- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Телевізори
- SAMSUNG
- Телевізор Samsung 55AU7100 (UE55AU7100UXUA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 7/8
- Опис
- Аксесуари 8
- Відео 1
- Фото















538651
Телевізор Samsung QLED Full Array LED 75Q80C (QE75Q80CAUXUA)538449
Телевізор Samsung OLED 65S95C (QE65S95CAUXUA)Схожі товари
Телевізори SAMSUNG
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Операційна система | Tizen |
| Роздільна здатність екрану | 4K UHD 3840x2160 |
| Призначення | Для вітальні |
| Рік випуску | 2021 |
| Технології | Mega Contrast, PurColor, UHD Dimming |
| Процесор зображення | Crystal Processor 4K |
| Модельний ряд | AU7100 |
| Аудіосистема, Вт | 20 |
Дисплей
| Діагональ екрана | 55'' |
| Тип матриці | LCD |
| Частота оновлення екрана, Гц | 50 |
| Частота розгортки панелі | 50 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Енергоспоживання, Вт | 150 |
ТБ-тюнер
| Цифровий тюнер | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| ТВ-тюнер | Аналоговий і цифровий |
Можливості підключення
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| HDMI, шт | 3 |
| Порт USB, шт | 1 |
| Вихід на навушники (AUX) 3.5мм | Ні |
| Ethernet (LAN) | Так |
| Слот CI/CI+: | Так |
Фізичні характеристики
| Кріплення VESA, мм | 200х200 |
| Габарити без підставки (ШxВxГ), мм | 1230,5х707,2х59,9 |
| Габарити з підставкою (ШxВxГ), мм | 1230,5x783,3x250,2 |
| Вага, кг | 14,2 кг |
| Основний колір | Чорний |
Додаткові характеристики
| Пульт ДК | Так |
| HDR/HDR10 | HDR |
| Країна-виробник | Словаччина |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Кількість пультів в комплекті | 1 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Пульт ДК, Телевізор |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 85x15x140 |
| Вага в упаковці, кг | 16,2 |
| Артикул | UE55AU7100UXUA |
| Штрихкод | 8806092079045 |
| Додатково | Телевізори Samsung 40 дюймів, Телевізори Samsung Smart TV, Телевізори Samsung 55 дюймів, Телевізори Samsung з WiFi, Телевізори Самсунг з підтримкою DVB-T2, 4K телевізори Samsung, Телевізори з HDR, Телевізори в вітальню, Рідкокристалічні телевізори, Телевізори 55 дюймів з роздільною здатністю 4K, Смарт-телевізори 4k, Телевізори Смарт ТВ 55 дюймів, Телевізори з HDMI, Телевізори з USB, Телевізори з YouTube, Телевізори на стіну, Тип телевізора LED, Плоскі телевізори |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Загалом як телевізор норм, але як смарт телевізор повний відстій як і всі телевізори самсунг зі встроєною ОС Tizen, в маркеті мало що є, встановити сторонні додатки це танці з бубном. Хромкаст відсутній, а це означає що не можна подивитись фото і відео з телефону на ТВ якщо у вас не самсунг. В цілому операційна система tizen від самсунгу обрізає багато можливостей, самсунги та не рекомендую купувати взагалі
Добрий вечір, підскажіть будь-ласка а ця модель підтримує вайфай 6 ?
Добрий день, Дмитро. Ні, не підтримує.
Через три роки згоріла матриця. Заміна 9 тис грн
Великий телевизор за таку ціну ,дуже чудово , купили у розрочку це ще краще, ми дуже задоволені , дивимось класний телевізор та радуємось
Чи підтримує телевізор голосовий пульт?
Добрий день, Яна! Голосове керування в цій моделі відсутнє.
Чи є можливість підключити провідні навушники до цього телевізора
Добрий день, Іван! Така можливість відсутня
Собираюсь установить телевизор в нишу, нужны его габариты вместе с ножками, дабы понимать поместится он туда или нет?
Доброго дня, Людмило. Габарити телевізора з підставкою наступні: ширина - 1230,5 мм, висота - 783,3 мм і глибина - 250,2 мм.
Відео
Опис



























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення