- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Мережеве обладнання
- Пасивне мережеве обладнання
- Телекомунікаційні шафи
- Digitus
- Шафа DIGITUS 19" 7U SOHO PRO (DN-49208)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Відео 1
- Фото
Шафа DIGITUS 19" 7U SOHO PRO (DN-49208)
Схожі товари
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Основні характеристики
| Тип | Настінна шафа |
| Додаткові характеристики | Ступінь захисту IP 20 |
Фізичні характеристики
| Навантаження, кг | 60 |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Особливості конструкції | Вентиляційні прорізи, Перфоровані передні двері |
| Матеріал | Сталь |
Додаткові характеристики
| Габарити (ВхШхГ), мм | 370х540х400 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Ключ – 2 шт., Шафа |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Туреччина |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 17x57x38 |
| Вага в упаковці, кг | 10,05 |
| Артикул | DN-49208 |
| Штрихкод | 4016032499022 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Вдома, в офісі або в обмеженому просторі: за допомогою компактних рішень серії SOHO Pro ви можете встановити своє обладнання де завгодно. Доступні в трьох варіантах висоти (7U, 9U, 12U), настінні шафи оснащені перфорованими дверима та кабельним вводом у верхній і нижній частині. Всередині встановлені дві пари оцинкованих профільних рейок, маркованих розбірливими одиницями висоти. Їх можна регулювати по глибині. Кожна шафа - це міцна сталева конструкція, виготовлена з листової сталі товщиною до 1,5 мм. Фарбування здійснюється за допомогою електростатичного порошкового покриття в стандартних кольорах: сірий (RAL 7035) і чорний (RAL 9005). Дверні петлі можуть бути замінені. Шафи постачаються в розібраному вигляді в оптимізованому плоскому пакованні. Завдяки детальній інструкції, що входить до комплекту, збірка виконується всього за декілька кроків.





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











