- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- FUJIFILM
- Фотоапарат FUJIFILM X-T30 III body Black (16957841)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 3
- Відео 1
- Фото
Фотоапарат FUJIFILM X-T30 III body Black (16957841)



















533395

533396
Фотоапарат FUJIFILM X-T5 + XF 16-80mm f/4.0 R Silver (16939497)537337

Схожі товари
Фотоапарати FUJIFILM
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | X-T30 III Body |
| Модельний ряд | X-T |
| Тип фотокамери | Зі знімним об'єктивом |
Основні характеристики
| Призначення | Напівпрофесійні |
| Тип кріплення об'єктива | FUJIFILM X-Mount |
| Тип матриці | X-Trans CMOS 4 |
| Розмір матриці | 23,5x15,6 мм, APS-C |
| Кількість мегапікселів | 26,1 Mpix |
| Тип процесора | X-Processor 5 |
| Світлосила | Залежить від об'єктива |
| Світлочутливість (ISO) | 160-12800 (розширюється до 80-512000) |
| Максимальний розмір знімка | 6240х4160 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 6.2K (6240x4160) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 100, 120, 200, 24, 240, 25, 30, 50, 60 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 30 |
| Оптичне збільшення | Залежить від об'єктива |
| Стабілізація зображення | Електронна стабілізація |
| Витримка | 900 - 1/32000 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1620 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | HDMI micro (тип D), USB Type-C, Мультиінтерфейсний роз'єм, Роз'єм 2,5 мм |
| Типи карт пам'яті | SD (UHS-I), SDHC (UHS-I), SDXC (UHS-I) |
| Комплектуючі | Без об`єктиву (Body) |
| Живлення | NP-W126S |
| Знімків на заряді, шт | 315 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | «Розумний» гібридний автофокус (контрастний автофокус TTL / фазовий автофокус TTL) |
| Фокусна відстань, мм | Залежить від об'єктива |
| Мінімальна дистанція фокусування | Залежить від об'єктива |
Характеристики видошукача
| Видошукач | OLED, Електронний |
| Покриття кадру (видошукач),% | 100% |
| Збільшення видошукача | 0,62X |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Підключення зовнішнього спалаху, Сенсорний дисплей |
| Матеріал корпусу | Магнієвий сплав |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 82,8 х118, 4х46, 8 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | MOV, MP4 |
| Формат файлів | DCF, HEIF, JPEG, RAW, TIFF |
| Об'єктив у комплекті | Без об'єктиву |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер для навушників, Акумулятор, Документація, Кришка корпусу, Плечовий ремінь, Фотоапарат |
| Гарантія, міс. | 24 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 10x13x9 |
| Вага в упаковці, кг | 0,41 |
| Артикул | 16957841 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Ваша історія починається зараз
Перетворіть повсякденні моменти на надзвичайні знімки за допомогою FUJIFILM X-T30 III. Компактний, але надійний фотоапарат ідеально впишеться у ваше повсякденне життя, перетворюючи швидкоплинні моменти на дорогоцінні спогади, які ви зберігатимете в пам'яті довгі роки.

Якість відповідає стандартам
Фотоапарат X-T30 III оснащено 26,1-мегапіксельною матрицею X-Trans CMOS 4 та процесором обробки зображень X-Processor 5. Таке поєднання якості та швидкості робить його ідеальним для зйомки повсякденних моментів з надзвичайною деталізацією.

Компактний і легкий
З вагою всього 378 г, фотоапарат X-T30 III можна носити через плече або покласти в сумку і завжди бути готовим до будь-якої подорожі. Завдяки компактним розмірам фотоапарат завжди буде під рукою, тож ви зможете створювати чудові знімки в ту саму мить, коли це потрібно.

Ідеальний дизайн
Елегантний дизайн X-T30 III, натхненний елегантністю класичних плівкових фотоапаратів, вирізняється вишуканим дизайном, який ви завжди захочете мати під рукою. Видошукач занурює вас у кожну сцену, а ідеально сконструйована рукоятка відчувається настільки природно, що ви ніколи не захочете її відпускати.

Імітація плівки
Функція імітації плівки використовує більш ніж 90-річний досвід Fujifilm у галузі кольорознавства, відтворюючи в цифровому форматі аналогові зображення для отримання чудових результатів прямо з фотоапарата. На верхній панелі корпусу X-T30 III розміщено диск імітації плівки, який дозволяє швидко отримати доступ до улюблених параметрів, а також зберігати та запускати власні режими імітації плівки за допомогою FS1 - FS3.
PROVIA/STANDARD
Цей режим, створений на основі плівки FUJICHROME PROVIA, призначеної для професійного використання, підходить для всіх типів об'єктів, пропонуючи нейтральну передачу кольору.

VELVIA/VIVID
Цей режим, створений на основі FUJICHROME Velvia, ультраяскравої плівки для професійного використання, забезпечує більш насичені та висококонтрастні кольори, ніж режим PROVIA/STANDARD. Він є улюбленим серед фотографів-пейзажистів.

ASTIA/SOFT
Цей режим, створений на основі плівки FUJICHROME ASTIA, призначеної для зйомки модних портретів, надає перевагу м'якому і точному відтворенню відтінків шкіри, а також відтворенню яскравого блакитного неба і зелені.

CLASSIC CHROME
Цей режим імітації плівки призначений для відтворення вигляду, подібного до документальних журналів 20-го століття. Низька насиченість і жорстка градація тонів у тінях роблять його ідеальним вибором для документальної фотографії з відтінком реалізму.

REALA ACE
Цей режим, створений на основі REALA ACE, поєднує в собі точну передачу кольору та жорстку тональність, що робить його ідеальним для зйомки будь-яких сюжетів і ситуацій.

