₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Інформаційні дисплеї
- LG
- Дисплей 49" LG 49UH5Q (49UH5Q-E)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Фото
Дисплей 49" LG 49UH5Q (49UH5Q-E)
Схожі товари
Можливо, вас зацікавить
Дисплей 55" LG 55UL3J (55UL3J-M) 72 670 ₴
Характеристики
Додаткові характеристики
| Аудіо-система | 2х10 Вт |
| Операційна система | webOS |
| Особливості | Можливість обмінюватися екранами та контентом з мобільними пристроями, Вбудована CMS, Гіроскоп, Підтримка підключення до зовнішніх датчиків, Термодатчик, Технологія BEACON |
| Кріплення VESA, мм | 300х300 |
| Діапазон робочих температур | 0-40 °C |
| Основний колір | Чорний |
| Вага, кг | 11,4 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Батарейка ААА – 2 шт., Тримач кабелю, Дисплей, Документація, Кабель живлення, Перехідник для підключення до входу RS232C, Пульт ДК |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Польща |
Основні характеристики
| Діагональ екрана | 49" |
| Роздільна здатність екрану | 3840х2160 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час відгуку екрана, мс | 8 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Дисплей (контрастність номінал) | 1100 : 1 |
| Дисплей (контрастність динамічна) | 1000000:1 |
| Глибина кольору екрана | 1073,7 млн. (10 bit) |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Орієнтація екрана | Вертикальна, Горизонтальна |
| Сенсорний ввід | Ні |
Енергоспоживання
| Споживана потужність, Вт | 95 |
| Потужність максимальна, Вт | 130 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Вт | 0,5 |
Інтерфейси
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхідні відеороз'єми | 3хHDMI, DisplayPort, RJ45, RS232C |
| Вихідні відеороз'єми | 1 х RS232C |
| Аудіороз'єми | Аудіовихід |
| Порт USB, шт | 2 х USB 2.0 Type-A |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 74x14x122 |
| Вага в упаковці, кг | 15,4 |
| Артикул | 49UH5Q-E |
| Штрихкод | 8806096646588 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Чудова якість зображення завдяки роздільній здатності Ultra HD
Роздільна здатність UHD забезпечує яскравість і реалістичність кольорів та деталей контенту. Крім того, широкий кут огляду гарантує чіткість зображення.

Рівні та тонкі рамки
Серія UH5Q відрізняється ідеально збалансованими горизонтальними та вертикальними тонкими рамками, що створює візуально гармонійне рішення для дисплея. Спеціальна конструкція спрощує встановлення в торгових приміщеннях, забезпечуючи при цьому справді захопливий досвід перегляду.

Зручна платформа webOS
UH5Q оснащений високопродуктивним SoC, що дозволяє виконувати кілька завдань одночасно без окремого медіаплеєра. Платформа webOS надає інструменти для розробки додатків з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що підвищує зручність для користувача, а також включає партнерські додатки webOS для створення середовища, зручного для системної інтеграції.

Дизайн для раціонального використання простору
Завдяки тонким рамкам та простому управлінню кабелями UH5Q економить простір. Завдяки спеціальним прихованим роз'ємам живлення його можна встановлювати близько до стіни, залишаючи лише близько 13,5 мм простору з тонким кронштейном.

Міцність, що забезпечує надійність
Оптимізований для бізнес-середовищ, UH5Q захищений від солі, пилу, залізного порошку та вологи завдяки конформному частковому покриттю на платі живлення, що забезпечує стабільну роботу. Крім того, його орієнтовані на клієнта функції, такі як IP5x та моніторинг ударів, забезпечують як надійність, так і задоволення.

Комплексна безпека
WebOS Signage виходить за межі заходів безпеки на рівні операційної системи (ОС). LG Shield використовує п'ятирівневу систему захисту, що охоплює сервер, додатки, операційну систему, систему та апаратне забезпечення. Кожен рівень працює незалежно, забезпечуючи комплексний захист від різних загроз. Також платформа webOS підтримує ETSI EN 303 645.
















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






