- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Велика побутова техніка
- Пральні машини
- BEKO
- Пральна машина Beko B3WFU5723W

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 2
- Фото
Пральна машина Beko B3WFU5723W
Схожі товари
Пральні машини BEKO
Пральна машина Beko BM3WFSU47235WB 14 399 ₴
Пральна машина Beko BM3WFU410435WB 20 951 ₴
Пральна машина Beko BM1WFSU36233WPBB 12 799 ₴
Пральна машина Beko BM1WFSU38033WB 15 399 ₴
Пральна машина Beko BM3WFSU47215WB 14 399 ₴
Пральна машина Beko BM3WFSU48415WB 15 999 ₴
Пральна машина Beko BM1WFSU37233WB 13 999 ₴
Пральна машина Beko BM3WFU410415WPBB 21 499 ₴
Бренди
Можливо, вас зацікавить
Пральна машина Beko B5DFT510457WPB 24 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | B3WFU5723W |
| Вид | Автомат |
| Розмір | Повногабаритні 48-65 см |
| Вид прання | Парою і водою |
| Тип двигуна | Інверторний |
Показники ефективності
| Клас прання | A |
| Клас віджимання | B |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
Програми та технології
| Функції та можливості | Функція очищення барабана |
| SMART керування | Bluetooth |
| Технологія | HomeWhiz, StainExpert, SteamCure |
| Кількість програм | 15 |
| Основні програми | Гігієнічна, Делікатне прання, Додаткове полоскання, Щоденне прання, Ополіскування, Віджимання+слив, Попереднє прання, Ручне прання, Прання з парою, Експрес прання |
| Програми за типом білизни | Верхній одяг, Джинси (Jeans), Рушники, Сорочки, Синтетика, Спортивний одяг, Прання пухових виробів, Прання вовни, Темні речі, Бавовна, Еко-бавовна |
| Захист | Захист від дітей |
Фізичні характеристики
| Тип керування | Механічне, Сенсорне |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Відчинення дверцят | Ліве |
| Максимальне завантаження, кг | 7 |
| Рівень шуму при пранні, дБ | 57 |
| Рівень шуму при віджиманні, дБ | 75 |
| Швидкість віджиму, об/хв | 1200 |
| Колір | Білий |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Румунія |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 89x64x50 |
| Вага в упаковці, кг | 60 |
| Артикул | B3WFU5723W |
| Штрихкод | 8690842491153 |
| Додатково | Пральні машини 1200 оборотів , Пральні машини BEKO 7 кг , Пральні машини BEKO з парою, Пральні машини зі Smart функціями |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Обробка білизни парою
Зізнайтеся, ви не можете обійтися без попередньої ручної обробки білизни, якщо бачите на ній плями. Технологія SteamCure зробить все за вас, піддавши плями перед пранням впливу пари, яка розм'якшить бруд і полегшить їх видалення. Обробка парою забезпечує більш гігієнічне очищення, а на фінальному етапі прання, також дає змогу зменшити утворення складок, що значно полегшує прасування. Завдяки цьому тепер у вас буде менше турбот як до, так і після прання.

Хвилеподібне обертання барабана для делікатного догляду
Прання може негативно позначатися на стані одягу. Представляємо систему AquaWave з вигнутим склом дверцят і лопатями особливої форми, які хвилеподібно переміщують білизну в барабані, забезпечуючи більш дбайливий догляд і підвищуючи ефективність прання. Наступного разу, коли хтось скаже, що у вас нова річ, а ви відповісте, що це стара, можливо, це буде найчистішою правдою.

Ідеальне видалення 24 видів плям
Приберіть оцет, лимонний сік і засіб для миття посуду. Їхнє місце на кухні, а видалення плям з одягу довірте пральній машині з програмою StainExpert. Програма StainExpert розроблена спеціально для видалення 24 видів плям, як-от кава, кетчуп, шоколад, косметика або кров, усуваючи необхідність попередньо їх обробляти.

Повноцінне прання за 28 хвилин
Якщо вам здається, що машина пере занадто довго, спробуйте щоденну експрес-програму. Щоденна експрес-програма дає змогу випрати максимальний об'єм білизни всього за 28 хвилин за 30 °C. Прання закінчиться швидше, ніж півгодинна серія вашого улюбленого серіалу.












- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення




