Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Розумний будинок і IoT
- Розумні лампи
- WIZ
- Світлодіодна стрічка розумна WiZ LEDStrip (1600Lm) 2700-6500K RGB Wi-Fi 2 метри Wi-Fi (929002524801)

Світлодіодна стрічка розумна WiZ LEDStrip (1600Lm) 2700-6500K RGB Wi-Fi 2 метри Wi-Fi (929002524801)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Наявність в магазинах
- Відео 1
- Фото
2 649 ₴
1 499 ₴
Світлодіодна стрічка розумна WiZ LEDStrip (1600Lm) 2700-6500K RGB Wi-Fi 2 метри Wi-Fi (929002524801)
Код товару:
504675Код скопійовано
Є в наявності
1 499 ₴
2 649 ₴
+ 15 ₴
Ви заощаджуєте:
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати через 30 хвилин
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати післязавтра
99 ₴
У поштомат "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати післязавтра
59 ₴
До відділення Укрпошти
Дивитись на карті
Відправимо завтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
99 ₴
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 24 міс. Детальніше
Схожі товари
Розумні лампи WIZ
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Основні характеристики
| Тип | Світлодіодна стрічка |
| Установка | На монітор/телевізор, Підлоговий, Настінне кріплення, Настільні, Стельові |
| Потужність, Вт | 20 |
| Температура світіння, К | 2700-6500 |
| Світловий потік, Lm | 1600 |
| Термін служби лампи, год. | 15000 |
| Вхідна напруга, В | 100-120 |
| Технологія передачі даних | Bluetooth, Wi-Fi |
| Керування через | Додаток на Android, Додаток на iOS |
| Сумісність | Amazon Alexa, Google Assistant, Siri |
| Особливості | Включення світу за розкладом, Можливість установки сценаріїв, Вибір варіантів освітлення, Режим зміни кольорів |
Фізичні характеристики
| Розміри, мм | 2,2х12х2000 |
| Вага, грам | 240 |
| Основний колір | Білий |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Стрічка |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 13x14x7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,329 |
| Артикул | 929002524801 |
| Штрихкод | 8718699788162 |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 1
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
Дмитро
28 липня 2024, 00:21
Добрий день А чи йде адаптер у наборі? Як стрічка підключається до живлення?
Відповісти
1 Відповідь
Менеджер
29 липня 2024, 16:45
Добрий день, Дмитро! Адаптер є в комплекті
Відповісти
Відео
Опис
| Тип | світлодіодна стрічка |
| Світловий потік | 1600 Лм |
| Термін служби | 15000 год |
| Потужність | 20 Вт |
| Колір | білий |
| Матеріал | пластик |
| Напруга | 100-240 В |
| Висота | 0.22 см |
| Ширина | 1.2 см |
| Довжина | 200 см |

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Світлодіодна стрічка розумна WiZ LEDStrip (1600Lm) 2700-6500K RGB Wi-Fi 2 метри Wi-Fi (929002524801)










WiZ Experience EN










Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











