- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Смартфони
- Nothing
- Смартфон Nothing Phone (3a) 8/128Gb White (920020W)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 53
- Відео 1
- Фото
Смартфон Nothing Phone (3a) 8/128Gb White (920020W)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Смартфони Nothing
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Основні характеристики
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Тип зв'язку | 2G, 3G, 4G (LTE), 5G |
| Операційна система | Android |
| Версія ОС | Android 15 |
Загальні характеристики
| Рік випуску | 2025 |
| Клас | Для роботи, Для селфі, Для читання, Ігровий, Іміджевий |
| Призначення | Для дівчат, Для чоловіків |
Дисплей
| Діагональ екрана | 6.77" |
| Тип матриці екрана | AMOLED |
| Роздільна здатність екрану | 2392х1080 |
| Дисплей (щільність пікселів на дюйм), ppi | 388 |
| Дисплей (захист) | Panda Glass |
| Технології екрана | HDR10+ |
| Частота оновлення екрана, Гц | 120 |
Процесор
| Виробник процесора | Qualcomm |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1*2,5+3*2,4+4*1,8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Графічний процесор | Adreno 810 |
Камера
| Кількість камер в основному блоці | 3 |
| Основна камера - додатково | 120° кут огляду, f/1.88, f/2.0, f/2.2, HDR, LED-спалах, Нічний режим, Оптичний зум, Панорама, Портретний режим, Технологія DualPixel |
| Запис відео | 4K UHD (3840 x 2160), 30fps |
| Фронтальна (селфі) камера, Мпікс | 32 |
| Фронтальна камера - додатково | f/2.2 |
Бездротові технології
| Бездротові технології | Bluetooth, GPS, NFC, Wi-Fi |
| Навігаційна система | A-GPS, Galileo, Glonass, GPS |
| Wi-FI | 802.11 a/b/g/n/ac/ax, dual-band |
| Bluetooth | A2DP, LE (Low Energy), v5.4 |
Живлення
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 |
| Технології заряджання | Функція швидкої зарядки |
| Швидка зарядка | Power Delivery |
Додаткові характеристики
| Безпека | Сканер відбитка пальця |
| Функції та можливості | Із гарною камерою |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Датчики | Акселерометр, Геомагнітний датчик, Гіроскоп, Датчик освітленності, Датчик наближення |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Інструмент для витягання Sim-карти, Кабель USB Type-C, Смартфон |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Фізичні характеристики
| Клас захисту | IP64 |
| Особливості конструкції | Безрамковий, Пило/вологозахищений, З великим екраном, З потужним акумулятором |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Основний колір | Білий |
| Загальна ширина виробу, мм | 77.5 |
| Загальна висота виробу, мм | 163,5 |
| Товщина, мм | 8,4 |
| Вага, грам | 201 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 18x9x3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,34 |
| Артикул | 920020W |
| Додатково | Новинки смартфонів, телефон з великою батареєю, Смартфони з хорошою камерою, Водонепроникні смартфони , Телефони для чоловіків, Телефони до 20к грн, Смартфони із записом відео 4К , Смартфони до 30000, Телефони для Стандофф 2 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Ваша друга пам'ять
Записуйте контент, натхнення та думки за допомогою нової кнопки Essential Key. Essential Space автоматично упорядковує та каталогізує все за вас, створюючи персоналізовані пропозиції, резюме або плани дій. І все це за допомогою штучного інтелекту.
Essential Key
Нова кнопка на боковій панелі вашого пристрою. Натисніть один раз, щоб зберегти вміст екрана. Або натисніть і утримуйте, щоб записати свій голос, ідеї та натхнення на ходу.

Розкрийте свій потенціал
Все в одному місці. Це позбавляє вас від труднощів із пошуком вмісту. Штучний інтелект упорядковує ваші записи та генерує персоналізовані пропозиції та дії, щоб допомогти вам залишатися в курсі подій.
Екран, на який можна покластися
6,77-дюймовий гнучкий AMOLED-дисплей FHD+, що відображає вражаючі 1,07 мільярда кольорів.
Передбачувано несподіване
Ґрунтуючись на прозорості, ми переосмислюємо дизайн, поєднуючи людське тепло з передовою інженерією. Дизайн, що є одночасно ностальгічним і футуристичним, створює витончений баланс.

Еклектичні впливи
Серія Phone (3a) характеризується чіткими геометричними формами, плоскими поверхнями та прямими гранями, що надає їй вишуканості порівняно з попередником. Еклектичне поєднання впливів японської іконографії, грайливих елементів та промислового дизайну 60-х і 70-х років.

Оновлені матеріали
Нове високоякісне загартоване скло та прецизійно оброблені алюмінієві акценти створюють ідеальний баланс елегантності та міцності.

IP64
Покращена пило- та водонепроникність. Готовий до будь-яких викликів життя.

TrueLens Engine 3
Інтелект, що стоїть за кожною фотографією, TrueLens Engine 3 поєднує передове обладнання з просунутими обчислювальними алгоритмами, обробкою на основі штучного інтелекту та технологією мультикадрування, щоб забезпечити фотографії професійного рівня, що відтворюють реальність.

Ultra XDR
Покращуйте свої фотографії за допомогою багатших контрастів та більшої деталізації. Ultra XDR знімає 8 RAW-кадрів з різною експозицією, об'єднуючи їх для розкриття вражаючих деталей. Потім яскравість кожного пікселя на екрані підвищується до восьми разів, що забезпечує точне відображення повного тонального діапазону оригінальної сцени для динамічного, реалістичного зображення.

Портретний режим
4 різні фокусні відстані для покращених портретів — будь-коли, будь-де. Використовує штучний інтелект для кращої чіткості та точності відтворення відтінків шкіри.

Нічний режим
Надзвичайно яскраві нічні сцени. Поєднує технологію об'єднання пікселів, оптичну стабілізацію зображення (OIS) та швидку обробку з новітнім AI-процесором Snapdragon 7s Gen 3.

Автоматичне коригування тонів
Штучний інтелект сканує зображення, щоб зробити відтінки яскравішими, а контрасти — насиченішими. Для фотографій, що справді виділяються.

Цілеспрямована уважність
Інтуїтивно зрозумілий та заснований на функціональній персоналізації. Nothing OS 3 наближає вас до більш уважного та продуктивного досвіду користування смартфоном.














- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







