- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- DELL
- Моноблок 23.8" DELL Pro AiO (BTO103_QC24251)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 10
- Фото
Моноблок 23.8" DELL Pro AiO (BTO103_QC24251)
723349
Моноблок 23.8" DELL Pro 24 AIO QC24251 (210-BPPN-ERC)529509
Моноблок 27" ARTLINE Home GX73 (GX73v03)529443
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M65 (M65v06Win)Схожі товари
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для програмування, Для роботи |
| Серія | Dell Pro |
| Функції та можливості | З можливістю кріплення VESA |
Дисплей
| Діагональ екрана | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 99 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 14 |
| Технології екрана | Dell ComfortView Plus, In-plane Switching (IPS) |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
| Дисплей (контрастність номінал) | 1500:1 |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Дисплей (розмір пікселя), мм | 0,27х0,27 |
| Дисплей (щільність пікселів на дюйм), ppi | 92 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 235T (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 14 ядер/14 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 6 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,6-5,0 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,2-5,0 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,6-4,4 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel Q870 |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео) |
| Вбудовані динаміки | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | High Definition Audio |
| Формат акустики | 2.0 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC3204 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Порт HDMI (mini/micro) | Ні |
| Порт DisplayPort | 1 x DisplayPort |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 130 Вт |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон, Слот для карт пам'яті |
| Основний колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 7,12 |
| Загальна висота виробу, мм | 354,3 |
| Загальна ширина виробу, мм | 540 |
| Загальна довжина виробу, мм | 57,9 |
| Кріплення VESA, мм | 100 x 100 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Бездротова клавіатура чорна, Бездротова миша чорна, Документація, Кабель живлення, Моноблок |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 20x79x49 |
| Вага в упаковці, кг | 11,3 |
| Артикул | BTO103_QC24251 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Штучний інтелект в моноблоку
Підніміть свою продуктивність на новий рівень за допомогою цього потужного моноблока. Оцініть переваги процесора Intel Core Ultra зі спеціальним нейронним процесором (NPU), який прискорює виконання завдань зі штучним інтелектом і полегшує ваш робочий день. Цей продуктивний пристрій створений для більш розумної роботи та першокласної співпраці - ідеальне рішення для сучасного робочого місця.
Штучний інтелект наступного рівня
Dell Pro забезпечує енергоефективну продуктивність для робочих навантажень зі штучним інтелектом завдяки процесору Intel Core Ultra і трирівневій багатопроцесорній архітектурі, що поєднує CPU, GPU та спеціальний NPU. Таке рішення гарантує швидку та безперебійну роботу програм на основі ШІ в будь-якому проєкті.

Підвищення ефективності
Працюйте ефективніше штучному інтелекту що використовує до 58% менше процесорної потужності під час викликів у Zoom із фоновими ефектами.

Швидша робота зі штучним інтелектом
Прискорюйте роботу зі штучним інтелектом на 50% завдяки функції розпізнавання змін у сценах Adobe After Effects, щоб пришвидшити робочий процес редагування та збільшити час на творчість, отримуючи при цьому приголомшливі результати.

Найкращий захист зі штучним інтелектом
Створений для боротьби із сучасними кібератаками, цей моноблок має вдосконалений захист апаратного і програмного забезпечення та інтегровану перевірку всіх оновлень драйверів і BIOS.

Покажіть себе з найкращого боку
Насолоджуйтеся справжніми кольорами навіть за поганого освітлення завдяки якісній вебкамері. А коли ви захочете зберегти конфіденційність, просто опустіть вебкамеру, щоб приховати її.
Зручність комунікації
Вбудовані мікрофони та високоякісні динаміки з інтелектуальним підсилювачем забезпечують гучний і чистий звук. Функція адаптивного аудіо налаштовує динаміки та мікрофони відповідно до відстані до користувача, а функція інтелектуального аудіо забезпечує автоматичне шумозаглушення залежно від навколишнього середовища.

Інноваційні матеріали
Dell Pro на 53% складається з переробленого пластику та на 16% - з переробленого скла. Крім того, він постачається в упаковці, яка на 100% складається з перероблених або відновлюваних матеріалів.
Підвищення екологічних стандартів
Цей продукт має сертифікат ENERGY STAR і EPEAT Gold Climate+. Він також відповідає новітній сертифікації TCO Generation 10, що означає, що він задовольняє найкращі у своєму класі стандарти використання енергії та ремонту.






















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









