- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Аксесуари до ПК і ноутбуків
- Комп'ютерна гарнітура
- JBL
- Ігрова гарнітура JBL Quantum One Black (JBLQUANTUMONEBLK)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 1
- Відео 2
- Фото
Ігрова гарнітура JBL Quantum One Black (JBLQUANTUMONEBLK)
Схожі товари
Комп'ютерна гарнітура JBL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Сумісність | PC, PS, Xbox |
| Призначення | Для геймерів |
| Тип підключення | Дротові |
Навушники
| Динамік | Динамічний |
| Діаметр динаміка | 50 мм |
| Частотний діапазон, Гц | 20-40000 |
| Опір, Ом | 32 |
| Чутливість, дБ | 95 |
| Шумозаглушення | З активним шумозаглушенням (ANC) |
| Вхідна потужність | 20 мВт |
| Інтерфейс підключення | 3.5 мм (Mini-Jack), USB Type-A, USB Type-C |
| Форма штекера | L-подібний |
Мікрофон
| Тип мікрофону | Конденсаторний |
| Конструкція мікрофона | Висувний |
| Спрямованість мікрофона | Односпрямований |
| Діапазон частот мікрофона, Гц | 100-10000 |
| Чутливість мікрофона | -41 дБ |
Фізичні характеристики
| Довжина кабелю, м | 1,2 |
| Вага, грам | 369 |
| Особливості конструкції | Підсвічування |
Додаткові характеристики
| Комплектація | 3.5 мм аудіо кабель, Гарнітура, Інструкція, Мікрофон |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 15x30x25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Артикул | JBLQUANTUMONEBLK |
| Штрихкод | 6925281969737 |
| Додатково | Гарнітура для ігрових консолей |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Професійні можливості з удосконаленою функцією відстеження положення голови JBL QuantumSPHERE 360 ™
JBL QuantumSPHERE 360 ™ забезпечує 3D-позиціонування професійного рівня. Можливості калібрування алгоритму JBL за допомогою вбудованого датчика відстеження положення голови і допоміжного мікрофона – це ексклюзивна особливість JBL Quantum ONE, яка дає гравцям найвищу точність позиціонування звуку і створює фіксовану незалежну звукове середовище, що впливає на природні інстинкти. JBL Quantum ONE також оснащена гарнітурою DTS X: v2.0.

Будьте в гущі ігрових подій з технологією JBL QuantumSOUND Signature, схваленої Hi-Res
Технологія JBL QuantumSOUND Signature чітко відтворює самі тихі кроки і гучні вибухи, роблячи кожну сцену епічність, а кожного гравця більш підготовленим. Неодимові драйвери високого дозволу розміром 50 мм забезпечують акустичні характеристики з ефектом занурення, налаштовані аудіоінженерії JBL спеціально для ігор. Наш фірмовий звук створює саму реалістичну картину, даючи конкурентну перевагу в будь-якій битві.

Від якості звуку залежить Виживання.
Зробіть вашу гру епічність. Провідна гарнітура JBL Quantum ONE з просторовим об'ємним звуком професійного рівня JBL QuantumSPHERE 360 ™, функцією відстеження положення голови і активним шумозаглушенням створена спеціально для геймерів. Технологія JBL QuantumSOUND Signature створює ефект занурення завдяки 50-міліметровим драйверам, що підтримує Hi-Res аудіо. JBL QuantumSPHERE 360 ™ відтворює максимально реалістичне просторове оточення, в якому ви не втрачаючи жодної деталі, а функція відстеження положення голови перенесе вас на абсолютно інший рівень занурення в події на екрані. Легкість спілкування в мережевій грі зі знімним мікрофоном з виділенням голосу, шумопоглинання, функціями вимкнути звук і регулюванням рівня балансу «гра-чат», сертифікованої мессенждери DISCORD, а також сумісної з TeamSpeak і іншими сервісами. Комфорт завдяки легкої ергономічної конструкції, широкі можливості налаштування з JBL QuantumENGINE і можливістю створення профілів. Гарнітура JBL Quantum ONE – це самі передові технології звуку для створення найглибшого рівня реалістичності.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










