Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Садова техніка
- Висоторізи
- Einhell
- Висоторіз ланцюговий акумуляторний Einhell GC-LC 18/20 Li T-Solo без АКБ та ЗУ (3410581)

Висоторіз ланцюговий акумуляторний Einhell GC-LC 18/20 Li T-Solo без АКБ та ЗУ (3410581)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах 1
- Відео 1
- Фото
6 499 ₴
6 114 ₴
Висоторіз ланцюговий акумуляторний Einhell GC-LC 18/20 Li T-Solo без АКБ та ЗУ (3410581)
Код товару:
524020Код скопійовано
Закінчується
6 114 ₴
6 499 ₴
+ 61 ₴
Ви заощаджуєте:
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати через 20 хвилин
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати післязавтра
Безкоштовно
До відділення Укрпошти
Дивитись на карті
Відправимо завтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 24 міс. Детальніше
Схожі товари
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Основні характеристики
| Тип | Висоторіз |
Фізичні характеристики
| Довжина шини, мм | 200 |
| Крок ланцюга, дюйм | 3/8 |
| Товщина ланки ланцюга, мм | 1,1 |
| Об'єм бензобака, л | Ні |
| Вага, кг | 3 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Висоторіз, Телескопічна штанга, Ланцюг і шина OREGON |
Енергоспоживання
| Тип живлення | Акумуляторний |
| Потужність двигуна | 18 В |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 24 |
| Батьківщина бренда | Німеччина |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 113x13x25 |
| Вага в упаковці, кг | 5 |
| Артикул | 3410581 |
| Штрихкод | 4006825652123 |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Відео
Опис
| Тип | Акумуляторні |
| Вигляд | Пила-висоторіз |
| Довжина шини | 200 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.5 м /с |
| Довжина різу | 19.5 см |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Об'єм бака для змащення | 0.07 л |
| Вага | 3 кг |

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Висоторіз ланцюговий акумуляторний Einhell GC-LC 18/20 Li T-Solo без АКБ та ЗУ (3410581)






Пила телескопічна акумуляторна Einhell PXC GCLC 1820 Li T 3410581






Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







