Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
 • MOYO обмін
 • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 478792

Лампа галогенна Philips H3 WhiteVision Ultra

Закінчується

351 грн
У обране
 Лампа галогенна Philips H3 WhiteVision Ultra фото

Натисніть, аби збільшити

 Лампа галогенна Philips H3 WhiteVision Ultra фото

Натисніть, аби збільшити

 Лампа галогенна Philips H3 WhiteVision Ultra фото

Натисніть, аби збільшити

Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари

Характеристики Лампа галогенна Philips H3 WhiteVision Ultra

Основні характеристики

Інструкції Лампа галогенна Philips H3 WhiteVision Ultra

Відгуки та питання Лампа галогенна Philips H3 WhiteVision Ultra

Відгуки  0
Питання 0
Будьте першим, хто напише відгук
Будьте першим, хто задасть питання

Опис Лампа галогенна Philips H3 WhiteVision Ultra

Яскравий і ефектний зовнішній вигляд

Автомобільні лампи Philips WhiteVision Ultra зі спеціальним покриттям і яскравим білим світлом гарантують чудове освітлення в будь-яких умовах. Це найяскравіші галогенні лампи з білим світлом для доріг загальної мережі в нашому асортименті. Крім того, вони надають автомобілю стильний зовнішній вигляд.

Стильні автомобільні лампи з білим світлом

 • Тип лампи: H3
 • В упаковці: 1 шт.
 • 12В, 55Вт
 • Стильний і яскравий білий світ

Яскравий білий світ

Протитуманні фари Philips WhiteVision Ultra з яскравим білим світлом повністю змінять зовнішній вигляд вашого автомобіля. Вони ідеально підходять для стильного і ефективного освітлення дорожнього полотна.

Галогенні протитуманні фари дозволяють додати автомобілю стильний зовнішній вигляд

Philips WhiteVision Ultra – стильні традиційні лампи головного освітлення, близькі по якості і зовнішнім виглядом до світлодіодних. Завдяки вдосконаленій формулі покриття протитуманні фари WhiteVision Ultra випромінюють максимально яскравий білий світ, допустимий на дорогах загальної мережі, і надають стильний вигляд автомобілю.

Яскраве протитуманні освітлення зі стильним білим світлом для доріг загальної мережі

Протитуманні фари WhiteVision Ultra з яскравим білим світлом пройшли сертифікацію за стандартом EC і відповідають всім вимогам до автомобільних лампам. Оцініть стильний зовнішній вигляд і максимальну ефективність лампи, яка відповідає всім стандартам. Безпека без компромісів: лампи яскраво висвітлюють дорогу перед автомобілем, забезпечуючи чудову видимість.

Білий світло для підвищеної видимості і комфорту

Автомобільні лампи WhiteVision Ultra з новою технологією покриття і освітленням холодного білого кольору значно покращують видимість в темний час доби і забезпечують комфорт, знижуючи навантаження на зір. Продуманий дизайн і функціональність підвищують комфорт під час поїздки і гарантують чудовий зовнішній вигляд автомобіля.

До 60% краще видимість для максимальної безпеки

Більш довгий світловий промінь і збільшений на 60% огляд (в порівнянні з мінімальним стандартом) дозволяють не тільки вам краще бачити інших учасників дорожнього руху, а й роблять ваш автомобіль більш помітним для них, забезпечуючи безпеку і запобігаючи потенційно аварійні ситуації.

Максимально яскраве і стильне освітлення білого кольору

Вдосконалені лампи забезпечують підвищену яскравість і чудові світлові характеристики. Завдяки оптимізованої, високоточної геометрії нитки розжарювання, газу під високим тиском і кварцового скла з захистом від УФ-випромінювання лампи головного освітлення Philips WhiteVision Ultra задають новий стандарт якості для ламп з білим світлом, дозволених до використання на дорогах загальної мережі. Вони дозволяють створити стильний вигляд автомобіля і підвищити видимість на дорозі для максимального комфорту під час поїздки.

Не економте на безпеці – замінюйте лампи парами

Для максимальної ефективності рекомендується одночасно замінювати обидві лампи головного освітлення. Нові, сучасні лампи забезпечують більш потужну світлову віддачу для більшої безпеки на дорозі. Заміна ламп парою має безліч переваг: це вимагає набагато менше зусиль і грошових витрат, забезпечує більш яскравий і збалансований пучок світла, але саме головне – підвищує безпеку під час водіння.

Philips – вибір більшості провідних автовиробників

Високотехнологічні системи освітлення Philips відомі у всьому світі вже більше 100 років. Автомобільна продукція Philips розробляється і вдосконалюється у відповідності зі строгими вимогами (включаючи норми ISO), що забезпечує постійне дотримання високих стандартів якості. Лампи WhiteVision Ultra підходять для автомобілів найбільших виробників, таких як Audi, BMW, Ford, GM, Toyota і Volkswagen. Додаткову інформацію див. На сторінці Інструкції з вибору товару.

 Лампа галогенна Philips H3 WhiteVision Ultra фото
Лампа галогенна Philips H3 WhiteVision Ultra
 • Все про товар
 • Характеристики
 • Опис
 • Відгуки
 • Наявність в магазинах
 • Фото
 Лампа галогенна Philips H3 WhiteVision Ultra фото1
 Лампа галогенна Philips H3 WhiteVision Ultra фото2
 Лампа галогенна Philips H3 WhiteVision Ultra фото3