- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Телевізори
- SAMSUNG
- Телевізор Samsung Neo QLED Mini LED 98QN90A (QE98QN90AAUXUA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 57
- Фото
Телевізор Samsung Neo QLED Mini LED 98QN90A (QE98QN90AAUXUA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Телевізори SAMSUNG
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Операційна система | Tizen |
| Роздільна здатність екрану | 4K UHD 3840x2160 |
| Призначення | Для вітальні, Кінотеатр |
| Рік випуску | 2021 |
| Технології | Active Voice Amplifier, Adaptive Picture, Anynet+, Auto Motion Plus, Blutooth Audio, Contrast Enhancer, Digital Clean View, Dolby Digital Plus, Quantum Matrix |
| Процесор зображення | Neo Quantum Processor 4K |
| Модельний ряд | QN90A |
| Аудіосистема, Вт | 60 |
Дисплей
| Діагональ екрана | 98'' |
| Тип LED-підсвічування | Mini LED |
| Тип матриці | QLED |
| Частота оновлення екрана, Гц | 100 |
| Частота розгортки панелі | 100 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Енергоспоживання, Вт | 308 |
ТБ-тюнер
| Цифровий тюнер | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| ТВ-тюнер | Аналоговий і цифровий |
Можливості підключення
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| HDMI, шт | 4 |
| Порт USB, шт | 2 |
| Ethernet (LAN) | Так |
| Слот CI/CI+: | Так |
| Підтримувані формати відео | 3GPP, ASF, AVI, H.263, H.264, H.265, M2TS, MKV, MP4, MPEG-4, TS, VC1, VOB, VP7, VP8, VP9, VRO, WEBM, WMV |
| Підтримувані формати аудіо | AAC, aiff, ape, FLAC, M4a, midi, MP3, OGG, WAV, WMA |
| Підтримувані формати фото | BMP, gif, JPEG, MPO, PNG |
Фізичні характеристики
| Кріплення VESA, мм | 600х400 |
| Габарити без підставки (ШxВxГ), мм | 1892,2х1082,5х27,2 |
| Габарити з підставкою (ШxВxГ), мм | 1892,2х1144,3х365,1 |
| Вага, кг | 56,7 |
| Основний колір | Чорний |
Додаткові характеристики
| Голосове керування | Голосове керування |
| Пульт ДК | Так |
| HDR/HDR10 | HDR, HDR10 |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Кількість пультів в комплекті | 1 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель живлення, Підставка, Пульт ДК, Телевізор |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 144x36x238 |
| Вага в упаковці, кг | 99,2 |
| Артикул | QE98QN90AAUXUA |
| Штрихкод | 8806092745896 |
| Додатково | Телевізори Samsung 40 дюймів, Телевізори Samsung Smart TV, QLED-телевізори Samsung , Телевізори Samsung із WiFi , Телевізори Самсунг із підтримкою DVB-T2 , 4K телевізори Samsung , Телевізори з HDR , Телевізори в вітальню , Смарт-телевізори 4k, Телевізори Samsung з частотою 100 Гц, Телевізори з підсвічуванням, Телевізори з HDMI, Телевізори з USB, LED-телевізори Samsung , Телевізори з YouTube, Телевізори Samsung з голосовим керуванням, Телевізори на стіну, Тип телевізора LED, Плоскі телевізори |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Надточне керування підсвічуванням
Телевізор Neo QLED використовує технологію Quantum Matrix для нового підсвічування Quantum Mini LED. Завдяки точному керуванню підсвічуванням екрану, ви можете насолоджуватися чудовою деталізацією зображення як у темних, так і в яскравих сценах.

Універсальний пульт дистанційного керування з турботою про навколишнє середовище
Новий пульт дистанційного керування на сонячних елементах робить керування всіма зовнішніми пристроями простіше і одночасно допомагає піклуватися про навколишнє середовище. Він виготовлений із перероблених матеріалів та працює на сонячній батареї, завдяки чому може самостійно заряджатися від внутрішнього освітлення будинку.

Інтелектуальний процесор, покращений за рахунок використання технології глибокого навчання
Потужний квантовий процесор Samsung з підтримкою технології глибокого навчання забезпечує максимально високу якість зображення. Процесор послідовно оптимізує умови перегляду та покращує якість контенту. Потужна функція масштабування зображення до 4K з використанням штучного інтелекту забезпечує перегляд контенту в 4K навіть якщо вихідна якість контенту, що переглядається, нижче.

Виняткова деталізація та приголомшлива контрастність
Кожен нюанс і деталь зображення оживають завдяки точному кольору та глибокій контрастності. Технологія HDR10+ оптимізує кольори кожної сцени, завдяки чому ви можете бачити найдрібніші деталі зображення.

Реалістична кольорова передача завдяки динамічному контрасту
Широка палітра кольорів, точні колірні тони і більш глибокий контраст дозволяють розрізняти на екрані найдрібніші деталі об'єктів. Технологія динамічних метаданих HDR10+ дозволяє оптимізувати колір та контрастність кожної сцени.

Мільярд відтінків завдяки технології квантових точок
Технологія квантових точок забезпечує дуже високу якість зображення. Завдяки 100% колірному об'єму, технологія квантових точок перетворює світло на приголомшливу колірну палітру, якість кольору при цьому залишається високою за будь-якого рівня яскравості.

Зображення без відблисків і спотворень
Антивідблискова технологія не дозволить яскравому сонцю перервати матч, а відображення світла ламп не зіпсує ваш вечірній перегляд улюбленого фільму. Мінімальні спотворення зображення від відблисків не завадять вам зануритися в те, що відбувається на екрані, при перегляді нового блокбастера з будь-якого місця кімнати.

Відмінний вигляд з будь-якого місця
Кожна деталь зображення видно практично під будь-яким кутом до екрану. Надширокий кут огляду забезпечує стабільно високу якість зображення, навіть якщо ви сидите осторонь екрана. Тепер будь-яке місце перед екраном – найкраще.

Прекрасні кольори під будь-яким кутом
Широкий кут огляду дозволяє насолоджуватися яскравими кольорами під великим кутом з меншим спотворенням кольору. Навіть якщо ви дивитеся на екран ТБ збоку, ви бачите зображення з правильною передачею кольору.

Звук, що слідує за об'єктом на екрані
Завдяки вбудованим додатковим динамікам ви відчуєте реалістичний тривимірний звук, який помістить вас у центр подій.

Віртуальний звук, що відстежує переміщення його джерела
Об'ємний 3D-звук з віртуальним верхнім каналом звуку дозволить вам повністю зануритися в те, що відбувається на екрані.

Гармонійне поєднання телевізора та саундбару
Оточіть себе гармонійним звучанням телевізора та саундбару. Унікальна технологія Q-Symphony дозволяє динамікам телевізора та саундбару працювати синхронно, забезпечуючи найкращий ефект об'ємного звучання.

Автоматична оптимізація звуку під простір приміщення
Насолоджуйтесь автоматично оптимізованим звуком з урахуванням місця встановлення телевізора: на стіні або на тумбі.

Кожне слово чітко і без спотворень
Нова функція інтелектуального шумозаглушення в реальному часі. Будь-який шум будинку заважає перегляду контенту, але інноваційна система активного посилення голосу (AVA) допомагає посилити звучання мови, завдяки чому ви чутимете діалоги ясно і чітко.

Елегантний і сучасний ТВ
Витончений, ультратонкий корпус ТВ чудово виглядає з усіх боків. Ідеально впишеться у Ваш інтер'єр.

Виняткова чіткість у форматі 4K 120 Гц
Перемагайте у найдинамічніших поєдинках. Завдяки винятковим покращенням якості передачі руху до рівня 4K 120 Гц, ви зможете насолоджуватися ігровим процесом з плавним відображенням динамічних сцен без затримок та розмитості зображення.

Грова сцена як на долоні
Особливі режими зі співвідношенням сторін екрану 21: 9 або навіть 32: 9 забезпечують розширену область перегляду, необхідну для отримання максимального задоволення від гри. Оптимізуйте ваш ігровий сеанс за допомогою Ігрової панелі Game Bar, екранного меню, що дозволяє змінювати налаштування в реальному часі, включаючи зміну співвідношення сторін екрану, затримки введення, частоти оновлення екрана, підтримки HDR, налаштування бездротових навушників та багато іншого.

Гра з підтримкою HDR без тремтіння та спотворення зображення
Завдяки сертифікованій технології AMD FreeSync Premium Pro, ви оціните зменшення спотворень та завмирання зображення на екрані. Завдяки цьому забезпечується чудове поєднання плавності гри за максимальної продуктивності, виняткова якість візуальних ефектів з високим динамічним діапазоном та низькою затримкою виводу для вашої перемоги.

Всі на одному екрані
Дивіться ТВ контент і контент зі смартфона одночасно. Будь то спортивна статистика у прямому ефірі або відео гайд для ігор, просто підключіть телефон до телевізора та насолоджуйтесь мультиекранним режимом.

Просто торкніться смартфоном корпусу ТБ
Перегляд відео або прослуховування музики з вашого смартфона на екрані телевізора в один дотик. Торкніться рамки телевізора смартфоном, і ТБ автоматично відобразить на екрані контент смартфона. Так легко та швидко можна підключитися до телевізора та продовжити насолоджуватися вашим улюбленим контентом на великому ТВ-екрані.

Керування голосом
Вбудований у телевізор Samsung голосовий помічник Google відкриває ще більше можливостей для розваг, а також дає просунутий контроль над розумними пристроями будинку.
























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











