Блок живлення Cougar 750W (ATLAS750)
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Відгуки / Питання
  • Опис
  • Фото
Код товару:
730292Код скопійовано
Товар закінчився
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 24 міс. Детальніше
Натисніть, аби збільшити
Натисніть, аби збільшити
Ключові особливості
Схожі товари
Характеристики
Загальні характеристики
Призначення Для домашніх і офісних ПК
Форм-фактор ATX
Електроживлення
Потужність, Вт 750
Сертифікат 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Стандарт ATX 12В v. 3,1
Стандарт EPS 12В v. Ні
Тип PFC Активний
Параметри вхідної напруги/струму, V/A 200-240V / 6A
Вихідний струм (+3.3V), А 22
Вихідний струм (+5V), А 22
Вихідний струм (+12V1), А 62,5
Вихідний струм (-12V), А 0,3
Вихідний струм (+5Vsb), А 3
Потужність по каналах (+3,3V і +5V), Вт 140
Потужність по каналах, сумарно по (+12V1, 12V2, ...), Вт 750
Потужність по каналах (-12V), Вт 3,6
Потужність по каналах (+5Vsb), Вт 15
Підключення та живлення
Модульне підключення кабелів Безмодульне
Роз'єми живлення материнської плати, шт 1 x 24 pin
Роз'єми живлення процесора (8 pin, 4+4 pin або 4 pin, 12V), шт 1 x 4+4 pin
Роз'єми живлення відеокарт (PCI-E 8 pin або 6+2 pin), шт 1 x 12VHPWR, 2 x 6+2 pin
Роз'єми живлення SATA (15 pin), шт 6
Роз'єми живлення Molex (IDE 4pin), шт 2
Роз'єми живлення FDD (Floppy 4pin), шт Ні
Охолодження
Діаметр вен-ра, мм 120
Фізичні характеристики
Основний колір Чорний
Додаткові характеристики
Упаковка BOX (коробка)
Гарантія, міс. 24
Країна-виробник Китай
Інші
Габарити в упаковці (ВхШхГ), см17x20x17
Вага в упаковці, кг4,5
АртикулATLAS750
Штрихкод4710483774881
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Сортувати
  • За замовчуванням
  • По даті
  • За корисністю
  • З фото та відео
  • За рейтингом
  • За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Сертифікація ATX 3.1
Серія COUGAR ATLAS, розроблена для підтримки систем нового покоління, відповідає стандарту ATX 3.1. Завдяки вбудованій схемі 12V-2X6 вона забезпечує живлення відеокарт нового покоління за допомогою одного 12+4-контактного кабелю. Маючи сертифікат енергоефективності 80 PLUS Bronze, вона гарантує високу стабільність, довговічність та надійність.
Розроблено для графічних процесорів нового покоління
Серія COUGAR ATLAS підтримує найновішу специфікацію PCIe 5.1: її потужна та стабільна продуктивність відповідає вимогам графічних процесорів нового покоління, забезпечуючи ідеальне живлення для відеокарт нового покоління. Оснащений вбудованим роз'ємом PCIe 12V-2X6, блок довжиною 600 мм забезпечує достатній запас довжини, щоб зменшити ризик неправильного підключення під час установки ПК, без необхідності використання 6+2-контактного адаптера.
Ідеальне співвідношення швидкості обертання вентилятора та рівня шуму
Більше стабільності, менше шуму
Надзвичайна довговічність
Стильний дизайн
Блок живлення Cougar 750W (ATLAS750)фото1
Блок живлення Cougar 750W (ATLAS750)фото2
Блок живлення Cougar 750W (ATLAS750)фото3
Блок живлення Cougar 750W (ATLAS750)фото4
Блок живлення Cougar 750W (ATLAS750)фото5
Блок живлення Cougar 750W (ATLAS750)фото6
Блок живлення Cougar 750W (ATLAS750)фото7