- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- NIKON
- Фотоапарат NIKON Z fc + 16-50 VR + 50-250 VR Silver (VOA090K003)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Відео 1
- Фото
Фотоапарат NIKON Z fc + 16-50 VR + 50-250 VR Silver (VOA090K003)
























461691
Фотоапарат NIKON Coolpix P950 Black (VQA100EA)Схожі товари
Фотоапарати NIKON
Фотоапарат NIKON D780 body (VBA560AE) 115 199 ₴
Можливо, вас зацікавить
Фотоапарат NIKON Z8 Body (VOA101AE) 204 199 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | Z fc |
| Модельний ряд | NIKON Z |
| Тип фотокамери | Зі знімним об'єктивом |
Основні характеристики
| Тип кріплення об'єктива | Nikon Z |
| Тип матриці | CMOS (КМОП) |
| Розмір матриці | 23,5x15,7 мм |
| Кількість мегапікселів | 20,9 Mpix |
| Світлосила | Залежить від об'єктива |
| Світлочутливість (ISO) | 100 - 51200 |
| Максимальний розмір знімка | 5568 x 3712 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K (3840x2160) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 1920x1080 (120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p, 24p), 1920x1080 (уповільнена зйомка) (30p (x4), 25p (x4), 24p (x5)), 3840x2160 (30p (прогресивна), 25p, 24p) |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 11 |
| Оптичне збільшення | Залежить від об'єктива |
| Стабілізація зображення | Без стабілізації |
| Витримка | 30 - 1/4000 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| Діагональ екрана | 2.9" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1040 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | HDMI (тип D), USB Type-C, Стереофонічний міні-роз'єм 3,5 мм |
| Типи карт пам'яті | SD, SDHC, SDXC |
| Живлення | EN-EL25 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Гібридне автофокусування (АФ із визначенням фази / АФ із визначенням контрастності) |
| Кількість точок фокусування | 209 |
| Фокусна відстань, мм | Залежить від об'єктива |
| Мінімальна дистанція фокусування | Залежить від об'єктива |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Електронний |
| Покриття кадру (видошукач),% | 100% |
| Збільшення видошукача | 1,02х |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Підключення зовнішнього спалаху |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Основний колір | Сріблястий |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 93,5x134,5x43,5 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | MOV, MP4 |
| Формат файлів | JPEG, NEF (RAW) |
| Об'єктив у комплекті | 16-50 VR + 55-250 VR |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Акумуляторна батарея, Зарядний пристрій, Захисна кришка BF-N1, Окуляр видошукача DK-32, Ремінь |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія, міс. | 24 |
Інші
| Артикул | VOA090K003 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Наша спадщина. Ваше самовираження
В Z fc ретро дизайн фотокамер Nikon поєднується з інноваційними технологіями серії Z, виливаючись у чудову якість зображення і бездоганний стиль. Де б ви не знімали і що б ви не знімали: від фотографій до відеороликів і влоги. Зробіть великий крок в майбутнє і розкрийте свій творчий потенціал з легкої беззеркальной фотокамерою формату DX. Легендарні технології в ваших руках.

Тепер ваша черга
Зафіксуйте важливі моменти за допомогою фотокамери, в якій знайшла відображення естетика класичних моделей. На створення беззеркальной фотокамери Z fc наших фахівців надихнула знаменита плівкова дзеркальна фотокамера Nikon FM2, випущена на початку 80-х. Від неї нова модель взяла деякі деталі конструкції: від дисків керування до круглого видошукача і гравіювання класичного логотипу Nikon на пентапризме.

Традиції та інновації
Класичний металевий корпус, виконаний з елементами декору плівкової камери. З точки зору індивідуальності беззеркальная фотокамера Z fc нічим не поступається плівковим дзеркальних фотокамер Nikon з минулого. А спеціальна серія об'єктивів NIKKOR Z довершує її образ.

Відчуття як від плівкових фотокамер Nikon
Алюмінієві диски керування розташовані так само, як на легендарній Nikon FM2.

Зручність використання
Для налаштування витримки, корекції експозиції і чутливості ISO не потрібно заходити в меню: для цього передбачені окремі диски. Можна налаштувати фотокамеру так, щоб міняти витримку і коригувати експозицію за допомогою дисків керування.

Дисплей на верхній панелі
Чи збираєтеся робити портрети з малою глибиною різкості або міський пейзаж з високою різкістю по всьому кадру? На невеликому дисплеї відображається значення діафрагми, що дозволяє досягти ще більшого контролю.

Круглий електронний видошукач
Видошукач Z fc електронний, з високою роздільною здатністю, але має круглу форму, як оптичний аналог в Фотокамері NIKON FM2. Він активується, коли ви підносите фотокамеру на-віч, і гарантує чітке зображення.

Створено для цієї епохи
Z fc виглядає як фотокамера з 80-х, але міцний корпус з магнієвого сплаву гарантує її готовність до ритму сучасного світу. Корпус міцний, але легкий, тому камеру можна взяти з собою куди завгодно і захоплених поглядів перехожих вам не уникнути.

Відчуйте якість
Корпус Z fc виготовлений з магнієвого сплаву, який також використовується при виробництві професійних фотокамер Nikon. У камері міцність поєднується з легкістю, вона створена слідувати за вами, куди б не завело вас натхнення.

Оцініть можливості
В беззеркальной фотокамері Z fc використовується революційний байонет Nikon Z, який допоможе зберегти найяскравіші моменти в чудовій якості. Завдяки байонету Z велика 20,9-мегапіксельна матриця формату DX вловлює більше світла.

Не пропустіть жодної деталі
Z fc не просто відрізняється культовим дизайном. Завдяки матриці високого дозволу і автоматичному вибору чутливості в широкому діапазоні від 100 до 51 200 одиниць ISO, ця фотокамера забезпечує чудову різкість і деталізацію вдень і вночі. Швидка і плавна система автофокусування дозволяє знімати з швидкістю до 11 кадрів в секунду. Ви зможете зробити кадри, які інші фотографи можуть пропустити.

Відмінні зображення при будь-якому освітленні
Кожна частка секунди безцінна. Широкий діапазон ISO і АФ при слабкому освітленні дозволяють продовжувати зйомку, навіть якщо сонце вже сідає.

Фільтри та ефекти
У фотокамері є 20 режимів Picture Control для фотографій і відеороликів, ефект від яких можна бачити в режимі реального часу. Потрібно лише налаштувати інтенсивність ефекту.

Друзі та сім'я
Знімаєте портрети? АФ з виявленням очей відстежує очі людини і тварин, фокусується на них, дозволяючи створювати чудові портрети, навіть якщо об'єкти рухаються.

Розкажіть свою історію
Розкажіть свою історію, сфотографуйте знаменні моменти. Z fc дозволяє знімати приголомшливі відеоролики. Це перша фотокамера Nikon серії Z, у якій можна міняти кут нахилу екрану. Ще більше ракурсів, ще більше свободи!

Професійні відеоролики
Відео можна записувати у форматі 4K/UHD з частотою кадрів 30p або вести сповільнену зйомку в форматі Full HD. Легко робіть окремі фотографії, не припиняючи відеозйомку, і створюйте цейтраферні відеоролики дозволом 4K, вибравши цей режим в меню.

Нестандартні ракурси
Сенсорний екран з високою роздільною здатністю зі змінним кутом нахилу дозволяє легко знімати з будь-якого ракурсу. Розгорніть екран, і фотокамера автоматично перейде в режим автопортрета. З ним дуже зручно знімати себе на відео і робити Селфі.

Яскраві влоги
Цікавий контент заслуговує гарної картинки. З моделлю Z fc можна домогтися неймовірної різкості і малої глибини різкості. Її можна використовувати для зйомки інтерв'ю або повернути екран до себе, щоб вдало розміститися в кадрі.

Ведіть трансляції професійно
Нехай ваші прямі ефіри відрізняються від конкурентів якістю відео. Використовуйте Z fc і безкоштовне ПО Nikon Webcam Utility, щоб ідеально виглядати в кадрі.

Зручний перенесення файлів
Все, що потрібно, – один раз підключитися до Z fc через додаток SnapBridge. Після цього фотографії та відеоролики можна переносити вручну або автоматично, щоб ділитися ними з іншими або створювати резервні копії.

