- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комплектуючі до ноутбуків, ПК і серверів
- Корпуси до ПК
- 2E
- Корпус 2E GAMING TURBO (2E-G2057B)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 2
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Фото
Корпус 2E GAMING TURBO (2E-G2057B)
Схожі товари
Корпуси до ПК 2E
Корпус 2E ALFA (2E-E190-3U) 1 025 ₴
Корпус 2E ALFA (2E-E185-400) 1 342 ₴
Корпус 2E ALFA (2E-E130) 978 ₴
Корпус 2E BASIS (2E-RD8603U-400) 1 369 ₴
Корпус 2E ALFA (2E-G650) 924 ₴
Корпус 2E TeamX TMX04 (2E-TMX04) 1 072 ₴
Корпус 2E Credo V500B (2E-V500B) 1 004 ₴
Корпус 2E Credo V500W (2E-V500W) 1 045 ₴
Можливо, вас зацікавить
Корпус 2E ALFA (2E-E185) 944 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Ігрові |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип материнської плати | ATX, micro-ATX |
Блок живлення
| Блок живлення | Без блоку живлення |
| Розташування БЖ | Нижнє |
Охолодження
| Місця для вентиляторів | 6 х 120 мм |
| Встановлених вентиляторів, шт | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 |
Відсіки
| Внутрішніх відсіків 3,5", шт | 2 |
| Зовнішніх відсіків 5,25", шт | Ні |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Фізичні характеристики
| Максимальна довжина відеокарти, мм | 345 |
| Товщина бокових стінок, мм | 0,5 мм сталь + 4 мм загартоване скло |
| Матеріал | Загартоване скло, Пластик, Сталь |
| Особливості конструкції | З водяним охолодженням, З прогумованими ніжками, З пиловим фільтром, З сітчастою передньою панеллю |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 440x210x405 |
| Вага, кг | 4,9 |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 48x27x50 |
| Вага в упаковці, кг | 6,05 |
| Артикул | 2E-G2057B |
| Штрихкод | 690277788031 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
классный корпус, хорошо продуваемый ,норм rgb подсветка
Стоит брать. Всем рекомендую)
Опис
Корпус 2E Gaming TURBO (G2057B) чорний з 200 мм ARGB вентилятором за сітчастою лицьовою панеллю та додатково двома 120мм ARGB вентиляторами на верхній та одним 120мм ARGB вентилятором на задній панелі. Модель відмінно підійде для самостійного та промислового складання завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і не складній конструкції.
Матеріал корпусу – сталь 0.5 мм, бічна панель із 4мм загартованого скла. Типорозмір корпусу Mid Tower – це сумісність із материнськими платами ATX, Micro ATX, Mini ITX. Корпус без блоку живлення. Користувачеві надається можливість самостійного вибору джерела живлення залежно від рівня системи, що встановлюється в нижній частині корпусу.
2E GAMING TURBO (G2057B) підходить для складання домашнього ПК та потужної ігрової системи, має стильний дизайн та продуману вентиляцію. Максимально можлива довжина відеокарти – 345 мм. Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (7 слотів розширення). Передбачено встановлення 6-ти вентиляторів та охолодження для процесора висотою до 165 мм. Корпус адаптований до можливості монтажу системи охолодження рідини на передню панель – радіатори 120/240/360Мм, на задню – один 120мм радіатори, додатково передбачено простір для акуратного розміщення кабелів. На верхній панелі знімний пиловий магнітний фільтр.
Для підключення, керування та контролю за комп`ютерною периферією та підсвічуванням, в арсеналі корпусу є роз`єми 1Xusb 3.0,2xUSB 2.0 HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, Reset, Power LED, HDD LED, додатково ARGB концентратор з можливістю підключення до материнської плати. У комплектацію моделі входять інструкція та набір кріпильних елементів.









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



