцієнт масштабування | 25 – 400% |
| Чорно-біле копіювання, стор/хв | 25 |
| Кольорове копіювання, стор/хв | 25 |
| Лоток прийому | 251 |
| Лоток подачі | 100 |
| Двохсторонній друк | Автоматичний |
| Прямий друк | AirPrint, HP Smart, Mopria, Wi-Fi Direct |
| Мови описання | HP PCL 5, HP PCL 6, JPEG, PCLm, PDF, Postscript, PWG, URF |
Інтерфейси підключення
| Тип підключення | Бездротовий (мережевий), Дротовий |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Дротові інтерфейси | Ethernet, USB, USB Type B |
Фізичні характеристики
| Колір | Білий |
| Розмір | Середній |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 341,32х419,12х418 |
| Вага, кг | 17,1 |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель USB, Кабель живлення, БФП, Тонер-картридж – 4 шт. |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 53x40x50 |
| Вага в упаковці, кг | 17,3 |
| Артикул | 499M6A |
| Штрихкод | 196786387692 |
| Додатково | БФП HP з WiFi , Лазерні кольорові БФП HP , Лазерні БФП HP , Кольорові БФП HP , Кольорові БФП HP A4 , БФП HP з двостороннім друком , БФП HP A4 , БФП з Wi-Fi для будинку, Кольорові БФП для офісу, Кольорові БФП А4, Лазерні БФП для дому, Лазерні БФП для офісу, Лазерні БФП з Wi-Fi, Лазерні БФП для дому з Wi-Fi, Лазерні БФП А4, БФП HP для будинку, БФП HP для офісу, Лазерні БФП HP для будинку, Лазерні БФП HP з Wi-Fi |
Інструкції
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Призначений для робочих груп, яким потрібна висока продуктивність, швидкий двосторонній кольоровий друк із можливістю сканування та копіювання, а також відзначена нагородами надійність і компактний дизайн.
Швидкість і професійна якість кольорового друку
Високошвидкісний автоматичний двосторонній кольоровий друк із функціями сканування та копіювання.
Безвідмовна надійність і надійність
Продуктивність, на яку можна покластися - сторінка за сторінкою
Безпека професійного рівня для захисту вашого бізнесу
Захистіть свої дані та документи за допомогою рішення HP Wolf Pro Security.
Компактна конструкція та низьке енергоспоживання
Компактний розмір і енергоощадна технологія дають змогу оптимізувати енергоспоживання.
Рішення для бізнес-команд
Цей компактний лазерний принтер забезпечує неймовірно високу швидкість кольорового друку, сканування та копіювання, що дає змогу вашим бізнес-співробітникам ефективніше працювати з робочими групами.
Швидкий автоматичний двосторонній кольоровий друк за один прохід, а також сканування та копіювання
Високошвидкісний автоматичний двосторонній кольоровий друк (до 25 сторінок за хвилину), а також функції сканування та копіювання.
Реалістичні кольори
Втільте ваш бізнес у життя за допомогою тонера наступного покоління HP TerraJet, який забезпечує більш реалістичні та яскраві кольори.
Компактний дизайн
Оптимізуйте робочий простір, зменшіть безлад на робочому столі та підвищуйте ефективність своєї команди за допомогою цього компактного лазерного принтера.
Розширені функції підвищення продуктивності
Створіть обліковий запис HP для підвищення продуктивності за рахунок вдосконалених функцій.
ПЗ HP Web Jetadmin
Керуйте централізовано своїми принтерами. HP Web Jetadmin дає змогу легко додавати й оновлювати пристрої, рішення та політики.
Надійний друк
Зосередьтеся на роботі: відзначена нагородами надійність означає скорочення простоїв в обслуговуванні принтера.
Надійний Wi-Fi
Підтримуйте зв'язок свого бізнесу за допомогою надійного підключення Wi-Fi, який автоматично виконує повторне підключення, щоб принтер завжди був під рукою.
*Швидкість друку на принтерах і БФП залежить від багатьох факторів. Детальну інформацію про використання/тестування конкретного пристрою та використовувані стандарти слід дивитись у товаросупровідній документації та на сайті виробника.



























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
