Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Дрібна побутова техніка
- Швейні машинки
- LEADER
- Швейна машина LEADER VS 55A

Швейна машина LEADER VS 55A
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Фото
5 899 ₴
Швейна машина LEADER VS 55A
Код товару:
536900Код скопійовано
Є в наявності
5 899 ₴
+ 59 ₴
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати через 30 хвилин
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати завтра
Безкоштовно
У поштомат "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати завтра
Безкоштовно
До відділення Укрпошти
Дивитись на карті
Відправимо сьогодні
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 12 міс. Детальніше
Характеристики
Фізичні характеристики
| Кількість програм | 21 |
| Максимальна ширина строчки | 5 мм |
Загальні характеристики
| Модель | VS 55A |
| Тип пристрою | Швейна машина |
| Тип човника | Вертикальний |
| Тип керування | Електромеханічна |
| Призначення | Побутове |
| Функції та можливості | Реверс, Шиття подвійною голкою |
Додаткові характеристики
| Додаткові функції | Регулювання натягу нитки |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 33x25x45 |
| Вага в упаковці, кг | 7,1 |
| Артикул | VS55A |
| Штрихкод | 4640005570755 |
| Додатково | Швейні машини LEADER з електромеханічним управлінням , Недорогі швейні машинки |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Швейна машина LEADER VS 55A
Швейна машина LEADER VS 55a - це надійна електромеханічна модель середнього класу, здатна виконати 21 різну швейну операцію, включаючи автоматичне створення петлі. Машинка оснащена нитковдівачем і класичним вертикальним човником, а набір стібків розширено декоративними, спеціальними і оверлочними швами. Вона чудово підходить для використання вдома і дає змогу шити, декорувати та ремонтувати одяг з будь-яких матеріалів.

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Швейна машина LEADER VS 55A














Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