Зарядка через USB
Z fc можна заряджати (у вимкненому стані) або живити через USB⁶. Зручно, якщо ви хочете знімати протягом більш тривалих періодів в приміщенні або під час запису цейтраферні відеороликів.

Ідеальне поєднання
Легко переходьте від портретного режиму до ширококутної зйомки. Просто встановіть на Z fc один з об'єктивів з комплекту поставки: NIKKOR Z 28mm f/2 SE або NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR.

Готова до пригод
Фотокамера Z fc відноситься до сімейства Nikon Z і сумісна з усіма об'єктивами NIKKOR Z. Додатково можна придбати рукоятку для надійного захоплення фотокамери та приладдя для зйомки влоги.

NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR
16-50 мм ширококутний зум-об'єктив, для бездзеркальних фотокамер формату dx, безшумна аф, придушення вібрацій, складаний механізм.
- Тип – байонет Z від Nikon
- Формат – DX
- Фокусна відстань – 16-50 мм
- Максимальна діафрагма – f/3,5-6,3
- Мінімальна діафрагма – f/22-40
- Конструкція об'єктива – 9 елементів в 7 групах (включаючи 1 елемент зі скла з наднизькою дисперсією (ED) і 4 асферических елемента)
- Кут зору – від 83° до 31° 30 '(область зображення DX)
- Шкала фокусної відстані – градуйована в міліметрах (16, 24, 35, 50)
- Система фокусування – внутрішнє фокусування
- Мінімальна відстань фокусування – положення зуму 16 мм: 0,25 м, положення зуму 24 мм: 0,2 м, положення зуму 35 мм: 0,23 м, положення зуму 50 мм: 0,3 м (вимірюється від фокальній площині)
- Максимальний коефіцієнт відтворення – 0,2-кратний
- Зменшення вібрації – так. Зсув лінз з використанням лінійних двигунів (VCM)
- Число пелюсток діафрагми – 7 (округлене отвір діафрагми)
- Установчий розмір фільтра – 46 мм (P=0,75 мм)
- Діаметр х довжина (відстань від байонета об'єктива) – прибл. 70 мм (макс. Діаметр) x 32 мм (відстань від кріплення фланця об'єктива фотокамери при утягненому об'єктиві)
- Вага – прибл. 135 г
- Автофокусування – так
- Внутрішнє фокусування – так
- Фокусування – автоматична, ручна

NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR
50 -250 мм зум-телеоб'єктив, для бездзеркальних фотокамер формату dx, безшумна аф, придушення вібрацій, паркувальний механізм.
- Тип – байонет Z від Nikon
- Формат – DX
- Фокусна відстань – 50-250 мм
- Максимальна діафрагма – f/4,5-6,3
- Мінімальна діафрагма – f/22-32
- Конструкція об'єктива – 16 елементів в 12 групах (включаючи 1 елемент зі скла ED)
- Кут зору – від 31° 30 'до 6° 30' (область зображення DX)
- Шкала фокусної відстані – градуйована в міліметрах (50, 70, 100, 135, 200, 250)
- Система фокусування – внутрішнє фокусування
- Мінімальна відстань фокусування – положення зуму 50 мм: 0,5 м, положення зуму 70 мм: 0,52 м, положення зуму 100 мм: 0,58 м, положення зуму 135 мм: 0,65 м, положення зуму 200 мм: 0,83 м, становище зуму 250 мм: 1,0 м (вимірюється від фокальній площині)
- Максимальний коефіцієнт відтворення – 0,23-кратний
- Зменшення вібрації – так. Зсув лінз з використанням лінійних двигунів (VCM)
- Число пелюсток діафрагми – 7 (округлене отвір діафрагми)
- Установчий розмір фільтра – 62 мм (P=0,75 мм)
- Діаметр х довжина (відстань від байонета об'єктива) – прибл. 74 мм (макс. Діаметр) x 110 мм (відстань від кріплення фланця об'єктива фотокамери при утягненому об'єктиві)
- Вага – прибл. 405 м
- Автофокусировка – так
- Внутрішнє фокусування – так
- Фокусування – автоматична, ручна














































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення