- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Велика побутова техніка
- Пральні машини
- BEKO
- Пральна-сушильна машина Beko BMM5DFO5741W

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Аксесуари 2
- Фото
Пральна-сушильна машина Beko BMM5DFO5741W
542565
Пральна машина Beko B5DFT510457WPB558817
Пральна машина Beko B5DFT59447W707555
Пральна машина Beko BM1WFSU37233WBСхожі товари
Пральні машини BEKO
Пральна машина Beko B5DFT510457WPB 24 999 ₴
Пральна машина Beko BM3WFSU47235WB 14 399 ₴
Пральна машина Beko BM1WFSU36233WPBB 12 799 ₴
Пральна машина Beko BM1WFSU38033WB 15 399 ₴
Пральна машина Beko BM3WFSU47215WB 14 399 ₴
Пральна машина Beko BM3WFSU48415WB 15 999 ₴
Пральна машина Beko BM1WFSU37233WB 13 999 ₴
Пральна машина Beko BM3WFU410415WPBB 21 499 ₴
Бренди
Можливо, вас зацікавить
Пральна машина Beko BM1WFU39233WB 16 999 ₴
Пральна машина Beko BM3WFU410435WB 20 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | BMM5DFO5741W |
| Вид | Прально-сушильна |
| Розмір | Повногабаритні 48-65 см |
| Вид прання | Парою і водою |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Індикація | Індикатор блокування дверцят, Індикатор часу, що залишився |
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання | D |
Програми та технології
| Функції та можливості | Контроль дисбалансу, Функція відкладеного старту |
| Кількість програм | 15 |
| Основні програми | Швидке прання, Гігієнічна, Віджимання, Очищення барабана, Полоскання + віджим, Прання з парою, Сушка, Холодне прання, Економічне прання ECO |
| Програми за типом білизни | Дитячі речі, Нижню білизну, Пухова ковдра, Сорочки, Змішане прання, Вовна |
| Діапазон температур прання,°С | 20, 30, 40, 60, 85 |
| Захист | Захист від дітей, Захист від переливу води |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Дисплей |
| Тип керування | Електронне |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Відчинення дверцят | Ліве |
| Максимальне завантаження, кг | 7 |
| Максимальне завантаження при сушінні, кг | 5 |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ), см | 84,7х60х52 |
| Вага, кг | 60 |
Додаткові характеристики
| Додаткові опції | Старт/Пауза |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Прально-сушильна машина |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Румунія |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 89x57x67 |
| Вага в упаковці, кг | 65 |
| Артикул | BMM5DFO5741W |
| Штрихкод | 8690842725234 |
| Додатково | Пральні машини BEKO 7 кг , Пральні машини BEKO з парою |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
В першу чергу хочу відміти швидкість оброблення заказа і доставку, замовив 03.12.25 привезли 04.12.25, дуже оперативно. При заказі товару про підйом в квартиру ні слова не було, приїхали вигрузили і завезли в квартиру розпакували, мене це вразило оскільки зачасту виникають зайві діалоги коли техніку потрібно підняти в квартиру. Сама пральна машина теж гарної якості, в користуванні не довго але свою функцію робить на відміно. Сподобався режим сушіння він триває 2 години, речі сухі можна одразу складати, але дуже помяті після сушки. Пралка чудова, МОЙО молодці
Опис
Висока ефективність і довговічність, низький рівень шуму
Не турбуйтеся про величезні рахунки за електроенергію та позбавтеся головного болю, що виникає через сильний шум щоразу, коли ви перете й сушите одяг. Завдяки конструкції без щіток двигун ProSmart гарантує енергоефективність, знижений рівень шуму та підвищену довговічність – і все це в одному пристрої. Завдяки цьому ваша пральна машина із сушаркою працюватиме продуктивніше, не навантажуючи ваш бюджет і не додаючи вам зайвих турбот.
Делікатніше прання завдяки хвилеподібній траєкторії в барабані
Прання та сушіння не завжди корисні для одягу. Саме тому вигнуте скло дверцят у системі AquaWave і лопатки спеціальної конструкції, що переміщують білизну хвильовими рухами всередині барабана, роблять процеси прання та сушіння менш шкідливими для одягу й більш ефективними. Тож коли наступного разу хтось похвалить вашу нову блузку, а ви відповісте «Та вона ж стара!», можливо, це буде недалеко від правди.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







