Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комплектуючі до ноутбуків, ПК і серверів
- Корпуси до ПК
- 2E
- Корпус 2E GAMING GALAXY (2E-G2055)

Корпус 2E GAMING GALAXY (2E-G2055)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 2
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Фото
1 631 ₴
Корпус 2E GAMING GALAXY (2E-G2055)
2 відгуки
Код товару:
494199Код скопійовано
Є в наявності
1 631 ₴
+ 16 ₴
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати через 30 хвилин
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати післязавтра
99 ₴
До відділення Укрпошти
Дивитись на карті
Відправимо завтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
99 ₴
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника Детальніше
Схожі товари
Корпуси до ПК 2E
Корпус 2E ALFA (2E-E185) 944 ₴
Корпус 2E ALFA (2E-E190-3U) 1 025 ₴
Корпус 2E ALFA (2E-E185-400) 1 342 ₴
Корпус 2E ALFA (2E-E130) 978 ₴
Корпус 2E BASIS (2E-RD8603U-400) 1 369 ₴
Корпус 2E ALFA (2E-G650) 924 ₴
Корпус 2E TeamX TMX04 (2E-TMX04) 1 072 ₴
Корпус 2E Credo V500B (2E-V500B) 1 004 ₴
Корпус 2E Credo V500W (2E-V500W) 1 045 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Ігрові |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип материнської плати | ATX, micro-ATX |
Блок живлення
| Блок живлення | Без блоку живлення |
| Розташування БЖ | Нижнє |
Охолодження
| Місця для вентиляторів | 6 х 120 мм |
| Встановлених вентиляторів, шт | 3 |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 |
Відсіки
| Внутрішніх відсіків 3,5", шт | 2 |
| Зовнішніх відсіків 5,25", шт | Ні |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Фізичні характеристики
| Максимальна довжина відеокарти, мм | 345 |
| Товщина бокових стінок, мм | 0,5 мм сталь + 4 мм загартоване скло |
| Матеріал | Загартоване скло, Сталь, Скло |
| Особливості конструкції | З прогумованими ніжками, З пиловим фільтром |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 475x266x480 |
| Вага, кг | 4,8 |
Додаткові характеристики
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 49x28x48 |
| Вага в упаковці, кг | 5,78 |
| Артикул | 2E-G2055 |
| Штрихкод | 690277788024 |
| Додатково | Недорогі корпуси для ПК |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
5
Відгуки 2
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Володимир
17 січня 2024, 16:32
Корпус супер.
Переваги:
Недоліки:
Відповісти
Роман
30 грудня 2021, 20:55
Получил сегодня уже и переложил, в новый корпус, и мне все понравилось компактность и + вентиляторы уже были установлены да ещё и в подарок прислали ещё один, поставил его спереди но увы, почему-то он не светится как все((( но мне все нравится, теперь комплектующие чувствуют себя намного холоднее)) Советую данный магазин MOYO за быструю доставку и качество! Теперь этот магазин будет первым из первых в списке для покупки!
Переваги:
Фильтры от пыли, стекло и конечно же дизайн, за свои деньги ТОП
Недоліки:
Не нашёл!
Відповісти
Опис
| У напрямку | ігровий |
| Тип корпусу | Mid Tower |
| Тип материнської плати | ATX, mini-ITX, micro-ATX |
| Розташування БП | нижню |
| Внутрішніх відсіків 2,5" | 2 |
| Внутрішніх відсіків 3,5" | 2 шт |
| Отворів під слоти розширення | 7 шт |
| Встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Місць для 12 см вентиляторів | 6 шт |
| Радіатори опціонально, мм | Задня панель: 120, Передня панель: 120/240/360,360 (6 гвинтів) |
| Пиловий фільтр | Верхня панель/Нижня панель (під БП) |
| Управління вентиляторами | концентратор Hub-A (* 4 port 3pin fan/+ 5V RGB) |
| Рознімань USB 2.0 | 2 шт |
| Рознімань USB 3.0 | 1 шт |
| Аудіо (мікрофон/навушники) | відсутня |
| Додатково | RGB Led strip |
| Кнопки | Power, Reset, Power LED, HDD LED |
| Матеріал | сталь, пластик, загартоване скло |
| Колір корпусу | чорний |
| Тип підсвічування | ARGB |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота процесорного кулера (мак с.) | 160 мм |
| Максимальна довжина VGA | 345 мм |

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Корпус 2E GAMING GALAXY (2E-G2055)
2 відгуки








Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







