Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Мережеве обладнання
- Пасивне мережеве обладнання
- Телекомунікаційні шафи
- ZPAS
- Шафа ZPAS 19", 18U, SZB IT, 600x800 мм (W-IT-186080-44AA-2-161FB)

Шафа ZPAS 19", 18U, SZB IT, 600x800 мм (W-IT-186080-44AA-2-161FB)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Відео 1
- Фото
33 713 ₴
33 598 ₴
Шафа ZPAS 19", 18U, SZB IT, 600x800 мм (W-IT-186080-44AA-2-161FB)
Код товару:
619811Код скопійовано
Є в наявності
33 598 ₴
33 713 ₴
+ 336 ₴
Ви заощаджуєте:
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати сьогодні з 8:00
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати завтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати сьогодні з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 60 місяців Детальніше
Схожі товари
Телекомунікаційні шафи ZPAS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Основні характеристики
| Тип | Підлогова шафа |
| Додаткові характеристики | Ступінь захисту IP 20 |
Фізичні характеристики
| Навантаження, кг | 1000 |
| Висота | 842 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Особливості конструкції | Регульовані опори, Скляні двері |
| Матеріал | Сталь, Скло |
Додаткові характеристики
| Габарити (ВхШхГ), мм | 842х600х800 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Бічні панелі, Вирівнюючі ніжки, Документація, Планка заземлення, Скляні дверцята, Шафа |
| Гарантія, міс. | 60 |
| Країна-виробник | Польща |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 81x60x80 |
| Вага в упаковці, кг | 57 |
| Артикул | W-IT-186080-44AA-2-161FB |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Відео
Опис
Особливості:
- Кабельні отвори завширшки 71 мм у нижній і верхній плитах для прокладання силових кабелів із трифазними вилками
- Усі отвори в нижній і верхній плитах закриті заглушками
- Нумерація U-подібних блоків на несучих балках
- Максимальний кут відкриття передніх дверей 270°.
- Можливість зміни напрямку відкривання дверей
- Можливість встановлення шафи без ніжок безпосередньо на підлогу (без виступаючих частин)
- Підходить для встановлення шаф у бухту та шаф Data Box

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Шафа ZPAS 19", 18U, SZB IT, 600x800 мм (W-IT-186080-44AA-2-161FB)






Szafa serwerowa SZB IT marki ZPAS






Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