ACROS
Цей режим імітації плівки, створений на основі монохромної плівки ACROS, відомої своєю надзвичайно дрібною зернистістю, забезпечує багату деталізацію тіней і чудову різкість, а також додає зернистості за високих значень ISO та відтворює приголомшливу текстуру монохромних зображень.

Classic Neg.
Цей режим імітації плівки, створений на основі улюбленої багатьма поколіннями фотографів кольорової негативної плівки SUPERIA, забезпечує висококонтрастну тональну градацію. Він додає глибини та чіткості кольорам, коригуючи їхні відтінки у світлих і темних ділянках, зменшуючи при цьому насиченість.

PRO Neg. Hi
Цей режим імітації плівки, створений на основі PRO160NH, кольорової негативної плівки для професіоналів, має дещо жорсткішу тональну градацію, ніж PRO Neg. Він переважно використовується для портретної зйомки, де освітлення нелегко контролювати. Забезпечує правильну кількість тіней навіть за рівного освітлення.

NOSTALGIC Neg.
Цей режим імітації плівки, призначений для створення зображень у стилі старого фотоальбому, дає змогу отримати зображення з насиченими кольорами в тінях і м'якою тональністю в середніх тонах і світлих відтінках.

ETERNA BLEACH BYPASS
Цей режим імітації плівки, створений шляхом підбору контрасту, насиченості та відтінку, був розроблений на основі запитання "Що станеться, якщо сфотографувати та обробити це за допомогою ETERNA?". Унікальний колір з низькою насиченістю та високою контрастністю. Підходить для фото- та відеозйомки.

Ваші фотографії, ваш стиль
Чудові знімки складаються з деталей. Завдяки безлічі творчих елементів керування, X-T30 III дає змогу створювати контент саме так, як ви хочете.
Чіткість
Елемент керування Clarity дає змогу вирішити, чи відтворювати сцену з чіткою різкістю, чіткими краями та підвищеною контрастністю, чи з м'якішим відтінком. Завдяки 11 рівням керування можна легко налаштувати параметри відповідно до власного смаку та стилю.

Баланс білого
Для балансу білого виберіть Auto, Custom, Color Temperature або ряд попередньо встановлених параметрів. Баланс білого можна точно налаштувати за допомогою функції WB Shift з червоною (R) і синьою (B) колірними координатами.

Ефект зернистості
За допомогою X-T30 III ви можете легко додати до своїх фотографій природну зернистість - від тонких текстур до зернистості традиційної плівки з високою світлочутливістю ISO. Керуйте силою та розміром, щоб отримати потрібну кількість текстури на будь-якому зображенні.

Ефект кольорового хрому
Ефект Color Chrome додає глибину, деталізацію та яскравість червоним, зеленим і жовтим тонам, де інакше деталізація може бути втрачена, для високо насичених об'єктів. Або використовуйте Color Chrome FX Blue, щоб підсилити сині тони на зображенні.

FS Recipe
Зберігайте дорогоцінні моменти у власному кольорі та стилі. Створюйте свої власні персоналізовані стилі, зберігайте їх, а потім миттєво активуйте, просто повернувши диск. Використовуйте стилі для створення історій, які ніколи не забудуться.
Перемикач автоматичних режимів
Увімкніть важіль автоматичного вибору режимів, і фотоапарат X-T30 III автоматично вибере найкращі налаштування експозиції та фокусування для кожного кадру. Фотоапарат розпізнає об'єкт зйомки, відстежує його та фіксує момент, беручи на себе всі технічні моменти, щоб ви могли зосередитися на ідеальному кадруванні.

Вбудований спалах
Розумно інтегрований у конструкцію видошукача, вбудований спалах X-T30 III автоматично вибирає оптимальну яскравість, м'яко підсвічуючи об'єкт зйомки навіть в умовах недостатнього освітлення або в контровому світлі.

Новітня технологія автофокусування
Оснащений новітнім алгоритмом автофокусування, X-T30 III легко відстежує об'єкти, що рухаються, навіть в умовах низької контрастності. Це забезпечує точне фокусування не лише для динамічних портретів, а й для різноманітних об'єктів, що швидко рухаються, зокрема спортивних подій, тварин тощо.

Автофокусування з виявленням об'єкта зйомки
Фотоапарат X-T30 III використовує функцію автофокусування з розпізнаванням об'єкта для точного відстеження цілого ряду об'єктів. Створена з використанням технології штучного інтелекту з глибоким навчанням, функція виявляє тварин, птахів, автомобілі, мотоцикли, велосипеди, літаки, поїзди, комах і безпілотні літальні апарати.

Широкі можливості відеозйомки
X-T30 III підтримує внутрішній запис у форматі 6.2K/30p 4:2:2 з бітрейтом 10 біт. Він також забезпечує запис відео з високою частотою кадрів 4K/60p і 1080/240p для чудової сповільненої зйомки.

Режим короткого відео
X-T30 III підтримує режим 9:16 Short Movie, який підходить для створення коротких відеороликів, оптимізованих для таких платформ, як YouTube або соціальних мереж. Вибирайте тривалість 15, 30 або 60 секунд, відстежуючи час, що залишився, безпосередньо на екрані під час запису.

Покращувач портретів
Освітлює та розгладжує шкіру на трьох рівнях для створення ідеальних портретних зображень.

Відстеження об'єкта зйомки
Під час використання автофокусування виберіть об'єкт для відстеження на сенсорному екрані, що забезпечить точне відстеження навіть у сценах із кількома рухомими об'єктами.

Електронна стабілізація зображення
X-T30 III має функцію електронної стабілізації зображення для усунення тремтіння під час відеозйомки, ефективно зменшуючи вібрації та забезпечуючи плавність і професійність зйомки.




































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення