- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Телевізори
- TCL
- Телевізор TCL MiniLED 98C805K

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 4
- Відео 1
- Фото
Телевізор TCL MiniLED 98C805K
















Схожі товари
Телевізори TCL
Телевізор TCL 40L5A 9 399 ₴
Телевізор TCL QLED 32S4K 8 499 ₴
Телевізор TCL QLED 40V5C 12 999 ₴
Телевізор TCL QLED 43V5C 13 999 ₴
Телевізор TCL QLED 50T69C 19 999 ₴
Телевізор TCL QLED 65T69C 31 999 ₴
Телевізор TCL QLED 75P81K 53 999 ₴
Телевізор TCL QLED 65P71K 33 999 ₴
Телевізор TCL QLED 43S59K 13 999 ₴
Телевізор TCL QLED 65P81K 36 999 ₴
Телевізор TCL QLED 75P71K 46 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Телевізор TCL 65P69B 26 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Ігрові функції | ALLM, VRR, Підтримка HDMI 2.1 |
| Операційна система | Google TV |
| Роздільна здатність екрану | 4K UHD 3840x2160 |
| Призначення | Геймерський, Для вітальні, Для комерційних підприємств, Для спальні, Кінотеатр |
| Рік випуску | 2024 |
| Технології | AI Upscaling, Digital Noise reduction, Dolby AC4, Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Vision IQ, DTS Virtual:X, Dynamic Contrast, Quantum Dot, Wide Color Gamut |
| Процесор зображення | AiPQ 3.0 |
| Модельний ряд | C805K |
| Аудіосистема, Вт | 60 |
Дисплей
| Діагональ екрана | 98'' |
| Тип LED-підсвічування | Mini LED |
| Тип матриці | VA |
| Частота оновлення екрана, Гц | 144 |
| Частота розгортки панелі | 144 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Енергоспоживання, Вт | 198 |
ТБ-тюнер
| Цифровий тюнер | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| ТВ-тюнер | Аналоговий і цифровий |
Можливості підключення
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| HDMI, шт | 4 |
| Канал HDMI з ARC | З підтримкою eARC/ARC |
| Порт USB, шт | 2 |
| Вихід на навушники (AUX) 3.5мм | Так |
| Ethernet (LAN) | Так |
| Слот CI/CI+: | Немає/Є |
| Підтримувані формати відео | AV1, AVI, H.264, H.265, MKV, MP4, MPG, TS, VP9, WEBM, WMV |
| Підтримувані формати аудіо | MP3, WMA |
| Підтримувані формати фото | BMP, Heif, jpg, PNG |
Фізичні характеристики
| Кріплення VESA, мм | 500х600 |
| Габарити без підставки (ШxВxГ), мм | 2179х1242х103 |
| Габарити з підставкою (ШxВxГ), мм | 2179х1289х420 |
| Вага, кг | 59 |
| Основний колір | Чорний |
Додаткові характеристики
| Голосове керування | Голосове керування |
| Пульт ДК | RC833 |
| HDR/HDR10 | HDR, HDR10 |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Кількість пультів в комплекті | 1 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Батарейка ААА – 2 шт., Документація, Кабель живлення, Підставка, Пульт ДК, Телевізор |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 145x26x239 |
| Вага в упаковці, кг | 82,4 |
| Артикул | 98C805K |
| Штрихкод | 5901292522858 |
| Додатково | Телевізори з HDR, Великі телевізори, Телевізори в вітальню, Смарт-телевізори 4k, Китайські телевізори, Телевізори з підсвічуванням, Телевізори з HDMI, Телевізори з USB, Телевізори з YouTube, Телевізори на стіну, Тип телевізора LED, Плоскі телевізори |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Вражаючий екран 98" з MiniLED-підсвіткою
TCL 98C805K має величезний екран діагоналлю 98 дюймів з MiniLED-підсвіткою, що забезпечує надзвичайну яскравість (до 1600 ніт) та контрастність. Роздільна здатність 4K UHD у поєднанні з технологією Dolby Vision IQ і HDR10+ відкриває новий рівень деталізації та насичених кольорів.

Частота оновлення 144 Гц для плавності
Телевізор підтримує частоту оновлення 144 Гц, що робить рух максимально плавним навіть у динамічних сценах. Це чудове рішення як для кіно, так і для ігор завдяки низькій затримці та сучасним інтерфейсам HDMI 2.1.

Потужний звук ONKYO
Акустична система від ONKYO з підтримкою Dolby Atmos і DTS-HD створює об’ємний звук, що занурює у події на екрані. Потужність 60 Вт гарантує чисте і глибоке звучання навіть у великому приміщенні.

Розумні можливості Google TV
TCL 98C805K працює на Google TV (Android 12), що надає доступ до Netflix, YouTube, Prime Video, Apple TV+ та інших сервісів. Завдяки Chromecast, Google Assistant та сумісності з Alexa телевізор стає частиною розумного дому.






























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення