- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- DELL
- Моноблок 23.8" DELL Pro 24 AIO QC24251 (210-BPPN-ERC)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 74
- Фото
Моноблок 23.8" DELL Pro 24 AIO QC24251 (210-BPPN-ERC)
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для програмування, Для роботи |
| Серія | Dell Pro |
| Функції та можливості | TPM-модуль |
Дисплей
| Діагональ екрана | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 99 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
| Дисплей (контрастність номінал) | 1500:1 |
| Тип підсвічування екрана | LED-підсвічування |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Дисплей (розмір пікселя), мм | 0,27х0,27 |
| Глибина кольору екрана | 16,7 млн (8 bit) |
| Дисплей (щільність пікселів на дюйм), ppi | 92 |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 235T (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 14 ядер/14 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 6 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,6-5,0 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,2-5,0 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,6-4,4 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (SD / miniSD / microSD) |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel Q870 |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Вбудовані динаміки | Стереодинаміки |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2 x 4,0 Вт |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC3204 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Порт HDMI (mini/micro) | Ні |
| Порт DisplayPort | 1 x DisplayPort v1.4 |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 130 Вт |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон, Слот для карт пам'яті |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 9,4 |
| Загальна висота виробу, мм | 354,3 |
| Загальна ширина виробу, мм | 540 |
| Загальна довжина виробу, мм | 57,9 |
| Кріплення VESA, мм | 100 x 100 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Блок живлення, Документація, Клавіатура, Моноблок, Миша |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Польща |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 49x19x78 |
| Вага в упаковці, кг | 11,4 |
| Артикул | 210-BPPN-ERC |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Покажіть себе з найкращого боку
Безперебійно співпрацюйте за допомогою вбудованої висувної камери FHD HDR і насолоджуйтесь справжніми кольорами навіть у жорсткому освітленні завдяки технології Digital Overlap HDR. Коли ви хочете зберегти конфіденційність, просто опустіть висувну камеру, щоб приховати її.

Більш чіткі конференції
Виглядайте чудово навіть у умовах високої контрастності освітлення завдяки камері FHD HDR. Технологія високого динамічного діапазону (HDR) автоматично регулює чіткість у будь-яких умовах освітлення, включаючи слабке освітлення, пряме сонячне світло або жорстке освітлення, з більшим тональним діапазоном.

Підключайтеся, ніби ви там
Звук прямо з вашого робочого столу гучний і чіткий завдяки вбудованим цифровим мікрофонам і вбудованим високопродуктивним динамікам. Adaptive Audio налаштовує динаміки та мікрофони відповідно до відстані до користувача, а Intelligent Audio забезпечує автоматичне шумозаглушення залежно від навколишнього середовища.

Почувайтесь комфортно
Виберіть фіксовану підставку або підставку з регулюванням висоти, яка може обертатися на 90 градусів за годинниковою стрілкою, нахилятися та повертатися відповідно до ваших уподобань протягом дня.

Надійне рішення для клієнтів
Поєднайте Dell Pro All-in-One з Dell ThinOS або Windows 11 IoT Enterprise для отримання персоналізованого рішення для клієнтів, що забезпечує надійний доступ до ваших віртуальних робочих просторів. Все працює на базі Cloud Client Workspace.

Єдина стратегія BIOS
Оптимізуйте розгортання ПК та спростіть управління парком обладнання за допомогою єдиного BIOS для всіх ПК Dell Pro All-in-One.
Створено для високої продуктивності
Настільні ПК Dell Pro створені для надійності та довговічності: менше 1% потребують обслуговування протягом першого року.
Dell Trusted Update Experience
Ми пропонуємо нашим клієнтам найновіші версії BIOS, драйверів та прошивки з ексклюзивними можливостями Dell для спрощення управління ПК.
Безпека Dell
Зменште площу атаки та покращте кіберстійкість за допомогою Dell Trusted Workspace. Безпека ланцюга постачання та виявлення втручань на рівні BIOS допомагають підтримувати довіру до пристроїв, а програмне забезпечення партнерів забезпечує розширений захист від загроз для кінцевих точок, мережі та хмари.
Управління Dell
Керуйте своїми ПК через хмару разом із Microsoft Intune за допомогою порталу управління Dell.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







