- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Вбудована техніка
- Вбудовувані посудомийні машини
- Bosch
- Вбудовувана посудомийна машина Bosch SMV2IVX00K

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 9/6
- Опис
- Наявність в магазинах
- Фото
Вбудовувана посудомийна машина Bosch SMV2IVX00K
Схожі товари
Вбудовувані посудомийні машини Bosch
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип | Вбудована |
| Модель | SMV2IVX00K |
| Тип установки | Повновбудована |
| Тип керування | Електронне |
| Особливості конструкції | Без фасадної панелі |
| Клас миття | А |
| Клас сушки | А |
| Споживання води за цикл | 9,5 л |
| Кількість комплектів посуду, шт. | 13 |
| К-сть програм мийки | 4 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Функції та можливості | Використання" таблеток", Половинне завантаження, Сигнал закінчення роботи, Таймер |
| Сушарка | Конденсаційна |
Фізичні характеристики
| Рівень шуму, дБ | 46 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 81,5х59,8х55 |
| Висота, см | 81,5 |
| Висота для вбудовування, мм | 815-875 |
| Ширина для вбудовування, мм | 600 |
| Глибина для вбудовування, мм | 550 |
| Основний колір | Білий |
| Колір | Білий |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Посудомийна машина |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Польща |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 86x67x65 |
| Вага в упаковці, кг | 33,7 |
| Артикул | SMV2IVX00K |
| Штрихкод | 4242005316908 |
| Додатково | Вбудовувані посудомийні машини BOSCH ширина 60 см |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Придбання посудомийки для мене було більше експериментом, аніж планом, але брати я вирішив щось відразу непогане. Бренду я довіряю, більшість кухонної техніки основної це саме Electrolux у мене. Цей пристрій також виправдав свої очікування. Якщо в цілому порівнювати відсутність посудомийки і її наявність - другий варіант однозначно краще, тут повірте мені))) Вбудувати її вийшло без будь яких складностей і труднощів. Вимиває посуд якісно. Придбати її було правильним рішенням, яке збільшило якість життя))
Она встраиваемая, что сразу решило вопрос с экономией места, но при этом ее мощность не уступает отдельным моделям. Я больше не трачу много времени на мытье посуды вручную - теперь все просто: загрузил, нажал кнопку и забыл. Вопросов по качеству работы не имею, даже если не сразу ее запускать- отмывает все хорошо. А еще кстати, она очень тихо работает.
Посудомойка компактная, сделана качественно - в нишу стала отлично, подключал сам - проблем не возникло. Внутри она вместительная, мыть удобно не только тарелки с чашками, но и кастрюльки со сковродками. Отмывает лучше, чем я с кучей шкряболок. За несколько раз мытья в ней кастрюли стали как новые. Есть половинная загрузка для экономии и возможность по таймеру отложить процес на ночь, когда электричество дешевле
Для мене головне, щоб посуд я ставила брудний, а діставала чистий і сухий, і з цією задачею посудомийка справляється на відмінно. Місця всередині багато, навіть великі каструлі і сковорідки нормально вміщуються. Є зручне верхнє корито для столових приборів – дрібничка, але додає порядку. Працює досить тихо, особливо якщо запустити вночі – взагалі не чути.
Вітаю! Скільки комплектів посуду можна завантажити?
Доброго дня, Ірино. Ця посудомийка розрахована на завантаження 13 комплектів. Місткий верхній короб можна регулювати по висоті в цілому на 5 см між трьома положеннями завдяки системі Rackmatic, що дозволяє створити додаткове місце для високих предметів посуду у верхньому або нижньому коробі.
Уточните размеры для встраивания этой посудомойки, пожалуйста.
Доброго дня, Сергію. Ця модель вбудованої посудомийної машини має такі габарити для вбудовування: висота 815-875 мм, ширина - 600 мм, глибина - 550 мм.
Чи складно доглядати за цією моделлю. Як часто потрібно її мити та чистити? Чи є програма автоочистки?
Доглядати за посудомийкою легко. Головне не ставити купу посуду зі шматками їжі. Виробник передбачив функцію автоочистки, я вмикаю приблизко 1 раз на 2 тижні
Опис
InfoLight - індикатор, який повідомляє вам, коли ваша посудомийна машина працює
Точка на підлозі під посудомийною машиною, що світиться, горітиме впродовж ходу програми й автоматично згасне після її завершення.
AquaStop: 100% гарантія від протікання води протягом усього терміну служби приладу
Збої в роботі обладнання, як видається, завжди відбуваються в найнезручніші моменти, що коштує вам як грошей, так і дорогоцінного часу. Наші посудомийні машини з системою AquaStop складаються зі спеціального шланга з подвійними стінками, запобіжного клапана та підлогового бака з поплавцевим вимикачем, що забезпечують 100% захист від протікання. Ба більше, Bosch пропонує довічну гарантію на весь термін служби вашого пристрою. Отримуйте бездоганні результати, на які ви можете покластися день у день.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








